Büyük Torbalı
Bahçeşehir Bursluluk Sınavı
Büyük Torbalı

İhtiyaca Göre Led Ekran Modelleri

Reklam ve tanıtım amacıyla bir görüntüleyiciye ihtiyaç duyan kişilerin karşısına farklı seçenekler çıkar. Farklı teknolojiler kullanılarak üretilen ekranların çoğu bu görevi yerine getirebilmektedir. Ortaya çıkan kalitede ise ciddi farklar oluşur

10 Eylül 2019 - 11:55 'de eklendi ve 205 kez görüntülendi. A+A-

İhtiyaca Göre Led Ekran Modelleri

Teknolojide yaşanan gelişmeler ile birlikte led ekran modelleri en çok tercih edilen görüntüleme cihazları olmayı başarmıştır. İhtiyaçları en iyi şekilde karşılamayı başaran ve uzun ömürlü olan led ekranlar kullanıcıları son derece memnun eder. Harcanan ücretler kısa süre içerisinde reklam ve tanıtımlar sayesinde geri kazanılabilmektedir.

Led ekranlar kendi içerisinde ciddi farklar gösterebilirler. Tasarımında ve kullanım alanındaki değişiklikler farklı modellerde led ekran üretilmesine sebep olur. İç mekan led ekranlar mağazalarda ya da benzer iş yerlerinde kullanılan ekranlardır. Küçük ebatlarda olup istenen ürünleri gelen misafirlere aktarırlar. Dış mekanlarda kullanılan led ekranlar ise nispeten daha büyük ebatlarda üretilmektedir. Totem led ekranlar ve mobil led ekranlar da kullanım alanına özel olarak üretilir. Kullanıcılar, üretici firmalar ile iletişime geçerek taleplerini ilettiklerinde kendileri için en uygun olan ürünlere ulaşım sağlayabilirler.

Led Ekranların Ebatları Nasıl Belirleniyor?

Birçok insan farkında olmadan gün içerisinde farklı ebatlarda led ekranlar görmektedir. Led ekranların çok sayıda farklı avantajı bir arada sunuyor olması tüm sektörlerde kullanılmasına sebep olduğundan farklı ebatlarda ekranları görmek mümkün olur. Ekranlar, doğru üreticilere başvuruda bulunulduğunda istenen her ebatta üretilebilmektedir. Bu ebatların belirlenmesinde ekranın türü ve satın alacak olan firmanın ihtiyaçları ön planda tutulmaktadır. Led ekran üretimi yapan firmanın yetkilileri, gelen müşterilere danışmanlık hizmeti de verirken taleplerini en iyi şekilde karşılayacak olan led ekranları belirleyebilmektedirler.

Ekran ebatları belirlenirken kullanım alanı son derece önemlidir. Alışveriş merkezlerinin dış duvarlarında kullanılan led ekran ile mağazaların içerisinde kullanılan led ekranların aynı boyutta olması doğru değildir. Mağazalara gelen misafirler, çok daha yakın mesafeden bu ekranları görecekleri için daha küçük ebatlarda üretimin gerçekleşmesi yeterlidir. Ancak alışveriş merkezlerinin dış duvarlarında kullanılan led ekranların başarılı sonuçlar verebilmesi için büyük ebatlarda olması şarttır. Çok uzaktan dahi alışveriş merkezinin içerisinde yer alan markaların görülebilmesi için led ekranlar olabildiğince büyük ebatlarda üretilmektedir.

Farklı Ebatlarda Led Ekranlar Nereden Alınır?

Tüm teknolojik ürünlerde olduğu gibi led ekranlarda da belirlenmiş olan standartlar bulunur. Led ekranların kullanılacakları alanlara göre standart ebatları bellidir. Mağazalarda kat yükseklikleri ya da giriş kısımlarının ebatları birbirlerine benzediğinden standart ürünler genellikler yeterli olur. Ancak mağaza led ekran ihtiyacını farklı ebatlarda bir ürün ile karşılamak isterse bu aşamada taleplerinin karşılayabilecekleri bir firmaya başvurmalıdır.

Türkiye’de üretim ve satış işlemlerinde devam eden Fetih Led firması bu sektörde son derece iddialı olan ve müşterilerinin taleplerini en iyi şekilde karşılayan firmalardan bir tanesidir. İhtiyaçlarını belirleyen kullanıcılar, Fetih Led firmasına giderek bilgileri aktararak kendi istedikleri ebatlarda bir led ekranı satın alabilirler. Led ekran sistemleri kısa süre içerisinde kullanıma hazır bir hale getirilecektir. Üretilen ekranların montaj işlemleri için özel ekipler mağazalara gelerek kısa sürede montajları tamamlarlar. Sonrasında bakım dönemine kadar kusursuz bir biçimde bu ekranlar kullanılacaktır.

Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Hastane tuvaletinde yeni doğmuş ölü bebek bulunmuştu Hastane tuvaletinde yeni doğmuş ölü bebe...

Torbalı Devlet Hastanesinin tuvaletinde ölü olarak bulunan kız çocuğu davasında iki kişi tutuklandı...

İşine hile katanı barındırmayız İşine hile katanı barındırmayız

Torbalı Ticaret Odası (TTO), Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından açıklanan 2020 yılının ilk tağşiş listesinde ismi yer alan beş firma h...

Pazar cep yakıyor Pazar cep yakıyor

Torbalı’daki semt pazarlarına Antalya’dan getirilen toprak mahsullerinin fiyatları cep yakıyor. Cam seralarda yetiştirilen ürünlerin et...

Hastane tuvaletinde doğum yapmıştı Hastane tuvaletinde doğum yapmıştı

Geçtiğimiz Çarşamba günü Torbalı Devlet Hastanesi kadınlar tuvaletinde doğum yapan Ayşe K., hastanedeki tedavisinin ardından adliyeye s...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
SON EKLENEN HABERLER
Hastane tuvaletinde yeni doğmuş ölü bebek bulunmuştu Hastane tuvaletinde yeni ...

Torbalı Devlet Hastanesinin tuvaletinde ölü olarak bulunan k...

İşine hile katanı barındırmayız İşine hile katanı barındı...

Torbalı Ticaret Odası (TTO), Tarım ve Orman Bakanlığı tarafı...

Pazar cep yakıyor Pazar cep yakıyor

Torbalı’daki semt pazarlarına Antalya’dan getirilen toprak m...

Hastane tuvaletinde doğum yapmıştı Hastane tuvaletinde doğum...

Geçtiğimiz Çarşamba günü Torbalı Devlet Hastanesi kadınlar t...

Trafo ve kablolara el konuldu Trafo ve kablolara el kon...

Subaşı Mahallesi’nde kaçak elektrik kullanan iki fabrikaya Ç...

TİCARET SAVAŞLARI TİCARET SAVAŞLARI

TİCARET SAVAŞLARI...

3 bin 205 esnaf bulunuyor 3 bin 205 esnaf bulunuyor

Torbalı’da Esnaf Ve Sanatkarlar Odasına kayıtlı esnaf sayısı...

Kadınlar tuvaletinde doğum yapmıştı Kadınlar tuvaletinde doğu...

Dün Torbalı Devlet Hastanesi kadınlar tuvaletinde doğum yapa...

KISIR DÖNGÜLERE VEDA KISIR DÖNGÜLERE VEDA

Evet hoşça kal 2019 bana sunduğun her şey için çok teşekkür ...

TEZKERE TEZKERE

Bugün meclisimizde Libya’ya asker gönderilmesine izin veren ...

FOTO GALERİ
EĞİTİM HABERLERİ
VİDEO GALERİ
torajans-reklam-yan