Büyük Torbalı
buyuktorbali-reklam
Büyük Torbalı

Işılay gibi!

TBMM ve MKYK’daki görevlerinin yanı sıra 3 ilçedeki ofisinde gece yarılarına kadar ‘halk buluşmaları’ yapan Atilla Kaya İzmirlilerin gönlünde taht kurdu. Genç vekil, halkla kurduğu temasla “İzmirli efsane bakan Işılay Saygın’ ile özdeşleştirilmeye başlandı.

11 Eylül 2018 - 11:57 'de eklendi ve 182 kez görüntülendi. A+A-

Işılay gibi!

İZMİR siyaseti şu günlerde Buca ve memleketi Torbalı’da gece yarılarına kadar hemşehri buluşmalarında yüzlerce kişiyle buluşan AK Parti İzmir Milletvekili Atilla Kaya’nın performansını konuşuyor. Aynı zamanda AK Parti MKYK üyesi olan Kaya, TBMM’de mesaisini yanısıra hafta sonlarını halk buluşmaları ile geçiriyor. Aynı performansı seçim döneminde sabahın ilk ışıklarından gece yarısına kadar sürdüren genç vekil, halkla kurduğu temasla “İzmirli efsane bakan Işılay Saygın’ ile özdeşleştirilmeye başlandı. Halkla iç içe olması ile ön plana çıkan Saygın, gönüllerde taht kurarak 5 dönem üst üste milletvekili seçilmişti. Buca’dan iki dönem Belediye Başkanı, Devlet Bakanı, Türkiye’nin ilk kadın Turizm Bakanı ve ilk kadın Çevre Bakanı görevlerinde bulunan Işılay Saygın, uzun siyasi hayatında mücadeleci ve yeniliklere imza atan yapısı ile İzmirlilerin gönlünde taht kurmuştu. Torbalılı farklı partilerden tecrübeli siyasetçiler Atilla Kaya’nın Işılay Saygın gibi İzmir’de efsane olma yolunda ilerlediğini kaydetti. Halkla kurduğu temas ve her kesimden vatandaşa sunduğu çözümler genç vekilin yıldızını gün geçtikçe parlatıyor.

 

ESKİ BAŞKANLARDAN “IŞILAY SAYGIN” BENZETMESİ

Aydın Mimaroğlu(Anavatan Eski İlçe Başkanı): İzmir’in son yıllarda yetiştirdiği en aktif vekilin ilçemizden çıkması bizim için bir şans. Sayın Kaya bu yönü ile Işılay Saygın’ın yolundan ilerliyor. Bizler, Sevgili Işılay Saygın’ın halktaki karşılığına şahit olmuş siyasetçileriz. Şimdi bu yansımayı ilçemizde görmek, Ankara’da söz sahibi olmak bizim için gurur verici.

Hasan Filiz (DYP’li Yazıbaşı eski Belediye Başkanı): Sayın Kaya, Torbalı’nın yetiştirdiği değerli bir evladı. Seçildikten sonra halktan kopmayan Torbalı’nın ilk milletvekili olan Kaya, adeta eski bakanımız Işılay Saygın’ın prensiplerini görüyorum. Sayın Saygın da 25 yıl halkın içinden kopmadığı için parlamentoda çeyrek asır görev yaptı. Sayın Kaya da inşallah uzun yıllar Torbalı’ya ve ülkemize faydalı olacaktır.

Nurettin Girgin, (DYP’li Çaybaşı eski Belediye Başkanı): Torbalı’nın evladının TBMM’ye gitmiş olması bizim için büyük bir şans. Ankara’da bir evimiz oldu. Bugüne kadar aldığı tüm görevleri başarıyla tamamlayan Kaya, şimdi de halkla iç içe ilçemizin gururu olmuş durumda. Yolu açık olsun.

Özgür Gün (DYP Eski İlçe Başkanı): Sayın vekili, takdirle takip ediyoruz. Gerçekten ilçesine, İzmir’e vakit ayırıyor. Sayın Kaya, ilk aday olduğu zaman, bir sohbetimizde, ‘Vekillikte uzun süre devam etmek istiyorsan Işılay Saygın’ın yolundan gitmelisin’ demiştim.  Çünkü, Işılay Saygın halkla teması başarmış bir siyasetçiydi. Şimdi bunu ilçemizden bir siyasetçide görmek çok güzel. Daha da çok çalışarak Işılay Saygın gibi efsane olabileceğini düşünüyorum

 

MİTİNG GİBİ HALK GÜNLERİ

Mahmut Atilla Kaya, farklı bir vekillik profili çiziyor. Kaya 3 ilçedeki ofislerde halk günleri düzenliyor. Kaya, sosyal medya hesabından vatandaşları ofisine davet ediyor. Torbalı’daki son buluşması adeta miting gibiydi.

Etiketler :
,
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
6.katta intihar girişimi 6.katta intihar girişimi

Bugün Ayrancılar’da genç bir kız intihar girişiminde bulundu. ...

İcar fiyatları çiftçiyi üzüyor İcar fiyatları çiftçiyi üzüyor

Ürün çeşitliliğiyle bölgeye nam salan Torbalı Ovası’nda yer alan arazilerin büyük bir bölümü icar olarak kiralanıyor. Son dönemde taleb...

Çaybaşı, Olgun’u  bağrına bastı    Çaybaşı, Olgun’u bağrına bastı  ...

Seçim kampanyası büyük ilgi gören AK Parti aday adayı Olgun, Çaybaşı Selanik Göçmen Romanları Derneği ziyaretinde davul zurna ile karşı...

Kavşaklar iyileşiyor! Kavşaklar iyileşiyor!

Artan araç sayısına bağlı olarak, günün özellikle belirli saatlerinde belirli güzergahlarda ciddi araç yoğunluğu yaşanıyor. Fidanlık Ka...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
Turuncu Koleji
SON EKLENEN HABERLER
6.katta intihar girişimi 6.katta intihar girişimi

Bugün Ayrancılar’da genç bir kız intihar girişiminde bulundu...

İcar fiyatları çiftçiyi üzüyor İcar fiyatları çiftçiyi ü...

Ürün çeşitliliğiyle bölgeye nam salan Torbalı Ovası’nda yer ...

Çaybaşı, Olgun’u  bağrına bastı    Çaybaşı, Olgun’u bağrına...

Seçim kampanyası büyük ilgi gören AK Parti aday adayı Olgun,...

Kavşaklar iyileşiyor! Kavşaklar iyileşiyor!

Artan araç sayısına bağlı olarak, günün özellikle belirli sa...

İstanbullular buraya yerleşiyor! İstanbullular buraya yerl...

 İzmir’de yaşanan göçler konut fiyatlarını her geçen gün dah...

Başkan Kocaoğlu, Torbalı’ya veda etti! Başkan Kocaoğlu, Torbalı&...

15 yıllık görev süresinin ardından 2019 yılı Mart ayında yap...

MOBESE’ler hazır! MOBESE’ler hazır!

Suç oranlarında artış yaşanan Torbalı'da, KGSY ile ilgili ha...

Ata tohumlarıyla ithalat bitirilecek Ata tohumlarıyla ithalat ...

Hükümet, kırsal hayatı kalkındırmak için atağa kalktı. Tarım...

Emekli maaşlarında karma hesap kalkıyor Emekli maaşlarında karma ...

Emekli maaşları arasındaki farkı artıran 'karma hesap sistem...

Torbalı yolunda feci kaza Torbalı yolunda feci kaza...

Edinilen bilgiye göre, İzmir-Aydın karayolu Adnan Menderes H...

FOTO GALERİ
Lider Pen
EĞİTİM HABERLERİ
VİDEO GALERİ
torajans-reklam-yan