Büyük Torbalı
buyuktorbali-reklam-bahcesehir-mobil

Büyük başarı terfi getirdi!

Emrah Serbes’in işlediği kazayı itiraf etmesini sağlayacak titizlikte bir soruşturmaya imza atarak Türkiye’nin konuştuğu bir Savcı haline gelen İsa Özer, artık kendisi gibi başarılı hakim ve savcılar yetiştirecek. Başarılı savcının Adalet Akademisi başkanlığına tayini çıktı.

Bu Haber 22 Aralık 2017 - 9:57 'de eklendi ve 1327 kez görüntülendi.

resim

ÜNLÜ yazar Emrah Serbes’in “köşeye sıkışıp” kazayı yaptığını itiraf etmesini sağlayan ve aylardır Türkiye’nin gündeminde olan bir soruşturmaya imza atan Torbalı Adliyesi’nde görevli Savcı İsa Özer, başarılı çalışmalarının meyvelerini almaya başladı. 3 yıldır Torbalı’da görev yapan ve görev süresince oldukça başarılı çalışmalar a imza atan İsa Özer, 22 Eylül’den bu yana Serbes’in karıştığı kaza ile gündemdeydi. Özer, imza attığı titiz soruşturma ile büyük takdir toplamıştı. Öyle ki özel üniversitelerin hukuk bölümünde öğrencilere ders vermesi için davetler bile almaya başlamıştı. Hukuk dersi verecek nitelikte bir soruşturmaya imza atan Savcı’nın bu başarısı dikkatlerden kaçmadı ve beklenen terfiyi aldı. İsa Özer’in Adalet Akademisi başkanlığına tayini çıktı. Bundan böyle Ankara’da görev yapacak olan başarılı Savcı, hakim ve savcı yetiştiren bu kurumda “Koordinatör Hakim” olarak görev yapacak. Torbalı’daki başarısı tescillenen Özer bundan böyle kendisi gibi başarılı hakim ve savcıların yetiştirilmesine katkı sunacak.

TİTİZLİKLE ÇALIŞTI, GERÇEĞİ ORTAYA ÇIKARDI
Emrah Serbes’in kazayı yaptığını itiraf etmesi hala gündemde. Torbalı Adliyesi’nde görev yapan başarılı Savcı İsa Özer, Türkiye’nin konuştuğu “senaryo gibi itirafnamenin” yapılmasında en büyük paya sahip isim. 22 Eylül’de sıradan bir kaza gibi kayıtlara geçen Olayın “suç üstlenme” şeklinde olabileceğini değerlendiren Torbalı Cumhuriyet Savcısı İsa Özer’in başlattığı, tahkikatın ve elde edilen delillerin incelenerek soruşturmanın genişletilmesine dair işlemler başarıyla sonuçlanınca büyük gerçek ortaya çıkmıştı. Torbalı Cumhuriyet Başsavcılığı’nın gerçekleştirdiği soruşturma, Serbes’in suçunu itiraf etmesine neden oldu. Başta basit bir kaza gibi görünen olaya şüpheyle bakan Savcı Özer, gerçekleştirdiği soruşturma ile olayı çözdü. Başarılı savcının çözdüğü bu önemli olay hukuk dünyasının da dikkatinden kaçmadı. Özel üniversiteler, Savcı Özer’in çözdüğü bu olayı Hukuk Bölümü’nde okuyan öğrencilerine ders olarak verilmesini istiyor. Özer, birçok üniversiteden ders vermek üzere davet alıyor. HABER MERKEZİ

667Reklamy
BENZER HABERLER
YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ?(Yorum Yok)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Büyük Torbalı
sosyalsosyalsosyalsosyalsosyalsosyal