REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Büyük Torbalı

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Genel sekreterden tam not

Güney Bölgesi Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Prof. Dr. Behzat Özkan, yeni hastane binasını incelemek üzere önceki gün Torbalı’ya geldi. Özkan, müjdeleri sıraladı.Güney Bölgesi Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Prof. Dr. Behzat Özkan, yeni hastane binasını incelemek üzere önceki gün Torbalı’ya geldi. Özkan, müjdeleri sıraladı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Genel sekreterden tam not
73 Görüntüleme
19 Kasım 2016 - 8:49
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

TORBALILILARIN yıllardır beklediği, yeni devlet hastanesi bitmek üzere. 2014 yılının ilk aylarında ihalesi yapılan 250 yataklı Torbalı Devlet Hastanesi’nde çalışmalar büyük oranda sona ererken önceki gün hastaneye sürpriz bir ziyaret gerçekleşti. İzmir Güney Bölgesi Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Prof. Dr. Behzat Özkan, ekibiyle beraber hastaneyi inceledi. Özkan’a AK Parti İlçe Başkanı Hasan Akbıyık, Torbalı Devlet Hastanesi Başhekimi Şenol Topçu ve Hastane Müdürü Ahmet Akman eşlik etti. Şimdiye kadar olan çalışmaları yüklenici firmadan bir bir dinleyen Özkan, eksik görülen noktaları da ifade etti. Öte yandan 10-15 günlük bir çalışmanın kaldığı hastane önümüzdeki ay Torbalı Devlet Hastanesi’ne teslim edilecek. Hastane açılışı ise mart ayında gerçekleşecek.

ÖZKAN’DAN MÜJDE

7 bloktan oluşan devasa hastanenin kaba inşaatı sona ererken, hastane yeni görüntüsüne kavuştu. Camları takılan giriş takı tamamlanan hastanede ekipler, blok çalışmalarında sona gelirken iç inşaatın da sona erdiği gözlendi. Elektrik, su ve kanal çalışmalarının da sona erdiği hastane aralık ayında teslim edilecek. Yapılacak protokolle beraber en geç mart ayında hastanenin faal olması bekleniyor. Torbalılıların büyük bir merakla beklediği hastane inşaatı büyük oranda biterken hastaneye İzmir Güney Bölgesi Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Prof. Dr. Behzat Özkan da sık sık incelemeler için geliyor. Son olarak önceki gün hastaneye gelip incelemelerde bulunan Özkan, çalışmaların çok iyi ilerlediğini, Torbalı’nın tam teşekküllü bir hastaneye kavuşmak için gün saydığını söyledi.

52 MİLYONLUK HASTANE

Torbalı’ya yeni hastane kazandırılması amacıyla 11 yıl boyunca süren çalışmalar, 2013 yılında meyvesini vermişti. İzmir-Aydın asfaltı üzeri Adliye Sarayı karsısında, Orman Fidanlığına ait 70 dönümlük arsa Sağlık Bakanlığı’na devredilirken, 250 yataklı hastanenin ihalesi de iki yıl önce gerçekleştirilmişti. Denmars Turizm Ticaret Ltd. Ş ti. ihaleyi 52 milyon 670 bin liralık bedelle kazanırken, hastanedeki ilk kazma geçtiğimiz yıl vuruldu. 250 yataklı hastane, sona ermek üzere. Buna göre, Torbalılılar mart ayında yeni ve modern bir hastanede tedavi görecek. Bütün branşlarda polikliniklerin yer alacağı hastanede uzman hekimler 7/24 görev yapacak. Hastanede, 18 diyaliz yatağı, 10 genel yoğun bakım yatağı, 10 çocuk yoğun bakim yatağı, 10 adet cerrahi yoğun bakim yatağı, 4 ultrason odası, 2 adet mamografi odası, 4 farklı görüntüleme odası yer alacak. İbrahim DANIŞ

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web