REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Büyük Torbalı

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Belediye ‘Kahraman’ oldu

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Belediye ‘Kahraman’ oldu
353 Görüntüleme
18 Nisan 2016 - 8:30
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Türkiye piyasasına yeni giren, özellikle Torbalı’da büyük ilgi gören Hero Motor, gerek firmaların gerekse kurumların ilk tercihi arasında. Torbalı Belediyesi de motosiklet için Hero Motor’u tercih etti.

 

2014 yılından bu yana Torbalı’da satışı gerçekleştirilen Hero (Kahraman) motosikletler büyük beğeni topluyor. Dayanıklılığı ve az yakıt tüketimi ile dikkat çeken Hero, özellikle firmalardan büyük ilgi görüyor. Yemek firmaları, servis için Hero Motor’u tercih ediyor. Torbalı’da büyük beğeni toplayan Hero Motor, kredi kartlarına 9 taksit, banka kredisine ise 36 taksitle satılıyor. Torbalı sokaklarında dolaşan Hero Motor’u tercih eden kuruluşlardan biri de Torbalı Belediyesi oldu. Belediye, bünyesine Hero markalı yeni motosikletleri dahil etti.

5 YILLIK GARANTİ

1982 yılından bu yana faaliyet gösteren Şükür Motor, dünyanın en büyük motosiklet üreticisi olan Hero Motor’un Torbalı bayiliğini almıştı. 67 yılıdır Hindistan’da faaliyet gösteren yılda 7 milyon adet motosiklet üretimi gerçekleştiren Hero Motor, 2014 Mayıs ayından bu yana da Torbalı pazarında boy gösteriyor. Hero marka motosikletler, çok dayanıklı ve az yakıt tüketimi ile dikkat çekiyor. Hero Motor’un Torbalı ana bayiliğini alan Şükür Motor, motosiklet satışının yanı sıra yedek parça, servis ve bakım hizmetleri de sunuyor.  Hero, bugüne kadar 3 olan model sayısını yeni sezonla birlikte 10’a çıkarttı. Firma ayrıca, Türkiye’de bir ilke imza atarak, ürünlerine 5 yıllık garanti veriyor.

9 MOTOSİKLET TESLİM EDİLDİ

Hero’nun Torbalılılar tarafından büyük beğeni gördüğünü kaydeden Şükür Sarı, “Beklentilerin de üzerinde bir ilgi var. Özellikle kurye hizmeti veren firmalar bizi tercih ediyor. Motosikletli kuryeler, çiftçi, esnaf, öğrenci, restoranların servis elemanları bu motosikletleri kullanıyor. Torbalı Belediyesi de araç filosunu Hero motosikletlerle güçlendirdi. 6 adet Pleasure ve 3 adet de T-Sports’u Torbalı Belediyesi’ne teslim ettik. Torbalı sokaklarında artık yeni bir kahraman dolaşıyor. Torbalı Belediyesi bizi tercih eden önemli kuruluşlardan bir tanesi. Aldıkları yeni motosikletler kendilerine hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

YENİ MODELLER ÇOK SEVİLDİ

Hero’nun, Torbalı’da motosikletteki kalite çizgisini yukarı taşıdığını dile getiren Şükür Motor’un sahibi Şükrü Sarı, “Bu yıl motosiklette ezberleri bozan, eski alışkanlıkları unutturan beklentileri yükselten modeller ile ilçe halkının karşısına çıkıyoruz. Hero’nun ürün yelpazesini genişletmesi ve kalitesi rekabet şartlarını da kökten değiştirecek. Üretilen modeller uzun ömür ve düşük yakıt özelliğinden dolayı Hindistan pazarında ‘Babadan oğla miras’ veya ‘Doldur, kapat, unut’ gibi sloganlarla biliniyor. Hero Türkiye’de de ‘az yakar, çok gider’ sloganı ile tüketicinin tercihi oldu. Torbalı tüketicisi, verdiğimiz servis hizmetinden de çok memnun kaldı. Yeni sezonda Dash, Dash-Vx, Duet, Duet-VxKarimza R, Hunk, T Sport modellerimizi de tüketicinin beğenisine sunduk” dedi.

GÖKHAN YALKALK

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web