Büyük Torbalı

Bir mezarı bile yok

26 Mart tarihinde nehre düşen ve o günden beri bulunamayan Özer Öncel için eşi Nihal Öncel, isyan ediyor. Kocasını ölü ya da diri görmek istediğini belirten Öncel, “En azından eşimin bir mezarı olsun” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Bir mezarı bile yok
159 Görüntüleme
05 Aralık 2016 - 9:11
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

YAKLAŞIK 9 ay önce arkadaşlarıyla sarmaşık toplamaya Küçük Menderes Nehri kenarına giden, burada iddiaya göre nehre düşen Özer Öncel’den hala bir iz yok. Arama çalışmaları gerçekleşmeyen son olarak geçtiğimiz ay 3 gün boyunca nehrin Selçuk yönünde çalışma alan ekipler yine Öncel’e ulaşamamıştı. Defalarca eşinin bulunması için jandarmaya, kaymakamlığa ve belediyeye ulaşan Nihal Öncel, açıklamalarda bulundu. Umutlarını yitirmediklerini belirten acılı eş, bir an evvel çalışmaların yeniden başlatılmasını istiyor. Çalmadık kapı, gitmedik yer bırakmayan ancak tüm çabalarına rağmen nehirde yeterince aranmayan eşi için Öncel yetkililere seslenerek, “En azından eşimin bir mezarı olsun, ne olur bize yardım edin” dedi.

9 AYDIR BİR İZ YOK

İlçede de sadece düştüğü alanda aranan Özer Öncel aradan 9 ay geçmesine rağmen hala bulunamadı. Pamucak’taki denize kadar akan Küçük Menderes Nehri’nde arama çalışmalarının durması Öncel Ailesi’ni üzüyor. Selçuk Kaymakamlığı’na ve jandarmaya dilekçe verdikleri halde Selçuk kısmında sadece 3 günlük çalışmanın alınması aileyi üzüyor. Bir an önce eşinin bulunması için yardım isteyen Nihal Öncel, “Ümidimi kesmedim. Ölü ya da diri eşime ulaşmak istiyorum. Bir ihmal var. Yeterince arandığını düşünmüyorum” dedi.

“KOCAMI BULUN”

İlçede sadece düştüğü alanda aranan, ancak bulunamayan eşi için Selçuk’ta aramaların başlamadığını belirten Nihal Öncel, kızıyla beraber ümitli haberi beklemeye devam ettiklerini belirtti. Eşinin yeterince aranmadığını, bugüne kadar bir gelişmenin yaşanmadığını belirten acılı eş, “Nehir balçıkla kaplı. Sadece bir alanda yapılan çalışmayla “Bulamadık” dediler. Aranacak çok yer var. Ne olur bana yardımcı olun” dedi. Ümitlerini de kesmediklerinin altını çizen Öncel, kendilerine uzatılacak yardım elini bekliyor. İbrahim DANIŞ

 

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web