REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Büyük Torbalı

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Torbalı gül bahçesi olacak

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Torbalı gül bahçesi olacak
204 Görüntüleme
09 Nisan 2016 - 8:31
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

İlçenin en büyük bitki üreticilerinden olan Saygın Botanik, Adana’dan binlerce adet kokulu bahçe gülü ve minyatür gül getirdi. Firma sahibi Coşkun Ateş, Torbalı’nın gül gibi kokacağını söyledi.

TORBALI’NIN botanik devi olan Saygın Botanik, yeni sezona büyük bir atılımla giriyor. 35 bin metrekarelik sergi alanıyla İzmir-Aydın asfaltı Yazıbaşı bölgesinde hizmet veren Saygın Botanik, yeni sezona bomba gibi bir giriş yaptı. Saygın Botanik’in sahibi Coşkun Ateş tarafından bizzat Adana’dan getirtilen güller ve onlarca çeşit bitki satışa hazır. Türkiye’nin en önemli kokulu gül üreticisi olan Adana Gül Üreticisi Cem Bey’den on binlerce kokulu ve minyatür gül alan Saygın Botanik, aynı zamanda firmanın da İzmir ana bayiliğini aldı. Torbalı’nın mis gibi kokacağını söyleyen Coşkun Ateş: “Bu güller bulunduğu her mekanın mis gibi kokmasını sağlıyor. Torbalı gül gibi kokacak” diye konuştu.

BOTANİK DEVİ

Yazıbaşı ve çeşitli bölgelerde yüzlerce dönümlük alanda bitki, ağaç çeşitleri ve çim üretimi yapan Saygın Botanik, sektöründe bölgenin en iddialı firmalarından. 80 çeşitte olmak üzere 200 binden fazla fidanın bulunduğu firma, son yıllarda kurumsallaşma adına büyük bir atılımlar gerçekleştiriyor. Torbalı’yla birlikte Ege Bölgesi’nin tamamına hitap eden ve birbirinden başarılı çalışmalara imza atan Saygın Botanik yeni yatırımlarını da sürdürmeye devam ediyor. Özellikle geniş bir araç parkuruna sahip olan firma, profesyonel kadrosuyla her işin üstesinden başarıyla geliyor. Genellikle belediyelerle çalışan ve birçok önemli projenin peyzaj işini gerçekleştiren Saygın Botanik, sektördeki büyümesini kararlı bir şekilde sürdürüyor.

GÜLLER ADANA’DAN

Her yıl katıldığı farklı fuarlar sayesinde iş gücünü arttırıp, yeni ürünleri Torbalılılarla tanıştıran Saygın Botanik, aynı zamanda da yeni iş anlaşmaları gerçekleştiriyor. Ege Bölgesi’nin en büyük botanik firmalarından olan Saygın Botanik, yeni sezon için büyük alımlar gerçekleştirdi. Yeni sezon çalışmaları için Adana’ya çıkartma yapan Coşkun Ateş, 4 gün boyunca Adana’nın en önemli çiçek ve ağaç üreticileriyle görüştü. Ateş, ayrıca Adana Gül üreticisi Cem Bey’in ürettiği kokulu bahçe gülleri ve minyatür güllerin de alımını gerçekleştirdi. 29 bin metrekarelik kapalı alanda üretilen güller Türkiye’nin en iyisi konumunda. Yaydıkları koku ile dikkat çeken rengarenk güller, bulundukları ortamın mis gibi kokmasını sağlıyor.

DEV PALMİYELER, BOY BOY SİKASLAR

On binlerce kokulu bahçe gülü ve minyatür gül alan Saygın Botanik aynı zamanda yüzlerce her boy sikas (cycas), 3,5 ile 7 metre arasında onlarca palmiyeyi de bünyesine dahil etti. Rengarenk görüntüleriyle büyük beğeni toplayan askılı petunya, askılı sardunya ve askılı küpeli cinsi bitkilerden de binlerce adet satışa hazır bekliyor. Akvaryumda yetişen özel süs bitkilerinin de ellerinde mevcut olduğunu kaydeden Ateş: “Torbalı halkına en iyi ürünü en uygun fiyata ve kaliteye sunmaya çalışıyoruz. Elimizdeki ürünlerin tamamı birinci sınıf. Gül konusunda çok iddialıyız. Güllerimiz 5-8 ve 10 TL arasında satışa sunuluyor. Adana’dan getirttiğimiz güllerin bir benzeri daha yok. İddialıyız, kokmayan gülü satmıyoruz. Birebir üreticiden aldığımı bu güllerin yanından geçen kişi hemen kokuyu hissedecek. Aşılı ve kokulu güllerimiz 11 ay açmasıyla da biliniyor.” şeklinde konuştu.

GÖKHAN YALKALK

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web