REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Büyük Torbalı

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

İkinci elde, lüks dönemi başlıyor

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İkinci elde, lüks dönemi başlıyor
979 Görüntüleme
23 Şubat 2016 - 8:30
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Yıldırımlar Petrol, yeni bir yatırımla birlikte Yıldırımlar Otomotiv’i hizmete açtı. Geçtiğimiz haftalarda hizmete giren galeride hem lüks hem de orta sınıfa hitap eden otomobiller yer alacak.

40 yıldır akaryakıt sektöründe faaliyet gösteren Süleyman Yıldırım ve oğlu Kemal Yıldırım, yeni bir yatırıma daha imza attı. Yıldırımlar Akaryakıt İstasyonu’nun hemen yanı başında oluşturulan oto galeri ile bölgedeki önemli bir eksiklik de giderilmiş oldu. Geçtiğimiz haftalarda faaliyete geçen oto galeri bünyesinde hem lüks hem de orta sınıfa hitap edecek her türlü otomobil bulunuyor. Bölgenin en büyük oto galerisini hizmete açtıklarını kaydeden Kemal Yıldırım: “Vatandaşlarımız artık araba almak için İzmir’e gitmek zorunda kalmayacak. Her türlü otomobil çeşitlerini kendilerine sunuyoruz. Kalitemiz ve 40 yıllık tecrübemiz ile 2. el otomobil sektöründe de kısa sürede marka olacağız. Galerimizde özellikle lüks araçlar yer alacak” diye konuştu.

İLK İSTASYONLARDAN BİRİ

Torbalı’nın başarılı iş adamlarından olan Süleyman Yıldırım, 1975 yılından bu yana akaryakıt sektöründe hizmet veriyor. 1987 yılında Ayrancılar’ın hemen girişinde 6 bin metrekarelik alanda kurulan akaryakıt istasyonu, aynı zamanda Torbalı’nın da ilk akaryakıt istasyonlarından biri. Akaryakıt sektörünün en önemli kuruluşlarından olan Petrol Ofisi Yıldırımlar Akaryakıt İstasyonu uzun yıllardır bu sektörde hizmet veriyor. Sektörde gerçekleştirdiği yatırımlar ve atılımlar ile dikkat çeken şirket bünyesinde birçok hizmeti de sunuyor. Akaryakıt satışının yanı sıra otogaz satışı da gerçekleştiren Yıldırımlar Petrol, market hizmetinin yanı sıra lastik satışı ve tamir hizmetini de sunuyor. Bu hizmetlere ek olarak şimdi de oto galeri hizmeti dahil edildi

EN İYİ MARKALAR

Türkiye’de binek pazarı hızlı bir şekilde büyürken, sıfır araçlar kadar ikinci el otomobillerde büyük ilgi görüyor. Torbalı’daki otomobil sayısı 30 bin sınırını aşarken, her gün onlarca aracın satışı gerçekleştiriliyor. Sıfır araç satışları hızla devam ederken, vatandaşlar kesesine uygun 2. el otomobillere de büyük bir ilgi gösteriyor. İkinci el otomobil pazarı büyürken, işletmeler ise kurumsallaşarak müşterilerine daha kaliteli hizmetler sunuyor. Uzun yıllardır akaryakıt sektöründe hizmet veren Yıldırımlar Akaryakıt, otomotiv sektöründe de boy gösterecek. Oto alım ve satım hizmetinin verildiği işletmede satılmayı bekleyen birçok otomobil bulunuyor. Mercedes, BMW, Audi, Volskwagen, Opel, Renault, Clio, Toyota gibi dünyaca ünlü otomobil markalarına ait modeller, ilçe halkından büyük ilgi görüyor. 2. el otomobil almak isteyenlerin adresi haline gelmeyi hedefleyen Yıldırımlar Otomotiv, müşteri memnuniyetini de üst seviyede tutuyor. Müşterilerine kurumsal bir hizmet veren kuruluş, sektörde fark oluşturmanın peşinde.

 

LÜKS OTOMOBİLLER

Kilometresi düşük ve fiyat olarak daha cazip durumdaki ikinci araçların daha çok tercih edildiğini dile getiren Kemal Yıldırım, Yıldırımlar Otomotiv olarak oluşturacakları geniş ürün yelpazesi ile her kesime hitap edeceklerini söyledi. Oto alım ve satım hizmetinin verileceği Yıldırımlar Otomotiv bünyesinde Mercedes, Audi, Wolswagen, Opel, Renault, Clio, BMW, Toyota gibi dünyaca ünlü otomobil markalarına ait modeller yer alacak. 2. el otomobil almak isteyenlerin adresi haline geleceklerini dile getiren Kemal Yıldırım: “Yıldırımlar Otomotiv olarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutacağız. Müşterilerimize kurumsal bir hizmet vererek, sektörde fark oluşturmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

GÖKHAN YALKALK

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web