REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Büyük Torbalı

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Is Bankasi’nin kampanyasi 7 yasinda

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Is Bankasi’nin kampanyasi 7 yasinda
348 Görüntüleme
13 Haziran 2014 - 8:31
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Is Bankasi Torbali Subesi yetkilileri, Sehit Tegmen Serdar Genç Ortaokulu’nda kitap dagitti. Kitaplar, “Karneni göster; kitabini al” kampanyasi kapsaminda dagitildi

 

TURKIYE’DE bugüne kadar gerçeklestirilmis en büyük kitap kampanyalarindan biri olan “Karneni Göster; Kitabini Al” kampanyasi ile Is Bankasi, bu yil 7. kez yaz tatiline giren 1 milyondan fazla ilkögretim ögrencisine kitap armagan etti. Bugün karnelerini alacak olan ögrencilere Torbali Is Bankasi kitap hediye edecek. Is Bankasi Torbali Sube Müdürü Cemalettin Aydogan, bugünden itibaren karnesini getiren her ögrenciye kitap verilecegini söyledi.

EN BUYUK KAMPANYALARDAN BIRI

Is Bankasi Torbali Sube Müdürü Cemalettin Aydogan, “Ulkemizde daha ziyade okuyan çocugun nitelikli kitapla bulusmasi; okuyan ve sorgulayan gençlerin sayisinin artmasiiçin firsat. Çocuklarin erken yasta Is Bankasi ile tanismasinin saglanmasi amaçlariyla 2007-2008 Ögretim ve Egitim yili sona ererken “Karneni Göster; Kitabini Al” adiyla bugüne kadarki en büyük kitap kampanyalarindan birini gerçeklestirdik” dedi.

KARNENI GETIR KITABI KAP

Aydogan, “Kampanya kapsaminda Türkiye ve KKTC’deki herhangi bir Is Bankasi subesine karnesini getiren 1 milyon ilkögretim ögrencisine 2008 yilinda “Alice Harikalar Diyarinda”, 2009 yilinda “Yazarlarimizdan Masallar ve Öyküler”, 2010 yilinda “Yazarlarimizdan Öyküler”, 2011 yilinda “Halime Kaptan” ve “Küçük Mavi Gezegen”, 2012 yilinda “Sait Faik’ten Çocuklara Hikâyeler”, 2013 yilinda ise Aziz Nesin’in “Aziz Nesin’den Çocuklara En Güzel Öyküler” isimli kitabi armagan edildi. 2013–2014 ögretim yili sona ererken yedincisi gerçeklestirilen “Karneni Göster, Kitabini Al” kampanyasi kapsaminda Türkiye Is Bankasi Kültür Yayinlari tarafindan yayimlanan, “Yazarlarimizdan Öyküler” isimli bir öykü antolojisi armagan edilecektir. Sunus yazisini Dogan Hizlan’in kaleme aldigi kitapta Sait Faik Abasiyanik, Halide Edip Adivar, Adnan Binyazar, Sabahattin Ali, Muharrem Buhara, Feyza Hepçilingirler, Rifat Ilgaz, Yasar Kemal, Fikret Otyam, Mehmet Zaman Saçlioglu, Ömer Seyfettin, Mine Soysal ve Necati Tosuner’in öykülerine yer verilmistir. Degisik yas gruplarindaki çocuklara çesitli tercihler sunarak begenilerini gelistirmek ve çocuklarin Türk Edebiyatinin farkli yazarlariyla bulusmalarini saglamak üzere kitabimiz özel olarak hazirlanmistir” diye konustu.

GÖRME ENGELLI ÇOCUKLAR

Kampanyada geçen yil oldugu gibi bu yil da görme engelli ögrencilerin düsünüldügünü ifade eden Müdür, “Yazarlarimizdan Öyküler kitabi sinirli sayida Braille alfabesi ile bastirildi. Söz konusu kitaplar, görme engelli ögrencilere hizmet veren okullarin kütüphanelerine iletildi.2008 yilinda Türkiye kategorisinde Avrupa Mükemmeliyet Ödülü’ne, 2009 yilinda da egitim kategorisinde Altin Pusula Ödülü’ne, 2011 yilinda “Impact Awards”ta “En Iyi Sosyal Sorumluluk Iletisim Programi” kategorisinde ödüle layik görülen proje ile bankamiz 6 yilda toplam 7 milyon kitabi ögrencilerle bulusturuldu” seklinde konustu. Amede ALPAGUT

 

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web