REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Büyük Torbalı

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kahvaltı ve ızgarada Alyans kalitesi başladı

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Kahvaltı ve ızgarada Alyans kalitesi başladı
777 Görüntüleme
15 Aralık 2015 - 8:30
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Alyans Kır Düğün Salonu ile hizmet sektörüne yönelik yapılan yatırımlara yenileri ekleniyor. Alyans Restaurant, geçtiğimiz haftalarda kapılarını hizmete açarken, bir kır bir de kapalı olmak üzere 2 düğün salonu daha açılacak.

HEM tarım hem de hizmet sektöründe hizmet veren Süleyman Tüner, yeni yatırımlarla iş dünyasındaki etkinliğini arttırıyor. Deniz Şenman koordinatörlüğünde yapılan yatırımlara yenileri ekleniyor. Alyans Kır Düğün Salonu ile başlayan çalışmalar, Alyans Restaurant ve Cafe ile devam etti. Bölgenin en önemli ve en büyük restoranlarından birini Torbalı halkının hizmetine sunacaklarını kaydeden Şenman, kahvaltı ve ızgara konusunda ise marka haline geleceklerini söyledi. Mevcut alanda önemli değişikliklere imza attıklarını ifade eden Deniz Şenman, ayrıca bir kır düğün salonu ve bir kapalı düğün salonu daha inşa edeceklerini belirtti.

IZGARA VE KAHVALT KONSEPTİ

5 yıldır gıda sektöründe yer alan ve İzmir’de Caffemania şubesinin işletmeciliğini yapan Deniz Şenman, Alyans Restaurant ve Cafe ile sektöre damga vurmaya hazırlanıyor. İzmir-Aydın asfaltı üzeri Orman Fidanlığı karşısında yer alan mekan, farklı tasarımıyla da dikkat çekiyor. Daha önce Tarla Restaurant olarak hizmet veren işletmenin hem ismi hem de yönetimi değişirken, menüsü de zenginleştirildi. Büyük bir yenileme çalışmasının başlatıldığı mekanda, rüzgar geçirmeyen başlıklar takıldı, taş ocağı getirildi, sandalyeler modern hale dönüştürülürken, geniş bir mutfak inşa edildi. Çalışmalar devam ederken, çok yakında peyzaj ve ışıklandırma projesiyle de Alyans Restaurant ve Cafe, çok daha canlı ve nezih bir hale bürünecek.

HEM ALAYLI HEM OKULLU

2 üniversite mezunu olan İngilizce ve Almanca bilen Deniz Şenman önderliğinde yapılan yatırımların ardı arkası kesilmiyor. Alyans Restaurant ile sektördeki önemli bir boşluğu dolduracaklarını dile getiren Şenman: “Amacımız her dalda hizmet etmek değil. Birkaç alanda hizmet verip, uzmanlaşmak. Bu nedenle de menümüzde sabahları serpme kahvaltı bulunuyor. Ayrıca ızgara ve balık çeşitlerimizde mevcut. Sadece bu alanlarda uzmanlaşıp marka haline gelmek istiyoruz. Kahvaltı menümüz oldukça zengin. Tam 21 çeşit ürün ve sınırsız çayın yer aldığı menü sadece 15 TL. Çok yakında gözleme hizmetimizi de hayata geçireceğiz. Menümüze kavurmayı da dahil ettik” dedi.

DOĞAL KAHVALTI

Büyük bir kahvaltı ve ızgara konsepti oluşturduklarını ifade eden Deniz Şenman, iddialı olduklarını belirtti. Kalitenin adresi haline geleceklerini belirten başarılı girişimci: “Tecrübemize ve çalışma disiplinimize güveniyorum. Izgara çeşitlerinde kullandığımız etlerin tamamını Torbalı’dan temin ediyoruz. Çok lezzetli etler ile iyi bir ızgara menüsüne sahibiz. Kahvaltımızda da yok yok. Evde yapılan reçelden köylerden getirttiğimiz tereyağına, Çanakkale’nin peynirinden kendi bahçemizin zeytin ve zeytinyağına kadar hemen hemen her şey organik. Gerçek köy kahvaltısını burada tadacak Torbalılılar. Geniş alanımız sayesinde binlerce kişiyi aynı anda ağırlayabileceğiz” diye konuştu.

YENİ YATIRIMLAR YOLDA

Torbalı’da gerçekleştirdikleri yatırımların artarak devam ettiğini söyleyen Şenman: “3 yıl önce hizmete açtığımız Alyans Kır Düğün Salonu’na bu yıl yeni yatırımlar daha ekleyeceğiz. Toplamda 12 bin metrekarelik alanda mevcut bir kır düğün salonu ve restaurant bulunuyor. Yoğun talep üzerine kır düğün salonu sayısını 2’ye çıkaracağız. Ayrıca bir de kapalı düğün salonu inşa edeceğiz. 200 araçlık otoparkımız da olacak. Ses yalıtım sistemiyle de düğünler arasındaki ses sorununu çözeceğiz. Talepleri karşılamak adına bu yatırımları gerçekleştiriyoruz. Alyans, her yönüyle farklı, kurumsal bir marka haline gelecektir” şeklinde konuştu.

GÖKHAN YALKALK

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web