REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Büyük Torbalı

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Köylüler Dalgıç’ı bağrına bastı

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Köylüler Dalgıç’ı bağrına bastı
442 Görüntüleme
12 Ekim 2015 - 9:39
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili adayı Halit Dalgıç, seçim gezilerine Karakuyu ve Korucuk ile devam etti. Torbalılı genç milletvekili adayına vatandaşlar köylerde yoğun ilgi göstererek bağrına bastılar

Köylerde gördüğü ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getiren MHP İzmir Milletvekili Adayı Halit Dalgıç, hem Karakuyu’da, hem de Korucuk’ta teşekkür konuşması yaptı. Konuşmasında ülke gündemini de değerlendiren Dalgıç, MHP’nin seçim vaatlerine de yer vermeyi ihmal etmedi. 1 Kasım seçimlerinde halkın tercihinin MHP olması gerektiğini belirten genç milletvekili adayı, “7 Haziran seçimlerinden sonra koalisyonun kurulmasını istemeyen Cumhurbaşkanı Erdoğan’dı. CHP ile beraber bu ülkeyi 32 gün boyunca oyaladılar. Bu noktaya gelmemizin sebebi AKP-CHP ortaklığıdır” dedi.

“4 MADDEMİZİ KABUL ETMEDİLER”

Milliyetçi Hareket Partisi’nin iktidar ortaklığı şartlarını hatırlatan Dalgıç, “7 Haziran seçimlerinde biz şartlarımızı açıkladık. İktidar ortaklığı için değiştirilmesi söz konusu bile olmayacak maddeler söyledik. Bunlar yolsuzlukların üzerine gidilmesi, Cumhurbaşkanının anayasal sınırlar içine çekilmesi, çözüm sürecinin sonlandırılması ve Anayasamızın 4 maddesine dokunulmaması. Bu maddeler; Türkiye Cumhuriyeti üniter bir devlettir, dili Türkçedir, milli marşı İstiklal Marşı’dır, Türk bayrağı ay yıldızlı bayraktır. Türkiye’nin bu temel değerleri koalisyon şartları mı olmalıydı? Bu maddelerin her hangi birini kabul etmeyenlerin Türk milleti ile bir problemi var demektir” dedi.

“MİLLETİMİZ HAKLILIĞIMIZI GÖRDÜ”

Dolmabahçe mutabakatında PKK’ya bazı sözlerin verildiğini belirten Dalgıç, “Bizim bu 4 maddemizi kabul etmeyen AKP hükümeti, Dolmabahçe’de PKK’ya hangi sözleri verdi? Çözüm sürecini buzdolabına kaldırdıklarını söylüyorlar ama beyannamelerinde devam edeceklerini söylüyorlar. Milliyetçi Hareket Partisi olarak çözüm sürecinin bir ihanet süreci olduğunu, bir an önce sonlandırılması gerektiğini ifade ettik. Bugün bu haklılığımız ortadadır. Aziz Türk milleti bu haklılığımızı görecek, 1 Kasım seçimlerinde hak edene hakkını teslim edecektir” şeklinde konuştu.

ÜRETİCİ BİRLİKLERİ KURULACAK

MHP iktidarında Üretici Birlikleri’nin kurulacağını belirten Dalgıç, “MHP iktidarında çiftçilerimizin ürün ve bölge bazında örgütlenerek üretimden pazarlamaya kadar olan her safhada daha güçlü olmaları için Üretici Birlikleri kurulacak. Çiftçilerimize mazotu 1.75 kuruştan vereceğiz, tarımsal üretimi destekleyeceğiz. Çiftçilerimizi desteklemek maksadıyla mazot, ilaç, gübre, yem ve fide gibi temel tarımsal girdilerde KDV ve ÖTV’yi tamamen kaldıracağız” dedi. Köy ziyaretlerinde muhtarlarla da sohbet eden genç milletvekili adayı Halit Dalgıç, MHP iktidarında belde belediyelerin tekrar hizmete gireceğini, hizmet ve üretimin köylerde tekrar başlayacağını belirtti.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web