Büyük Torbalı

Pamidor’un 11. magazasi Kâzimdirik’e

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Pamidor’un 11. magazasi Kâzimdirik’e
588 Görüntüleme
26 Aralık 2010 - 21:58
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.


Istanbul Umraniye ve Maltepe, Gebze, Manisa ve Izmir’de magazalari bulunan Pamidor Çocuk Giyim, 11. konsept magazasina Kâzimdirik Caddesinde ilçe halkinin hizmetine soktu. 400 metrekare alana kurulu magazanin açilisina ilgi yogundu

ULKE çapinda faaliyet gösteren Pamidor Çocuk Giyim  014 yas çocuk ve bebek tekstil perakende satis magazasi 11. magazasini önceki Kâzimdirik caddesi üzerinde faaliyete açti. “Hergün Indirim” tekstil magaza konsepti ile müsterilerinin hizmet veren firma, müsterilerinden aldigi güvenle her geçen gün magaza sayisini arttiriyor.  Istanbul Umraniye ve Maltepe, Gebze, Manisa ve Izmir’de magazalari bulunan firma 10 konsept magazasina bir yenisini daha ilçe halkinin hizmetine sundu. 014 yas grubu çocuk giyiminin yani bebek araç ve gereçleri de sattiklarini ifade eden magaza sorumlusu Mustafa Albayrak, Torbali’da eksikligi kapattiklarini söyledi.

HER GEÇEN GUN MAGAZA SAYISINI ARTTIRIYOR

1995 yilinda Istanbul’da 014 yas çocuk ve bebek tekstil perakende satis magazasi olarak temelleri atilan Pamidor Çocuk Giyim “Her Gün Indirim” tekstil magaza konsepti ile müsterilerinden yogun talep görerek ülke çapindaki magazalarini her geçen gün arttiriyor.  Müsterilerinden aldigi güvenle her geçen gün magaza sayisini arttiran Pamidor, Istanbul Umraniye ve Maltepe, Gebze, Manisa ve Izmir’de bulunan 10 konsept magazasina bir yenisini önceki gün Kazim Dirik caddesi üzerinde faaliyete açti. Magazalarinda 100’e yakin personel ile  her geçen gün büyüyerek güven insa eden isletme, bebek ve çocuk giyim magaza reyonlarinda ve internet sitesinde hamile elbisesi ve hastane çikislari ile tanistigimiz anne ve çocuk ile 14 yasina kadar ihtiyaci olacak olan tüm tekstil, beslenme gereçleri ve tasima gruplarini kapsayan genis ürün yelpazesini her geçen gün arttirarak insanlarin ihtiyaçlarina cevap veriyor. Pamidor bebek ve çocuk giyim, çocuklarin ihtiyaci olan tüm ürünlerde en iyisini sunmayi amaçlayan ebeveynlere destek amaciyla kendine güvenli, farkli olmak isteyen çocuklarin özgürlügü dogru yerlerde dogru seçimlerle kullanmasini saglayacak bir felsefe ile her geçen gün magaza sayisini arttiriyor.

TORBALI’DA BIZIM GIBISI YOK

TORBALI’DA çocuk giyim üzerine büyük bir eksikligi kapattiklarini ifade eden magaza sorumlusu Mustafa Albayrak, 400 metrekare alana kurulu olan magazalarina müsterilerinin her ihtiyaçlarina cevap vereceklerini ifade etti. Çocuk giyimde 2 binden fazla çesitle hizmet verdiklerini ifade eden Mustafa Albayrak: “Nüfusu 100 bini üstünde olan her yerde magaza açmayi düsünüyoruz. Torbali’da bu is üzerine bizim gibi firma yok. Nakitte yüzde 50, taksitte ise yüzde 40 varan indirimlerle hizmet veriyoruz” seklinde konustu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web