MHP, Torbalı’da “Adım Adım 2023’e” dedi

130 Görüntüleme

MHP, Torbalı’da “Adım Adım 2023’e” dedi

Milliyetçi Hareket Partisi Torbalı Teşkilatı, hafta sonu düzenlediği Adım Adım 2023’e programı düzenledi. Metropolis Otel’de düzenlenen programa yüzlerce MHP’li isim katıldı

MHP Lideri Devlet Bahçelinin talimatıyla İzmir İl Başkanı Veysel Şahin tarafından organize edilen Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantısı Torbalı’da Metropolis Otel’de gerçekleşti. MHP Genel Sekreter Yardımcısı Tamer Osmanağaoğlu, Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Cemil Yavuz Aksu, İzmir Milletvekili Hasan Kalyoncu, İl Başkanı Veysel Şahin, İzmir Ülkü Ocakları Başkanı Soner Erkan Yıldız başta olmak üzere yüzlerce partili davete icabet ederek toplantıya katıldı.

“VATANDAŞIMIZLA SEVİNİP DERTLENİYORUZ”

Milliyetçi Hareket Partisi Torbalı İlçe Başkanı Veli Kaçar, açılış konuşmasında, “Liderimiz Devlet Bahçeli beyefendinin talimatıyla adım adım 2023 ilçe ilçe aydınlatma toplantımızı Torbalımızda gerçekleştiriyoruz. Torbalı ilçe teşkilatı olarak göreve geldiğimiz günden bu güne il başkanımız Veysel Şahin’in talimatları ile gece gündüz uyumadan yorulmadan, yerel ve genel seçimlerde cumhur ittifakını ilçemizde yüceltmek için çalışmaktayız. İlçemizde tüm mahallelerimizde vatandaşlarımızın dertleriyle dertlenip sevinçlerine ortak olabilmek adına bu süreçte elimizden gelen tüm çaba ve gayreti ben ve arkadaşlarım göstermekteyiz”