REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Büyük Torbalı

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kurumsallardan güç birliği

Gayrimenkul sektörünün en önemli firmaları olan RE/MAX ve Realty World Torbalı’da güç birliğine imza attı. İki kuruluş, faaliyetlerinde iletişim halinde olup satış hızını da en üst seviyeye taşıyacak.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Kurumsallardan güç birliği
120 Görüntüleme
09 Aralık 2016 - 13:53
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

 

 

TÜRKİYE’NİN en büyük gayrimenkul şirketi RE/MAX ve Realty World’ün Torbalı şubeleri dün bir araya geldi. İki kurumsal şirketin bir araya geldiği toplantıda, ilçenin durumu, gayrimenkul sektöründeki gelişimi ve iş birliği gibi konular ele alındı. Torbalı’da gayrimenkul sektörünün kurumsallaştığının vurgulandığı toplantı yaklaşık 1 saat sürdü. RE/MAX Hit Broker’ı Celal Polat: “Nasıl ki İzmir, İstanbul, Ankara gibi bölgelerde gayrimenkul sektörü kurumsallaştıysa Torbalı’da da bu yönde bir eğilim var. Geçen sene sektörün yüzde 5’ini oluşturan kurumsal firmalar bu yıl yüzde 15 seviyelerinde. Bu rakam giderek artacaktır” dedi. Realty World Life Gayrimenkul Broker’ı Ahmet Demir: “Kurumsal firmalar olarak Torbalı’da daha ciddi bir şekilde çalışarak sektörün kalitesini üst seviyeye taşıyacağız” dedi.

KURUMSALLAŞIYOR

Gayrimenkul sektörü, başta inşaat ve turizm olmak üzere istihdam oluşturan çok sayıdaki alt sektörle ekonominin ana motorlarından biridir. Sektör inişli çıkışlı gelişmeleri ile son yıllarda yaşanan ekonomik büyümede önemli bir paya sahiptir. Özellikle Torbalı’da ciddi bir potansiyele sahip olan gayrimenkul sektörü, son dönemde ardı ardına açılan kurumsal firmalarla daha güçlü bir hale geldi. Sadece Türkiye’nin değil dünyanın takip ettiği Torbalı’da yatırımcılara en doğruyu en güvenilir şekilde sunan gayrimenkul firmaları, ekonomiye de büyük katkı sağlıyor. Son yıllarda kurumsallaşmayla yukarı doğru çıkan ivme, yeni yatırımların ve istihdamların da önünü açıyor.

1 YILDA ZİRVEYE

Torbalı’da kurumsallık açısından en dikkat çeken kuruluşlardan bir tanesi RE/MAX. İlçede 1 yılı geride bırakan RE/MAX Hit Ofisi, kurumsal alt yapısı ve titiz çalışmasıyla kısa sürede hedeflerine ulaştı. Ege Bölge birinciliğine ulaşan ofis, yeni yılda gözünü Türkiye birinciliğine dikti. Tecrübeli gayrimenkul danışmanları ile gücüne güç katan RE/MAX, şirket içi eğitimlere de büyük önem veriyor. Brokerlar Celal Polat ve Ergün Özen yönetimindeki kadro, her türlü taşınmazın satışını hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor. Kısa sürede gerçekleştirdiği satış ve sağladığı hizmet ile zirveye yükselmeyi başaran kuruluş, diğer kurumsal firmalarla da dirsek temasını sürdürüyor.

REALTY WORLD SEKTÖRÜN EN CİDDİ OYUNCUSU

Kuşkusuz inşaat sektörünün en hızlı olduğu bölgelerin başında gelen Torbalı gün geçtikçe artan değeri ile birçok sektörün ve yatırımcının da dikkatini çekmekte. Artan nüfusu ve gelişen yapısıyla yatırımcılar için cazip kent haline dönüşen Torbalı, özellikle emlak ve gayrimenkul sektöründe çok hızlı bir şekilde büyüyor. Torbalı’da gayrimenkul sektöründe kurumsal hizmet veren firmalardan biri de Realty World Life Gayrimenkul oldu. Dünyanın en  çok bilinen gayrimenkul markası olan Realty World Life Gayrimenkul, insan odaklı, kurumsal, bilgiye dayalı, sürekli gelişimi hedefleyen, teknolojiyi üst düzeyde kullanan, titiz iş yapma anlayışına sahip olarak çalışmakta.

KALİTE ÜST SEVİYEYE ULAŞACAK

Gayrimenkul sektörünün en büyük iki oyuncusu önceki gün bir araya geldi. Ofis brokerları ve gayrimenkul danışmanları RE/MAX Hit’te toplantı yaptı. İki firma, bundan sonraki süreçte birlik ve beraberlik içerisinde çalışma kararı aldı. Ergün Özen: “Kurumsallar olarak birlikte çalışmalarımızı en iyi şekilde sürdüreceğiz. İlçedeki gayrimenkul sektörüne getirdiğimiz kaliteyi daha da üst seviyeye ulaştıracağız” diye konuştu. Sektörde güven olgusunu en üst seviyeye çıkaracaklarını kaydeden Ahmet Demir: “Sektör güven temeline dayalı bir şekilde büyüyecek. Nasıl ki büyükşehirlerde kurumsal firmalarla çok daha üst düzey hizmet veriliyorsa. Torbalı’da da kurumsallar olarak bu hizmeti en iyi şekilde sunacağız” şeklinde konuştu.

 

GÖKHAN YALKALK

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web