REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Büyük Torbalı

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Dogani, doganlari degil…

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Dogani, doganlari degil…
118 Görüntüleme
27 Mayıs 2010 - 21:59
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

SEVGILI okurlarim ben gerek ülkemizi yöneten-lerden gerekse de yönetecek olanlardan dogacak olanlari kapsayacak projeler üretmelerini bekli-yorum Sadece yasayanlari, doganlari kapsayacak projeler kisir projelerdir. Ileriyi gören insanlara ihtiyacimiz var.. Böyle insanlarin sayisinin artmasini ümit ediyorum.
Genis düsündügüm bir baska konuda Anayasa degisikligi.
Dün amcaoglum Ali Günaydin’in gazetemizde yayinlanan açiklamasini okudum. Sayin Günaydin, “Hukukçunun üstünlügünden hukukun üstünlügüne geçebilmeyi saglayacak bir anayasa hazirlandi” diyor.
Ne güzel bir ifade.. Altina imzami atarim ama bir sartla.. Anayasa 72 milyona hitap edecek. Sadece bir kesimi memnun etmeyecek Anayasa degisikligine ben de ‘Evet’ oyu verecegim ama beklentilerim genis..
Büyük  Önder Mustafa Kemal Atatürk Türkiye Cumhuriyeti’ni muasir medeniyetlerin üzerine çikarmak gibi güzel bir hedefe sahip. Biz de böy-le olmaliyiz.
Ben Atatürk’ün aramizdan ayrilisindan bu yana böyle bir hedefi olani görmedim. Hukukun üstünlügüne geçilemedi bir türlü.
Adaletin hakim oldugu yerde kötülük, olumsuzluk olmaz..
Güçlü bir Türkiye için ileriyi gören, ileriye dönük düsünen insanlara ihtiyacimiz var.
Ufku genisi vizyon sahibi insanlara ihtiyacimiz.
Türkiye’nin yeni bir lider arayisa girdigi su günlerde insanlarimiza adaylara bu gözle bakmalarini tavsiye ediyorum. Günümüzü kurtaracak degil; ileriyi düsünen, dogacak olanlarin hayatini dizayn etmekten söz eden liderler bekliyo-ruz…
Umarim sadece hayal olarak kalmaz…

KARIKATUR GIBIYIZ

DEGERLI okurlarim önceki gün gazetemizde yine akillara ziyan bir durumun haberi vardi Gençlik Danisma Merkezi’mizde 3 tane ebe bir doktor varmis.. Ebe bollugu yasanan kurumda psikolog yokmus. Tam bir Türkiye klasigi. Bir Gençlik Danisma Merkezi’nde o kadar ebeyi hangi akla hizmet koydular bilmem ama çok trajikomik bir durum. Gençlere Agustos  ayina randevu veriliyormus..
Yine açtiracaklar bana bayramlik agzimi..
Depresyon geçiren, sikintida olan bir gence ‘Bugün git 3 ay sonra gel’ derseniz o çocuk 3 ay boyunca ne yapacak? Çok kritik bir esikte ise bunun sorumlusu kim olacak?
Benim gözümde skandal bir durumdur. Bu ülkede ve bu ilçede normal dediginiz duyar gibi oluyorum ama normal olmamali…
3 yilda 4500 gencin basvurdugu bir kuruma nasil psikolog gönderilmez.. Bu ilçe bunalima tabi girer. Önemli olan bunalima girmesi degil.. Bir türlü bunalimdan çikamamasi.. Siz, danisma merkezine psikolog yerine ebe koyarsaniz hiçbir sey çözülmez bu ilçede..
Çok merak ediyorum pskilojisi bozulana ebe kardeslerimiz nasil yardimci oluyor.. Tövbe yarabbi.. Karikatürlere konu olacak bu uygulamanin bir an önce son bulmasini istiyoruz…

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web