Büyük Torbalı

Çok ‘Harbi’ dürüm

‘Yalansız hilesiz harbi dürüm evi’ sloganıyla yola çıkan Harbi Dürüm Evi, 2 ay içerisinde 2 şubeye ulaştı. İlçe merkezinde açılan şubeyle daha geniş kitlelere ulaşan işletmenin müdavimleri artıyor.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Çok ‘Harbi’ dürüm
474 Görüntüleme
08 Aralık 2016 - 12:02
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

 

 

SARBEK Sanayi Sitesi’nde kurulan ve kısa sürede zengin menüsü, lezzetli kebap çeşitleriyle büyük beğeni toplayan Harbi Dürüm Evi’nin 2. şubesi geçtiğimiz hafta Kazım Dirik Caddesi’nde açıldı. Ali Ünal tarafından 2 ayda açılan ikinci şube kısa sürede çarşı esnafından ve vatandaşlardan büyük ilgi gördü. Konum itibariyle bölgede tek olan işletme özellikle dürüm severlerin adresi haline geldi. ‘Yalansız hilesiz harbi dürüm evi’ sloganıyla yola çıkan işletme zengin bir menüye sahip. Etin en doğal halini en lezzetli şekilde müşterilerine sunan mekân, bölgedeki önemli bir eksikliği de giderdi. İşletme sahibi Ali Ünal: “Torbalı halkının işletmemize ve lezzetlerimize gösterdiği teveccüh bizleri fazlasıyla sevindirdi” diye konuştu.

SANAYİNİN İLK OCAKBAŞI DÜKKÂNI

Torbalı’nın tanınmış esnaflarından olan Ali Ünal, geçtiğimiz aylarda yeni Devlet Hastanesi karşısı Sarbek Sanayi Sitesi’nde modern bir dürüm evini hizmete açmıştı. Harbi Dürüm Evi, kısa sürede büyük ilgi görmeyi başardı. ‘Yalansız hilesiz harbi dürüm evi’ sloganıyla yola çıkan işletme zengin bir menüye sahip. Etin en doğal halini en lezzetli şekilde müşterilerine sunan mekan, kısa sürede yoğun ilgi gördü. 250 yataklı yeni devlet hastanesinin karşısında yer alan işletme, oldukça modern tasarımıyla dikkatleri üzerine çekti. ‘Sizin sağlığınız, bizim sağlığımız’, ilkesiyle hizmet verdiklerini söyleyen Harbi Dürüm Evi  işletmecisi Ali Ünal, “Sanayide bir ilk olan ocakbaşı dürüm evimize gösterilen ilgi bizleri fazlasıyla memnun etti. Lavaşımız günlük taze olarak geliyor. Bu lezzeti Torbalılılar gerçekten de çok beğendi” diye konuştu.

MÜŞTERİYİ DİNLEDİ, ŞUBEYİ AÇTI

Harbi Dürüm Evi, sadece 2 ay gibi kısa bir sürede gördüğü yoğun ilgi sonrasında ikinci şubesini de açtı. Bu yatırım içinde ilçe merkezini tercih etti. Gün içerisinde ilçe merkezinden birçok müşterisinin geldiğini kaydeden Ali Ünal, “Bölgeden gelen müşterilerimizin sayısı gün geçtikçe artıyordu. Ayrıca sürekli olarak da ‘çarşıya bir şube açın’ önerisiyle karşılaşıyorduk. Daha sonra fizibilite çalışması yaptık. İlçe merkezinde belirlediğimiz bir noktaya ikinci şubemizi açmaya karar verdik. 2 ay içerisinde büyük bir ilgi gördük. Sanayi esnafının yanı sıra ilçe merkezinden gelen yoğun talep sonrasında ikinci şubemizi de geçen hafta itibariyle hizmete açtık. İki şubemizle birlikte sektörün en dikkat çeken işletmelerinden biri haline geldik. Kendi markamızı oluşturduk ve yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz” dedi.

ZENGİN MENÜ

Harbi Dürüm Evi’nde tavuk şiş, Adana kebabı, kuzu ciğer şiş, kuzu şiş, dana antrikot şiş, tavuk kanat gibi ürünler bulunuyor. Ürünler dürüm veya şiş olarak servis ediliyor. Ev ve iş yerlerine paket servisinin de yapıldığı mekanda, ocağın başında ise deneyimli ustalar bulunuyor. Kısa sürede müdavimleri oluşan mekân ilçe merkezinden de birçok müşteriye sahip. Titiz ve hijyenik bir şekilde hizmet verdiklerini söyleyen Ali Ünal: “Gerçekten de ismimize yakışır bir şekilde hizmet veriyoruz. Yalan dolan olmadan harbi dürüm ile müşterilerimizin karşısındayız. Zaten bu ilkemiz sayesinde gördüğümüz ilgiyle birlikte ikinci şubemizi açtık” diye konuştu.

YÖRESİNE GÖRE LEZZET

Menüde yer alan her lezzetin özenle hazırlandığını ve yöresel lezzetlere sahip olduğunu kaydeden Ünal: “Kebap çeşitlerimizi tamamen usulüne ve yöresine özgü bir şekilde hazırlıyoruz. Adana’da yiyeceğiniz bir kebabın lezzetini burada da tattırıyoruz. Fiyatlarımız oldukça makul. Soslarımız ve kebaplarımız özel bir tarifle hazırlanıyor. Gerek sanayideki şubemiz gerekse ilçe merkezindeki şubemizde görev yapan ustalarımız işinin ehli. Mutfak ve ocağımız emin ellere emanet” şeklinde konuştu.

 

 

GÖKHAN YALKALK

 

 

 

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web