Büyük Torbalı

Her ders için farklı derslik

Çapak Ortaokulu’nda her ders için farklı derslikler oluşturuldu. 5, 6, 7 ve 8. Sınıf öğrencilerinin eğitim gördüğü okulda Türkçe, Fen ve Teknolojiler, Sosyal Bilgiler, Matematik ve İngilizce sınıfları bulunuyor.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Her ders için farklı derslik
267 Görüntüleme
24 Aralık 2016 - 12:36
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

SENE başı eğitim-öğretim faaliyetlerine başlayan Çapak İlk ve Ortaokulu, ilçedeki tüm okulları kıskandıracak özelliklere sahip. Modern görüntüsünün yanı sıra yeniliğe açık öğretmenler ve tecrübeli yönetimin bulunduğu okulda ortaokul öğrencileri her sınıf için farklı derse giriyor. Kolejlerde ve genellikle üniversitelerde uygulanan yeni bir yöntemi uygulayan okul şimdiden hedefine ulaştı. Her ders için farklı derslik oluşturan okul idarecileri,  okullarında başarılı sonuçlar almaya başladı. Her sınıfı o dersin materyaliyle donatan okul, böylelikle öğrencilerin hazırbulunuşluk oranını da yükseltiyor. Derslere daha konsantre olan öğrenciler bu şekilde daha verimli eğitim alıyor.

YÜKSEK KONSANTRASYON

Çapak Ortaokulu’nda her ders için farklı derslik bulunuyor. 5, 6, 7 ve 8. Sınıf öğrencilerinin eğitim gördüğü okulda Türkçe, Fen ve Teknolojiler, Sosyal Bilgiler, Matematik ve İngilizce sınıfları bulunuyor. Her derslik ilgili dersin materyalleri ile donatılırken, öğrenciler girdiği bu dersliklerle derse daha çok konsantre oluyor. Ayrıca her ders farklı sınıflarda eğitim alan öğrenciler, büyük sorumluluk örneği de gösteriyor. Aldıkları bu kararın şimdiden meyvelerini topladıklarını belirten Okul Müdürü Samet Akkaya, “Her saat ayı sınıfta ders işleyen öğrencilerde motivasyon eksikliği görülebiliyor. Bu şekilde öğrencilerin hem motivasyonunu yüksek tutuyoruz hem de dersle ilgili materyallere kolay ulaşmalarını sağlıyoruz” şeklinde belirtti. İbrahim DANIŞ

 

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web