REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Büyük Torbalı

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

150 liraya ehliyet olmaz

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
150 liraya ehliyet olmaz
557 Görüntüleme
04 Haziran 2014 - 8:30
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sürücü kurslari arasindaki rekabet fiyatlara yansidi. Meridyen Sürücü Kursu’nun sahibi Meltem Zencefil, fiyatlarin asagi çekilmesine isyan etti ve “150 liraya ehliyet olmaz” dedi

 TORBALI’DA faaliyet gösteren Meridyen Sürücü Kursu’nun sahibi Meltem Zencefil, son aylarda sürücü kurslari arasinda yasanan rekabet nedeniyle fiyatlarin asagi çekilmesine tepki gösterdi. 150 liraya ehliyet verilemeyecegini ileri süren Zencefil, fiyat rekabetinin ne kursa ne de sürücü adayina yararli olmayacagini belirtti. Insan hayatinin çok önemli oldugunu ifade eden Meltem Zencefil, bir sürücü adayinin en az 12 saatlik direksiyon egitimi almasi gerektigini dile getirdi. Direksiyon egitimi saatinin 50 lira oldugunu da kaydeden Zencefil, “Kaba bir hesapla 12 saat direksiyon egitimi 600 liraya denk geliyor. Sadece direksiyon egitimi 600 lira olurken 150 veya 350 liraya ehliyet verilemez” dedi.

 KURALLARA UYAN SURUCU

Uzun yillar turizm sektöründe hizmet veren Meltem Zencefil, geçtigimiz yil Ertugrul Mahallesi’ndeki Cumhuriyet Caddesi’nde Meridyen Sürücü Kursu’nu hizmete açmisti. A2, B, C, D, E, F, G ve H sinifi ehliyetlerini veren kurum, kaliteli egitim ve deneyimli ögretmen kadrosuyla dikkat çekiyor. Birbirinden deneyimli ögretmenlerin yer aldigi sürücü kursu, trafikte terör yaratan sürücüler yerine trafikte kurallara uyan sürücüler yetistirmeyi kendine ilke edinmis. Hem derslik bakimindan, hem de egitimler açisindan, bu alanda fark olusturmayi hedefleyen Meridyen Sürücü Kursu, tamamen Milli Egitim Bakanligi’nin belirledigi kriterlere göre hizmet veriyor. Etkin, sürekli ve yaygin egitim konusunda asla taviz vermediklerini kaydeden Meltem Zencefil, “Iyi bir sürücü olmak, önce iyi bir insan olmaktan geçtigine inandik ve çalisiyoruz. Bu ilkelerle trafikte bulunacak iyi sürücüler yetistiriyoruz” seklinde konustu.

 12 SAATLIK EGITIM 600 LIRA

Zencefil, son zamanlarda sürücü kurslari arasinda yasanan rekabet nedeniyle ehliyet fiyatlarinin düsmesine de tepki gösterdi. Rekabetin ne kursa ne de sürücü adayina yaramadigini söyleyen Zencefil, “150 liraya hiç ehliyet verilir mi? Bu fiyatlara egitim verilmez. Insan hayati bizim için çok önemli. Fiyat rekabeti maalesef kaliteyi de düsürüyor. Çünkü masraflar çok agir. Adaylarin sadece 12 saatlik direksiyon egitimi alma hakki bulunuyor. Sürücü Kurslari Birligi’nin geçtigimiz Mayis ayinda belirledigi fiyata göre 1 saatlik direksiyon egitiminin bedeli 50 lira. 12 saatlik egitimin maliyeti 600 liraya geliyor. Bu fiyatlar insanlari aldatmasin. Kursumuzda sürücü adaylarina tam 12 saat direksiyon, 30 saatte teori egitimi veriyoruz. Tamamen standartlara uygun bir hizmet var kurumumuzda. Meridyen Sürücü Kursu olarak 350 liraya bile, 12 saatlik direksiyon ve 30 saatlik teori egitimini veremeyiz. Rekabet fiyatta olmaz, egitim kalitesinde olur” diye konustu.

 

GÖKHAN YALKALK

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web