REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Büyük Torbalı

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

5 yıl garantili Kahraman

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
5 yıl garantili Kahraman
101 Görüntüleme
02 Nisan 2016 - 8:30
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Hintli motosiklet devi Hero, yeni modelleriyle yeni sezona damga vurmaya hazırlanıyor. Şükür Motor güvencesiyle Torbalı’da satılan ve büyük beğeni toplayan Hero motosikletler, yeni sezonda da 1 numara olmaya aday.

 

YILDA 7 milyon adet üretimi ile konusunda dünyanın en büyüğü olan Hindistan merkezli motosiklet üreticisi Hero, yeni yıl ile birlikte 7 modelle Türkiye’de olduğu gibi Torbalı’da da depara kalktı. Türk pazarında 2 yıldır Soysal Group, Torbalı’da ise Şükür Motor ile var olan ve satış grafikleri sürekli yükselen Hero, bugüne kadar 3 olan model sayısını yeni sezonla birlikte 10’a çıkarttı. Türkiye yolları ve Türk sürücülerin beklentilerine göre üretilen yeni motosikletlerin de satışlarına başlandı. Hindistan’daki 3 fabrikasında toplam 12 bin kişinin çalıştığı ve bugüne kadar 55 milyon adedi aşan üretim yaparak kalitesi ile Japon ve Avrupalı üreticilerle yarışan Hero, 2016’yı Türkiye de atılım yılı ilan etti.

AVRUPA PAZARINA İLK ADIM 

Asyalı üretici Hero Avrupa pazarına ilk olarak Türkiye ile giriş yaptı. Euro 3 standartlarında üretimi şimdilik sadece Türkiye için yapan Hindistan devi yeni yılda Türkiye’de satışına başlayacağı 7 modelin 2’sini sadece Türkiye pazarı için geliştirdi. Bu iki scooter modeli Türkiye’de en çok satılan model segmentinde yer alıyor. Yeni modeller Avrupa pazarına hazırlanan Hero için ilk adım olarak görülüyor. Bugüne kadar ”countryside condition” olarak bilinen kırsala yönelik kriterlere göre üretim yapan Hero, scooter ağırlıklı olan Avrupa pazarının şehir kullanımına göre modeller geliştirmeye başladı.

YENİ MODELLER GELDİ

Hero’nun, Torbalı’da motosikletteki kalite çizgisini yukarı taşıdığını dile getiren Şükür Motor’un sahibi Şükrü Sarı, “Bu yıl motosiklette ezberleri bozan, eski alışkanlıkları unutturan beklentileri yükselten modeller ile ilçe halkının karşısına çıkıyoruz. Hero’nun ürün yelpazesini genişletmesi ve kalitesi rekabet şartlarını da kökten değiştirecek. Ürettilen modeller uzun ömür ve düşük yakıt özelliğinden dolayı Hindistan pazarında ‘Babadan oğula miras’ veya ‘Doldur, kapat, unut’ gibi sloganlarla biliniyor. Hero Türkiye’de de “az yakar, çok gider” sloganı ile tüketicinin tercihi oldu. Torbalı tüketicisi, verdiğimiz servis hizmetinden de çok memnun kaldı. Yeni sezonda Dash, Dash-Vx, Duet, Duet-VxKarimza R, Hunk, T Sport modellerimizde tüketicinin beğenisine sunulacak” dedi.

50 BİN KİLOMETRE GARANTİSİ

Hindistan’ın dünyaca ünlü motosiklet markası Hero’nun, Türkiye ‘de ilk defa motosikletlerde “5 yıl veya 50 bin kilometre garanti” dönemini başlattığını ifade eden Şükrü Sarı: “Bu karar Türkiye’de bir ilk. 5 yıl ile birlikte motosiklette kalite eşiği olacağız. Hero sadece kalitesi ile değil, yakıt ekonomisi ve güvenlik konusunda dünyada iyi bilinen lider bir marka. 5 yıl garanti, motosiklet ticari yapan ve motosiklet kullanan herkes için artık bir standart olacak. Araştırmalara göre Türkiye’de motosiklet kullanıcısı ortalama her 2-3 yılda bir motosikletini yeniliyor. Motosikletini kısa sürede değiştirmek zorunda kalan ve bu nedenle yenileme farkı, vergi, plaka ve sigorta masrafları ödeyenler için 5 yıl garanti, ekonomik bir çözüm” dedi.

Gökhan YALKALK

 

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web