Fenerbahçe için rövanş vakti

405 Görüntüleme

Fenerbahçe için rövanş vakti

Fenerbahçe  UEFA Avrupa Ligi B Grubundaki ilk maçında bu akşam, Şampiyonlar Ligi ön elemesinde elendiği Dinamo Kiev’le karşılaşacak.

Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi B Grubu ilk hafta maçında bugün Ukrayna’nın Dinamo Kiev takımını konuk edecek. Ülker Stadı’nda oynanacak ve saat 19.45’te başlayacak karşılaşmayı Macaristan Futbol Federasyonundan Tamas Bognar ve yardımcıları Balazs Buzas ile Peter Kobor yönetecek.

İzmir’in çeşitli yerlerinden

“SON SÖZÜMÜZ FENERBAHÇE”

Karşılaşmayı izlemek ve takımlarını desteklemek için Torbalı Fenerbahçeliler Derneği üyeleri de kiraladığı otobüsle, bu sabah İstanbul’a doğru yola çıktı.  Maçın önemine bir nevi rövanş niteliği taşıdığına dikkat çeken Torbalı Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Refik Erol, “Dernek olarak Fenerbahçe’nin İstanbul’da oynadığı maçlara gitmeye çalışıyoruz. Bizim Fenerbahçe sevgimiz, karşılıksız ve çıkarsız bir sevgi, ömrümüz yettiğince de sürecek. Boşuna “Darağacında olsak bile son sözümüz Fenerbahçe” demiyoruz, takımımıza destek olmaya devam edeceğiz. Umarım bu akşam Kiev’i de yenerek hem gruba galibiyetle başlamış hem de Şampiyonlar Ligi ön elemesinin rövanşını almış olacağuz.” şeklinde konuştu. SUNA GİZEM KAZANCI