Büyük Torbalı

Bakan’dan köylere ‘Hayır’ turu

Referandumda hayır oyu verecek olan CHP’li İzmir Milletvekili Murat Bakan, ova köylerine çıkarma yaptı. Vatandaşlardan ‘Hayır’ oyu isteyen Bakan’a ekibi de eşlik etti.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Bakan’dan köylere ‘Hayır’ turu
162 Görüntüleme
31 Mart 2017 - 8:50
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

REFERANDUM çalışmalarına hız veren Cumhuriyet Halk Partisi(CHP)’nin İzmir Milletvekili Murat Bakan önceki gün yine Torbalı’daydı. Bulduğu her fırsatı İzmir’in çeşitli ilçelerindeki köyler ve mahallelere giderek değerlendiren CHP’li vekil bu kez ova köylerinde vatandaşlarla buluştu. Partili, partisiz her kesime seslenen Bakan’a kendi ekibi de eşlik etti. Ekibiyle beraber Subaşı taraflarına çıkarma yapan vekil, Kırbaş, Atalan, Göllüce, Bülbüldere ve Naime köylerini gezip vatandaşlarla sohbet edip sıkıntıları dinledi. Mahallelerde hem sorunları dinleyip, hem de gündemle ilgili konuşan Bakan, 16 Nisan’da gerçekleşecek olan referandum için vatandaşlardan ‘Hayır’ oyu istedi. Öte yandan CHP’li vekil, ilerleyen günlerde yeniden Torbalı’ya geleceğini dile getirdi.
ATATÜRK ÜZERİNDEN ÖRNEK
Kahvelerde referandum paketini anlatmaya çalışan Bakan, köylerde yaptığı konuşmalarda genel olarak, “Soruyoruz: Cumhurbaşkanı’nın hem partisinin il başkanını, hem valiyi, hem de mahkeme heyetini atamasını doğru buluyor musunuz? Partili Cumhurbaşkanı’nın atadığı hakim ve savcıların, yani adaletin, bağımsız ve tarafsız olacağını düşünüyor musunuz? Partili Cumhurbaşkanı’na da yetkilerin partili olan tek kişide toplanmasına da karşıyız! Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi: ‘Bir kelime ile ifade etmek gerekirse, diyebiliriz ki yeni Türkiye Devleti bir halk devletidir; halkın devletidir. Mazi kurumları ise bir şahıs devleti idi, şahıslar devleti idi.’ Türkiye Cumhuriyeti’nin yeniden şahıs devleti olmasına izin vermeyeceğiz” dedi. İbrahim DANIŞ

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web