REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Büyük Torbalı

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kaya’ya miniklerden ziyaret

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Kaya’ya miniklerden ziyaret
252 Görüntüleme
31 Mayıs 2016 - 8:42
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kazımpaşa’dan mezun olup milletvekili koltuğuna oturan Atilla Kaya’yı Kazımpaşalı öğrenciler ziyaret etti. Öğrencilik yıllarını hatırlayan Kaya bu ziyaretten çok memnun kaldı. Öğrencilere TBMM’yi bizzat kendisi gezdirdi

 

TORBALILI Milletvekili Mahmut Atilla Kaya’ya milletvekili olduktan sonra çok sayıda ziyaret gerçekleştirildi. İzmir Milletvekili Kaya’nın önceki gün minik ziyaretçileri vardı. Ankara’ya bir gezi düzenleyen Kazımpaşa ilk ve Ortaokulu öğrencileri Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni gezip, Atilla Kaya’yı ziyaret etti. Karşısında mezun olduğu okulun öğrencilerini gören ve duygulu anlar yaşayan Atilla Kaya öğrencileri ve velileri çok sıcak bir şekilde karşıladı.Kazımpaşalı öğrenciler ile yakından ilgilenen Kaya, meclisi gezdirip yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdi.Geziyi düzenleyen öğretmenler ve okul idarecileri ile de sohbet eden Milletvekili Kaya, genel bir değerlendirmede bulup sorun ve beklentilerini de dinledi.

ÖĞRENCİLİK YILLARINI HATIRLADI

Kazımpaşa İlk ve Ortaokulunda eğitim gören öğrencilerin ziyaretinden çok memnun kaldığını dile getiren Milletvekili Kaya duygu ve düşüncelerini şu sözlerle ifade etti: “Bugün Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde oldukça özel ve kıymetli misafirlerim vardı. Mezun olduğum Torbalı Kazımpaşa İlkokulu’nun öğrencileri misafirimdi.Öğrencilerimizi görmek bizleri mutlu ettiği gibi, ilk öğrencilik yıllarımızı ziyaretleriyle hatırlattılar. Güzel yürekli, geleceği parlak, zeki öğrencilerimize, velilerimize, onlara eşlik eden değerli hocalarımıza çok teşekkür ediyorum. Bende Kazımpaşa’dan mezun oldum. Torbalı’nın en köklü okullarından birisi olan okuldan mezun olmaktan da gurur duyuyorum. Geleceğimizin teminatı olan gençlerin bizden alacakları bu görevleri layıkı ile yerine getireceğine inanıyorum. Gece gündüz demeden AK Parti kadroları olarak, çocuklarımıza, gençlerimize aydınlık ve müreffeh bir Türkiye bırakmak için durmadan, yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

ÇOK GÜZEL BİR ÖRNEK OLDU

100 kişilik bir kafile ile Ankara’ya gezi düzenlediklerini ve Milletvekili Atilla Kaya’nın sıcak misafirperverliğinden çok memnun kaldıklarını dile getiren Kazımpaşa İlk ve ortaokulu Müdürü Ümit Uzun “Sosyal ve kültürel etkinlikler kapsamında Ankara’ya bir gezi düzenledik. Gezi programımızda TBMM’de vardı.

Milletvekilimiz Atilla Kaya bizi karşıladı. Meclisin her yerini bizzat kendisi gezdirdi. Kafilenin tamamına yemek yedirdi.Milletvekili Atilla Kaya’nın Torbalılı olması ve kendi okulumuzdan mezun olmasından dolayı çok rahattık. Okulumuzdan mezun olan birisinin milletvekili olması öğrencilerimize de çok güzel bir örnek oldu. Bu sıcak ağırlamadan dolayı Atilla Kaya’ya teşekkür ediyoruz” diye konuştu. Serkan GÜNBAY

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web