REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Büyük Torbalı

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Hamit Karasu güven tazeledi

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Hamit Karasu güven tazeledi
287 Görüntüleme
24 Ocak 2010 - 23:37
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Önceki gün gerçeklestirilen Torbalispor Olagan Genel Kurulu’nda mevcut baskan HamitKarasu güven tazeledi. Karasu: Torbalispor bundan böyle bir futbol okulu gibi yönetilecek.

TORBALISPOR Olagan Genel Kurulu önceki gün gerçeklesti. Geçtigimiz haf-talarda yeterli çogunluk saglanamadigi için ertelenen kurul, Torbali Belediyesi Dügün Salonunda gerçek-lestirildi. Genel Kurul’un yapilmasi için tüzük geregi istenen 71 üyenin katilmasi zorunlulugu, yerine getiril-mesiyle kongreye geçildi. 73 kisinin oy kullandigi se-çimde, tek listeyle giren mevcut baskan Hamit Kara-su, tekrar göreve seçildi. Kongrede konusan Baskan Karasu, Torbalispor’u siyasetten 6 ayda zorlukla kurtardiklarini ifade etti.

TUZUKTE DEGISIKLIKLER YAPILDI

GEÇTIGIMIZ hafta ertele-nen Torbalispor Olagan Ge-nel Kurulu, önceki gün Tor-bali Belediyesi Dügün Salo-nu’nda gerçeklestirildi. Ye-ter sayisina ulasamadigi için toplanamayan ve geçtigimiz hafta ertelenen genel kurul, yeter sayisinin gelmesiyle düzenlendi. 73 üyenin hazir bulundugu kurulda, Hamit Karasu seçimlere tek listeyle girdi. Saat 14.00’te gerçek-lestirilen kongrede ilk olarak 1 Ocak-31 Aralik 2009 dö-nemi faaliyet ve denetleme kurulu raporlari oylamaya sunuldu. Kongreye katilan üyelerin tamami “evet” oyu kullanarak, raporlari onayla-di. Daha sonra gündemin di-ger maddeleri geregi kulüp tüzügünde bazi degi-sikliklere gidildi. Buna göre yillik aidatlarini subat ayina kadar ödemeyen üyeler, ola-ganüstü kurullarda oy kulla-namayacak. Ayrica, 1 Ocak 2010 tarihinden itibaren 12 TL olan yillik aidatlar 50 TL’ye yükseltildi. Oylama-larin bitmesiyle konusan Fa-ik Ustünol, Torbalispor’un basarisi için herkesin elini tasin altina koymasi gerekti-gini belirtti. Ustünol, “Il Ge-nel Meclisi üyeligim döne-minde Yedi Eylül Stadyumu için tribün üstünün kapatil-masini ve koltuk dösenme-sini sagladik. Simdiki il genel meclis üyeleri de sahanin yeniden çimlen-mesini saglamasi gerekir.”

TAKIMI SIYASETTEN KURTARDIK
KATILIMIN oldukça düsük oldugu seçim-de 73 üye oy kullandi.
Karasu, seçime tek listeye girdi ve yeniden baskan seçildi. Kisa bir konusma yapan Hamit Karasu, “Hepimizin sevdasi Torbalispor. Takimi siyasetten kurtarmak için 6 ay boyunca çok çaba sarfettik. Zamanimizi, paramizi, emegimizi ve ak-limizi Torbalispor için harcadik. Bundan sonra Torbalispor’a zarar vermek iste-yenler, orada burada konusmasin, gelip kongrede konussun. Su ana kadar takim için emegi geçen herkese tesekkür ediyo-rum. Bundan sonra Torbalispor bir futbol kulübü gibi yönetilecek” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web