REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Büyük Torbalı

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

En büyük oyuncak mağazası kapılarını açtı

Bölgenin en büyük oyuncak mağazası zincirine sahip Toolstoy Oyuncak, Torbalı’ya şube açtı. Kazım Dirik Caddesi’nde faaliyete başlayan mağaza, ilçenin en büyük oyuncak mağazası oldu. Miniklere renkli bir dünyanın kapıları aralandı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
En büyük oyuncak mağazası kapılarını açtı
421 Görüntüleme
03 Kasım 2016 - 14:03
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

İZMİR’İN önemli oyuncak mağazası zincirlerinden olan Toolstoy Oyuncak, Torbalı’ya bir şube açtı. Kazım Dirik Caddesi’nde önceki gün faaliyete başlayan Toolstoy Oyuncak ilçenin en büyük oyuncak mağazası oldu. 5 bin çeşit oyuncağın bulunduğu mağaza miniklerin beğenisini kazanacak. Nizamettin Aydın’a ait firma, İzmir genelinde 7 adet mağazaya sahipti. Torbalı’ya açılan yeni şube ile mağaza sayısı 8’e yükseldi. Suat Turan’ın mağaza müdürü olarak görev yapacağı Toolstoy’da toplam 5 personel çalışacak. Oyuncak adına her şeyin bulunduğu mağazada özelikle eğitici oyuncaklar dikkat çekiyor. Her yaş grubuna özel oyuncakların bulunduğu mağazanın resmi açılışı çok kısa süre sonra gerçekleştirilecek. Bölgenin en büyük oyuncak mağazası zincirine sahip Toolstoy da tamamı lisanslı ürünler satışa sunuluyor.

HEFEİNE EMİN ADIMLARLA İLERLİYOR

Nizamettin Aydın tarafından 1992 yılında kurulan Serhatlar Oyuncak Temizlik Gıda Maddeleri firması değişik sektörlerde yaptığı ticari faaliyetlere ek olarak 2011 yılında oyuncak sektörünü de ekledi. 2011 yılından itibaren kaliteli ve güvenli markalarla sektöre toptan ve perakende hizmet veriyor. Toolstoy Oyuncak markasını kalitesini ve insan sağlığına verdiği önemle birlikte müşteri memnuniyeti ilkesini, bir dünya markası haline getirip oyuncak sektöründe markamızla en iyi olmayı hedefleyen firma bu hedefine emin adımlar ile ilerliyor. Çocukların fiziksel ve ruhsal gelişiminde etkisi bilimsel olarak kanıtlanmış oyuncakların, tüketiciyle buluşma noktasında birer eğlenceli ve keyifli alışveriş ortamları haline dönüştürüldüğü Toolstoy miniklerin uğrak mekanlarından olacak.

MİNİKLERE RENKLİ BİR DÜNYANIN KAPILARI AÇILDI

Birbirinden ilginç ve renkli oyuncaklar ile ilçenin en hareketli caddesine mağaza açan Toolstoy kısa sürede ilgi odağı haline gelecek. Torbalı’da yaşayan miniklere renkli bir dünyanın kapılarını araladıklarını ifade eden Toolstoy Oyuncak Torbalı Mağazası Müdürü Suat Turan, “Oyuncaklar ve oyunlar çocuk büyüdükçe ve dünya değiştikçe farklılaşır belki ama çocuğun içindeki oyun oynama isteği değişmez. Oyun ve oyuncak, çocuğun hem zekasını geliştirir hem de de sosyalleşmesini sağlar. Ebeveynlerin oyuncak seçiminde dikkat etmeleri gereken en önemli şey çocuğun yaşına uygun oyuncağı seçmektir. Ayrıca çocuğun, yaşına uygun oyunlar oynayıp oynamadığına da dikkat etmektir. Çocuğun hayal gücünü, yaratıcılığını destekleyecek oyuncaklar seçilmeli. Torbalı’da açtığımız mağazamızda özellikle çocukları eğitici oyuncakları getirdik. Yapılan araştırmalar, çocukların gerek zihinsel, gerekse bedensel gelişiminde oyun kavramının ön plana çıktığını gösteriyor. Oyun oynamak, sanıldığı gibi zaman geçirmeye yarayan, belli kuralları olan, eğlence amaçlı bir aktivite olmanın ötesinde, çocuğa gelecek yaşantısında gerekli olacak her türlü bilgi ve beceriyi kazandırmada hazırlık niteliği taşır. Çocuğun kas gelişimini sağlayan, enerjisinin boşalmasına yol açan oyun, arkadaşları ile iletişimi ve işbirliğini de sağlayarak onun dünyasını biçimlendirir” diye konuştu.

Serkan GÜNBAY

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web