REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Büyük Torbalı

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Dolmuşçuları dinlediler

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Dolmuşçuları dinlediler
736 Görüntüleme
17 Ekim 2015 - 8:35
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

MHP İzmir Milletvekili Aslan Savaşan, Torbalı’ya gelerek seçim çalışması yaptı. Torbalılı milletvekili adayı Halit Dalgıç ile birlikte MHP Torbalı İlçe Başkanı Yurdadoğ Mutlu’nun da eşlik ettiği milletvekili ilçe garajı ve Perşembe pazarında vatandaşlarla bir araya geldi

Milliyetçi Hareket Partisi İzmir Milletvekili Aslan Savaşan önceki gün Torbalı’ya gelerek seçim çalışması yaptı. Bu dönem de 3.sıradan milletvekili adayı olan Savaşan, Torbalı halkından destek istedi. Torbalılı genç milletvekili adayı Halit Dalgıç, MHP Torbalı İlçe Başkanı Yurdadoğ Mutlu ve MHP’li yöneticilerin de eşlik ettiği milletvekili ilçe garajında şoför esnafı ve vatandaşlarla bir araya geldi. Burada şoför esnafının sorunlarını dinleyen Savaşan ile Dalgıç, ardından Perşembe pazarını ziyaret ederek pazarcı esnafı ve Pazar alışverişi yapan vatandaşlarla bir araya geldiler.

ŞOFÖR ESNAFININ SORUNLARINI DİNLEDİ

Aslan Savaşan’a ziyaretinden dolayı teşekkür eden Torbalılı milletvekili adayı Halit Dalgıç, “1 Kasım seçim çalışmaları öncesinde çalışmalarımıza son sürat devam ediyoruz. Bugün İzmir milletvekilimiz sayın Aslan Savaşan da ilçemize gelerek seçim çalışmamıza katıldı. Kendisine teşekkür ediyoruz. İlçe başkanımız ile birlikte hem ilçe garajımızda, hem de Perşembe pazarımızda vatandaşlarımızı ve esnaflarımızı dinledik” şeklinde konuştu.

“MAĞDUR OLAN YİNE VATANDAŞLARIMIZ OLUYOR”

Seçim çalışmasına ilçe garajından başlayan Halit Dalgıç ve Aslan Savaşan’a şoför esnafının ilgisi yoğun oldu. Köy ve şehir içi dolmuş şoförlerinin sıkıntılarını dinleyen Dalgıç, “Torbalı’da taşımacılık sektöründe ciddi sıkıntılar var. Yerel ve genel iktidar arasındaki kısır siyasi çekişmeler ilçemize zarar veriyor. Arada mağdur olan ise yine her zaman olduğu gibi vatandaşlarımız oluyor. Çok basit sıkıntılar zamanında müdahale edilmediği ve ihmal edildiği için büyüyerek içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Bugün ilçe garajı ziyaretimizde görüyorsunuz yaşlı başlı insanlarımız evlerine gidemiyorlar, bize veryansın ediyorlar. Umuyorum ki idarecilerimiz gerekli çözümleri üreterek bu mağduriyetleri kısa süre içerisinde giderirler” şeklinde konuştu.

“TARIMDA DIŞA BAĞIMLI HALE GELDİK”

İlçe garajının ardından Perşembe pazarında vatandaşlarla bir araya gelen Savaşan ile Dalgıç, 1 Kasım seçimlerinde destek istediler. Pazarcı esnafı ve alışveriş yapan vatandaşlarla sohbet eden Halit Dalgıç, hükümeti eleştirdi. Yanlış tarım politikaları nedeniyle Torbalı çiftçisinin ve köylüsünün üretemez hale geldiğini belirten Dalgıç, Türkiye’nin dışa bağımlı halinden kurtulması için MHP’nin milli politikalarına ihtiyacı olduğunu belirtti. Torbalılı milletvekili adayı Halit Dalgıç’a Pazar alışverişi yapan vatandaşların ilgisi yoğun oldu.

“ŞOFÖR ESNAFINA VERGİSİZ AKARYAKIT VERİLECEK”

İlçe garajı ziyaretinde şoför esnafına müjde veren Halit Dalgıç, “Milliyetçi Hareket Partisi bu seçimde de şoför esnaflarımızı unutmadı. Bizim iktidarımızda şoför esnaflarımızın yenilemek için alacakları ticari araçtan vergi alınmayacak. Şoför esnafımıza yıpranma payı hakkı verilecek. Yük ve yolcu taşımacılığı yapan şoför esnafımıza vergisiz akaryakıt verilecek” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web