REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Büyük Torbalı

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kahve Diyarı: Sadık İleri’yi Torbalı’nın Kordon’u yaptı

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Kahve Diyarı: Sadık İleri’yi Torbalı’nın Kordon’u yaptı
1.269 Görüntüleme
20 Kasım 2015 - 8:30
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sadık İleri Bulvarı’nın kaderini değiştiren mekan olan Kahve Diyarı, 2016 yılına da büyük yenilikler ile ‘merhaba’ diyecek. İşletme sahibi Mahmut Yıldırım, ‘Bizi takip etmeye devam edin’ dedi

TORBALI’NIN çehresinin değişmesine ve Sadık İleri Bulvarı’nın İzmir’deki popülaritesinin artmasına öncülük eden, YILDAŞ İnşaat, bünyesinde Mahmut ve Tamer Yıldırım tarafından Torbalı’ya kazandırılan Kahve Diyarı Torbalı, 3. yaşını Ocak 2016’da kutlayacak. 3 yıllık süre zarfında beraberinde getirdiği yeniliklerle Torbalı halkına yeme içme hizmetini kaliteli ve hızlı bir şekilde sunan ve gün geçtikçe müşteri potansiyelini arttırmaya devam eden Kahve Diyarı Torbalı, yeni yıla 2 farklı yenilikle girmeyi hedefliyor; Kahve Diyarı Plus (cafe&restaurant) olarak, restoran menüsünü zenginleştirecek ve Torbalı halkına Kafe-Restoran olarak hizmet vermeye başlayacak. Ayrıca, dünyada benzeri olmayan dijital bir uygulamanın başlangıcı Kahve Diyarı Torbalı’da hayata geçirilecek.

KALİTELİ HİZMET VE SAMİMİYET

İşletme sahibi Mahmut Yıldırım, ‘sektöründe en çok tercih edilen ve 1 numara olma’ vizyonu ve ‘kaliteli hizmet ve samimiyet’ misyonu ile yola çıktıkları bu serüvende misafirlerine adeta evlerindeymiş hissini yaşatmaya çalıştıklarını belirtti. Bu konuda misafirlerinden gelen geri dönüşleri analiz ettiklerinde büyük ölçüde başarılı olduklarını, bunun en güzel kanıtının da kafenin doluluğu olduğunu dile getiren Mahmut Yıldırım, bununla yetinmeyip, her geçen gün Torbalı halkına daha iyi bir hizmet sunmak için neler yapılabileceklerini araştırdıklarını da ifade etti.

3 YILLIK SERÜVEN

Kahve Diyarı Torbalı şubesi ile ilçeye önemli bir yatırım kazandırdıklarını ve bölgenin gelişimine de önemli katkı sunduklarını dile getiren Mahmut Yıldırım, “Biz, YILDAŞ LTD. ŞTİ. olarak 3 senedir işimizin başındayız. Sahip olduğumuz vizyon ve misyon ile Torbalı’nın bulunduğu bölgede cazibe merkezi ve bir marka olması için Kahve Diyarı Torbalı olarak elimizden geleni yapıyoruz. Öyle ki Tire ve Selçuk’tan gelen daimi misafirlerimiz var. Bu, Kahve Diyarı Torbalı olarak kalitemizin ve Torbalı’nın gün geçtikçe bölgesinde cazibe merkezi olmaya başladığının en güzel göstergesidir” ifadelerini kullandı.

YENİLİKLER DEVAM EDİYOR

Kahve Diyarı Torbalı işletme sahibi Mahmut Yıldırım, artan kafe sayısı ile beraber sektörde rekabetin arttığını, bunu pozitife çevirebildiklerini ifade ederken, bunun en güzel göstergesi olarak Torbalı’da ‘en çok tercih edilen mekân’ olma özelliğini 3 yıldır koruduklarını vurguladı. Yıldırım, “Başka markaların ilçemize gelmesi ile sektördeki potansiyel ve rekabet arttı, ancak genel doluluk oranlarına bakıldığında birçok mekânın zor durumda olduğunu gözlemliyoruz. Bu durumda, iş potansiyelimiz başarılı olduğumuzu ve rekabeti pozitife çevirdiğimizi gösteriyor. Bu başarı, bizi tercih eden ve bizi biz yapan Torbalı halkına aittir. Bizde, Torbalı halkının daha iyilerine layık olduğuna inanarak daha iyi hizmet vermek için mekânımızda birçok yenilik yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz” dedi.

RESTAURANT HİZMETİ ÇOK YAKINDA

Yeni yılla beraber Kahve Diyarı Plus (Cafe&Restaurant) olarak hizmet vermeye başlayacak. Bu konuda da hummalı bir şekilde çalıştıklarını dile getiren başarılı iş adamı Mahmut Yıldırım: “Eminiz ki mutfağımızı seven misafirlerimiz yeni ürünlerimizi fazlasıyla sevecek ve tercih edeceklerdir. Bunun yanında, Türkiye’de ve dünyada eşi benzeri olmayan dijital hizmetin deneme ve başlangıcı Kahve Diyarı Torbalı’da gerçekleşecek. Tüm Torbalı halkının 2016 başlarında Kahve Diyarı Torbalı’yı özellikle takip etmesini istiyoruz. Yapacağımız bu atılımlarla birlikte sektördeki öncü kimliğimizi koruyup, kalite çıtasını daha da yukarı taşıyacağız. Torbalı, bunları fazlasıyla hak ediyor, biz de elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

GÖKHAN YALKALK

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web