REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Büyük Torbalı

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Dr. İbrahim Öz artık Tıp Merkezi’nde

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Dr. İbrahim Öz artık Tıp Merkezi’nde
798 Görüntüleme
09 Haziran 2016 - 8:52
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Yeni binasına geçtikten sonra sağlık alanında adeta atak başlatan Torbalı Tıp Merkezi, büyük bir transfer gerçekleştirdi. İlçede sağlık alanında adı efsaneler arasında yer alan Dr. İbrahim Öz bundan böyle Torbalı Tıp Merkezi’nde hastalarını muayene edecek.

 

Torbalı Devlet Hastanesi’nde görev yaptıktan sonra emekli olan İbrahim Öz, tekrar sahalara geri dönüyor. Torbalı’da sunduğu kaliteli sağlık hizmeti ile adını duyuran Torbalı Tıp Merkezi’nde yeniden hastalarına şifa dağıtacak olan İbrahim Öz’ün sağlık alanına geri dönüşü heyecana neden oldu. Torbalı Devlet Hastanesi’nde görev yaptığı süre boyunca hastalarıyla yakından ilgilenen, sıcak tavırları ile Torbalılılardan tam not alan Öz, önümüzdeki günlerde ilçenin yükselen değeri olan Torbalı Tıp Merkezi’nde ‘genel cerrahi’ bölümünde göreve başlayacak.

10 YIL TORBALI’DA BAŞHEKİMLİK YAPTI

7 Mayıs 1991’de Torbalı’ya atanan Öz, 2008 yılına kadar burada görev yaptı. 10 yıl boyunca ilçede başhekimlik yapan İbrahim Öz, 7 yıl boyunca da uzman cerrah olarak hizmet verdi. 1992’de hastane derneğinin kurulmasına öncülük eden Öz, 1993’te hastane inşaatının başlamasını da sağladı. Hastane ek bina inşaatı 1997’de biterken, inşaat tamamen Torbalılıların katkıları ve hastane derneğinin çalışmalarıyla gerçekleştirildi. Hastanenin her branşta doktor kadrosu tamamlandı ve heyet hastanesi oldu. Başhekim İbrahim Öz, vatandaşlar arasında ‘Bizim İbrahim’ olarak anılmaya başlandı. Torbalılıların sevgisini ve saygısını kazanan Öz, 2008 yılında ise emekliye ayrıldı.

VATANDAŞLARIN SEVGİSİNİ VE SAYGISINI KAZANDI

Torbalılıların İbrahim Öz’ü yakından tanıdığını söyleyen Tıp Merkezi ortaklarından Bora Ersan, “Doktor İbrahim Öz sağlık alanında verdiği hizmet ile adını duyurdu. Hekimlik ve başhekimlik yaptığı dönemde vatandaşların sevgisini ve saygısını kazandı. Dr. Öz, artık Torbalı’nın markası haline dönüşen Torbalı Tıp Merkezi’nde genel cerrahi uzmanı olarak hizmet verecek” şeklinde açıklamalarda bulundu.

 

AMELİYATHANELER HİZMETTE

Sağlık alanında ilçe merkezindeki önemli bir ihtiyacı gideren Özel Torbalı Tıp Merkezi’nden bir yatırım daha geldi. Tıp Merkezi’ndeki ameliyathaneler kuruldu. Ameliyathane ve doğumhaneler yeni dönemle birlikte hizmet vermeye başladı. Kadın Hastalıkları ve Doğum, Genel Cerrahi, Ortopedi, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz, Üroloji ve Plastik Cerrahi dallarında ameliyatlar başlayacak. Hizmet vermeye başlayan ameliyathanelerde, laporoskobik (kapalı) ameliyatların tümü yapılacak.3’ü büyük, 1’i küçük olmak üzere 4 ameliyathane, 2 doğumhane ve 1 müdahale salonu devreye girdi.

DOĞUMLAR TIP’TA

Üst düzey teknolojik cihazlarlar donatılan ameliyathanelerde, lazerle katarakt cerrahisi, kapalı sinüs cerrahisi, el ve mikro cerrahisi, burun estetiği ve diğer ameliyatlar, lazerle prostat cerrahisi, bademcik ameliyatları, şaşılık ameliyatları, safra kesesi ameliyatları, penilprotezameliyatları, böbrek ve kapalı taş kırma gibi birçok ameliyat gerçekleştirilecek. Bu ameliyatların önemli bir bölümü de lazerle yapılacak. Özellikle doğum servisinin hizmete girmesiyle birlikte ilçe merkezindeki doğum işleminin büyük bir kısmının burada yapılması bekleniyor.

Gökhan YALKALK

 

 

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web