REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Büyük Torbalı

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Lüks araçlar Rasim’den sorulur

Mercedes, BMW, Audi gibi dünyanın en lüks araçlarının Torbalı’daki sayısı bir hayli fazla. Araç sahiplerinin yaşadıkları yedek parça sorunu, Rasim Oto tarafından yapılan yatırımla giderildi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Lüks araçlar Rasim’den sorulur
207 Görüntüleme
10 Aralık 2016 - 11:16
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

BÖLGENİN en büyük sanayi sitelerinden biri olan Atatürk Sanayi Sitesi, her geçen gün büyümesini sürdürüyor. İş hacmi daha da artan sanayide hizmete giren işletmelerin sayısı da hızlı bir şekilde artıyor. Bölgede hizmete giren işletmelerden bir tanesi de Rasim Oto oldu. Merkezi 6. Sanayi Sitesi’nde bulunan Rasim Oto, ikinci şubesiyle Torbalılılara da hizmet verecek. 15 yıllık bir tecrübe ile faaliyetlerini sürdüren firma, ilçede lüks araçların yedek parça satışlarını gerçekleştirecek. Doğma büyüme Çapaklı olan işletme sahibi Rasim Yılmaz: “İlçemizdeki önemli bir eksikliği giderdik. Artık binek lüks araçların her türlü yedek parçalarının satışını gerçekleştireceğiz” dedi.

ORİJİNAL YEDEK PARÇA

Atatürk, Sarbek, Emek Sanayi Sitelerindeki dükkan sayısı artarken İzmir’den ilçeye gelen esnaf sayısı da artıyor. Bu kapsamda İzmir 6. Sanayi Site’sinin en büyük yedek parça firmalarından olan Rasim Oto Torbalı’ya ikinci şubesini açtı. Firma, Torbalı’da Mercedes, BMW, Opel, Audi, Wolkswagen, Seat ve Skoda gibi dünyaca ünlü markaların binek otomobil grubundaki yedek parçalarının tamamının satışını gerçekleştirecek. Bugüne kadar Torbalı’dan çok sayıda parça talebi gelmesi üzerine bu yatırımı yapan firma, Atatürk Sanayi Sitesi 5520 Sokak’ta Yücelen Rot Balans karşısında faaliyet gösterecek. Önceki gün kapılarını hizmete açan işletme, araç sahiplerinden de yoğun ilgi görmeye başladı. Rasim Oto, orijinal ürünler ile yedek parça ihtiyacı olan araç sahiplerine hizmet ediyor. Torbalı’ya açılan işletme hem esnafın hem de araç sahiplerinin yedek parça sorununu ortadan kaldırdı.

SIKINTI BİTTİ

Atatürk Sanayi Sitesi’nde hafta başı itibariyle faaliyet göstermeye başlayan Rasim Oto, ilçedeki büyük bir eksikliği de gidermiş oldu. Lüks araç sahiplerinin yedek parça konusunda yaşadığı sıkıntılar, Rasim Yılmaz tarafından gerçekleştirilen yatırımla sona erdi. Yedek parça için sık sık İzmir’in yolunu tutan araç sahipleri, büyük bir sıkıntıdan da kurtulmuş oldu. Torbalılı lüks araç sahipleri ardık yedek parça alımlarını sorunsuz bir şekilde gerçekleştirecek. Rasim Oto Torbalı Şubesinin Hakan Aksoy, ilçe halkına kaliteli ve yerinde hizmet verebilmek adında ilçeye şube açtıklarını söyledi. Aksoy: “Zaten Torbalı’dan büyük bir müşteri kitlemiz vardı. Hem bu müşterilerimize daha iyi bir hizmet vermek hem de müşteri portföyümüzü arttırmak adına bu yatırımı gerçekleştirdik” diye konuştu.

YERİNDE BİR YATIRIM

Geniş ürün yelpazesi ile istenen yedek parçayı kısa sürede müşteriye teslim eden firma yetkilileri bulunması imkansız olan birçok parçayı da Gaziemir’de bulunan merkezden getirtiyor. 15 yıllık bir tecrübe ve uzman kadrosuyla en iyi hizmeti sunduklarını dile getiren Rasim Yılmaz, “Doğup büyüdüğüm Torbalı gerçekten de çok hızlı büyüyen bir bölge. Uzun yıllardır 6. Sanayi’de hizmet veriyorduk. İlçemize de bir yatırım yaparak bu alandaki eksikliği giderdik. Torbalı’dan Gaziemir’deki merkezimize yedek parça almaya gelen, telefon ile sipariş veren kişi sayısı oldukça fazlaydı. Bölgede lüks araçların yedek parçalarının temini konusunda sıkıntı yaşanıyordu. Araç sahiplerinden bu yönde çok fazla şikayet alıyorduk Bu durumu ortadan kaldırmak büyük bir yatırım gerçekleştirdik. Her türlü yedek parça gerek şubemizde gerekse de merkezimizde mevcut. Araç sahiplerinin her türlü ihtiyaçlarına kısa sürede cevap verebilecek ürün yelpazesine sahibiz. Mümkün olduğunca çok sayıda yedek parçayı şubemizde bulunduruyoruz. Torbalılılara kendimizi tanıtmamıza gerek yok. Çünkü bölgeden çok fazla müşterimiz var ve bilinirliliğimiz de oldukça üst düzeyde” diye konuştu.

 

GÖKHAN YALKALK

 

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web