REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Büyük Torbalı

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Mavi Ege’den dev adımlar

Koleji ve meslek lisesiyle yıldızı parlayan Mavi Ege Eğitim Grubu, Buca Giyim OSB’de hizmete girecek olan özel meslek lisesiyle birlikte toplam 4 bin öğrenciye ulaşarak İzmir’in devleri arasında yer almaya hazırlanıyor.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Mavi Ege’den dev adımlar
238 Görüntüleme
24 Şubat 2018 - 10:15
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Torbalı ve Selçuk’taki Kampüsü’nde anaokulundan liseye kadar eğitim verdiği koleji ve Pancar OSB içindeki meslek lisesiyle özel okullar içinde yıldızı parlayan Mavi Ege Eğitim Grubu, Buca Giyim OSB’de yeni açılacak özel meslek lisesiyle birlikte toplam 4 bin öğrenciyle İzmir’in en büyük eğitim kurumları arasında olmaya hazırlanıyor. Pancar OSB’de yer alan mesleki eğitim kurumunda da hiçbir ücret almadan gençleri hem meslek hem de iş sahibi yapan okul, özel okul kalitesinde iş dünyasına ihtiyaç duyduğu nitelikli iş gücünü kazandırıyor. Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Asil, “Okullarımızda çocukların her alanda gelişimini sağlamak için yüzme havuzundan tenis kortuna, oyuncak atölyesinden kültür ve sanat etkinliklerinin yapıldığı tesislere kadar her ayrıntıyı düşündük” diye konuştu.
Kesintisiz eğitim

Mavi Ege Koleji Torbalı Kampüsü’nde çocuklara 5 yaşından itibaren bilimsel yöntemleri esas alan bir eğitim programı hazırlanıyor. İşitsel, görsel, motor beceriler, dikkat ve sosyal beceriler olmak üzere 5 önemli alana odaklanarak eğitimin sürdüğü kurumda, öğrencilerin öğrenme durumları da zihinsel check-up yöntemi ile ölçülerek, uygun öğrenme teknikleri uygulanıyor. Öğrencilerin globalleşen dünya ile entegrasyonunu sağlamak için ise yabancı dil dersleri, özel tasarlanmış dersliklerde, yabancı öğretmenler eşliğinde uygulamalı olarak işleniyor. Torbalı’daki Eğitim Kampüsü’nde ayrıca yüzme havuzu ile ahşap oyuncak atölyesinde de öğrencilerin sportif yeteneklerini ve kendi oyuncaklarını üreterek el becerilerini geliştirmeleri sağlanıyor. Selçuk Kampüsü’nde ise anaokul, ilkokul ve ortaokul eğitimi veriliyor.

‘Nitelik önemli’

Mavi Ege Eğitim Grubu, bünyesinde barındırdığı mesleki eğitim veren liseler ile nitelikli ara elemanlar da yetiştiriyor. Bu liselerden biri olan Torbalı Kampüsü’ndeki Mavi Ege Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde uzman eğitimciler tarafından verilen uygulamalı dersler ile yüksek düzeyde mesleki beceri kazanan gençler, donanımlı yardımcı sağlık personelleri olarak büyük bir açığı kapatıyor. Mavi Ege Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni tercih eden gençler, hem meslek sahibi oluyor hem de kolayca iş buluyorlar.

Ücretsiz özel okul!

Mavi Ege Eğitim Grubu bünyesinde yer alan Mavi Teknik Pancar Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, özel bir eğitim kurumu bünyesinde olmasına rağmen öğrencilere ücretsiz eğitim olanağı sunuyor. Mavi Teknik Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi, ‘Uçak Bakım’, ‘Biomedikal Cihaz Teknolojileri’, ‘Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri’, ‘Makine Teknolojileri’ ve ‘Yenilenebilir Enerji’ gibi geleceğin mesleklerine yönelik bölümlerle öğrencileri parlak bir geleceğe hazırlıyor. Tüm derslerini okulun tam donanımlı dersliklerinde gören öğrenciler, tenis kortlarının da içinde bulunduğu aktivite alanlarından da sınırsız bir şekilde yararlanabiliyor. 11 ve 12. sınıflardaki uygulamalı derslerin tamamı ise Pancar Organize Sanayi Bölgesi’ndeki işletmelerde gerçekleştirilerek, öğrencilere iş hayatını yakından tanıma fırsatı sunuluyor. Ayrıca öğrenciler Almanya’da ve Pancar OSB içinde yer alan firmalarda staj yapma imkânı da elde ediyor. Pancar OSB’de staj yapan öğrencilere Mavi Ege Eğitim Grubu tarafından konaklama fırsatı da sağlanıyor.

Önümüzdeki yıl hizmet verecek Buca Giyim OSB içinde yer alan Mavi Teknik Teknoloji Eğitim Kurumları ile toplamda 4 bin öğrenciye eğitim verecek olan Mavi Ege Eğitim Grubu, İzmir’in eğitim devi olmaya  hazırlanıyor.

 

 

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web