Büyük Torbalı
buyuktorbali-reklam
Büyük Torbalı

Bu sitemleri hak etmiyoruz!

DÜN Belediye Kültür Merkezi’nde Muhtarlar Toplantısı vardı. Toplantıda Kaymakam Kadir Sertel Otçu, Torbalı Devlet Hastanesi Başhekim Şenol Topçu’ya yeni hastaneyi tanıtma imkanı vermiş. Çok güzel bir uygulama. Muhtarların yeni hastaneyi tanıması vatandaşın da tanıması demek.

10 Kasım 2017 - 10:41 'de eklendi ve 2 kez görüntülendi. A+A-

Bu sitemleri hak etmiyoruz!
300Reklam

Buraya kadar sorun yok. Başhekim Bey, kendisine söz hakkı verilince ilk olarak gazetecileri Kaymakam Beye şikayet etmiş. Ona kalsa hastanede hiç olumsuz olay yok, bütün her şeyi gazeteciler kurguluyor. Bakın, yeni hastane faaliyete geçtiğinden beri olumlu haberler yapmaya çalışıyoruz. Mümkün oldukça da vatandaşa tanıtmaya çalışıyoruz. Çünkü ortada muazzam bir hizmet var. İlçeye kazandırılan bir eseri kötülemeyi bırakın, yapılması için ne kadar çaba saf ettiğimizi de tüm kamuoyu bilir.

Hal böyleyken Başhekim Beyi bir türlü mutlu edemiyoruz. Hastane bu, tabiî ki üzücü olaylarla gündeme gelebilir. Ve tabiki bunlar basında yer alacak. Kaldı ki olumlu şeyleri yazdığımızda bile artık vatandaşın öfkesini dindiremiyoruz. Gazetemizin internet sayfasında en kötü yorumlar, en olumsuz sözler hastane ile ilgili haberlerin altına yazılıyor. Bunun gazetecilerle ne ilgisi var. Vatandaş bizzat hastaneye gidip, yaşadıklarını yazıyor.

Biz istediğimiz kadar destek olmaya çalışalım, vatandaş aldığı hizmetin kalitesine bakar. Bu noktada sorun varsa da en kolayı Başhekim Beyin yaptığı gibi gazeteciyi suçlu ilan etmek.

Tekrar ediyorum. Yeni hastane çok güzel. Çok donanımlı ve bölgeye hastanesi konumunda. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Torbalı’nın büyük bir eksiği giderildi. Bu noktadan sonra vatandaşın gönlünü almak, memnun etmek bizim işimiz değil, oradaki kadronun işi…

Emine Ece’yi tebrik ediyorum

Atatürkçü Düşünce Derneği Torbalı Şube Başkanı Emine Ece’yi bir kenara not düşmek istiyorum. Kendisi gerçek bir dava insanı. Emekli öğretmen olan Ece, Torbalı’da birçok ‘başkan’ sıfatlı kişiden çok çalışıyor. İlçede 300’e yakın dernek var ama başkanlarının çoğunu tanımıyoruz bile. Emine Hanım ilerleyen yaşına ve sağlık durumuna rağmen çok çalışkan. Balo düzenliyor, yardım topluyor, burs veriyor, açıklama yapıyor… Ellerinden öpüyorum ve tebrik ediyorum.

YAKINDA KAZIMDİRİK’E ŞÜKREDECEĞİZ

Torbalı’da sürücüler bugüne kadar Kazımdirik Caddesi başta olmak üzere ana caddelere çıkmak yerine gidecekleri yerlere ara sokaklardan gitmeyi tercih ederdi.  Fakat artık durum maalesef öyle değil.  Ara sokaklar o kadar kötü durumdaki vatandaş arabası zarar görmesin diye mecburen artık ana caddelere çıkıyor. Gerçekten vaziyet kötü. Kış gelmeden düzeltilmesi gerek. Her sokakta bir kazı yapılmış ve öylece bırakılmış. Yağmur yağdığında vaziyeti düşünmek bile istemiyorum.

 

Etiketler :
667Reklamy
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Yerli otomobil İzmir’e gelir mi? Yerli otomobil İzmir’e gelir mi?

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde düzenlenen yerli otomobil imza törenine katılan Torbalı Ticaret Odası Başkanı Olgun, “Otomobil üretimind...

Bize kim bekçilik edecek? Bize kim bekçilik edecek?

BİR zamanlar sokakları adım adım gezen ve yıllarca görev yaptıkları mahallenin güvenliğini sağlayan bekçiler yeniden geri dönüyor. İsta...

Sabri Taşcan’ın yeni hedefi Sabri Taşcan’ın yeni hedefi

Torbalıspor’un başına geçtiğinde herkesin kafasında bir soru işareti oluşmuştu. Acaba yapabilir mi, yapamaz mı? Fakat şu anki tablo tam...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

Fahrettin Küçük Yapı300x250
SON EKLENEN HABERLER
Bu sitemleri hak etmiyoruz! Bu sitemleri hak etmiyoru...

DÜN Belediye Kültür Merkezi’nde Muhtarlar Toplantısı vardı. ...

‘Kocaoğlu, İzmirlilerle alay mı ediyor’ ‘Kocaoğlu, İzmirlilerle a...

CHP tarafından düzenlenen Ege Bölgesi Spor Kurultayı'nda kon...

Ölüm, işe giderken yakaladı Ölüm, işe giderken yakala...

Bugün sabah güne yoğun sis ile uyanan Torbalı’da buna bağlı ...

Taşlıoğlu ailesinin  acı günü Taşlıoğlu ailesinin acı ...

TORBALI’NIN tanınmış simalarından olan İklimSA Torbalı ana...

Refüje çıkarak durabildi Refüje çıkarak durabildi...

TORBALI Belediye Kültür Merkezi önünde dün öğle saatlerinde ...

Obezitenin görülme  sıklığı gittikçe artıyor Obezitenin görülme sıklı...

Medifema’nı n başarılı Obezite ve Metabolik Cerrahi Uzmanı O...

Tezek verimi arttırıyor Tezek verimi arttırıyor

İlçedeki çiftçiler tarladaki verimi artırmak için gübre kull...

Yerli hasat makinesi beğenildi Yerli hasat makinesi beğe...

Kendi ürettiği yerli Olive Power marka zeytin hasat makinesi...

Erdoğan cam filmi cezalarına kızdı! Talimatı verdi Erdoğan cam filmi cezalar...

Araçlara sonradan takılan cam filmine ceza kesilmesi Cumhurb...

FOTO GALERİ
Miss Park 300x250
YAŞAM HABERLERİ
VİDEO GALERİ
torajans-reklam-yan