Büyük Torbalı

Remax 1. yılını kutladı

1 yıl önce kurulan ve bu süre zarfında, peynir ekmek gibi ev, arsa satarak Ege Bölgesi’nde 1. olan RE/MAX Hit, hem bu başarısını hem de kuruluşunun 1. yılını önceki gün verdiği yemekle kutladı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Remax 1. yılını kutladı
206 Görüntüleme
04 Kasım 2016 - 16:27
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

 

 

TÜRKİYE’DE emlakçılık sektörünün daha profesyonel olmasını sağlayan en önemli kuruluşlardan biri olan RE/MAX, 25 yıldır aralıksız büyüyerek, dünyada en çok satışı yapan gayrimenkul devi oldu. RE/MAX’ın Torbalı’daki ofisi  RE/MAX Hit’te 1 yılda büyük bir başarı yakaladı. Hit ofisi, kuruluşunun ardından 1 yıl içerisinde Ege Bölgesi’nde 1. olmayı başardı. Ege Bölge birincisi olan ve bu başarısıyla da Torbalı’nın adını Avrupa ve Amerika’da duyuran RE/MAX Hit ofisi önceki gün bir yemek organizasyonunda bir araya geldi. Hit ofisi ailesi, hem kuruluşunun 1. yılını hem de birinciliğini bu organizasyonla kutladı.

DÜNYA ÇAPINDA

Emlak sektörünün kurumsallaşmış en büyük firmalarından biri olan RE/MAX Hit Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri, yeni hizmet anlayışı ve yeni kadrosuyla birlikte geçtiğimiz aylarda kapılarını hizmete açtı. Dünya çapında en çok gayrimenkul satışına aracılık eden şirketlerden olan ABD kökenli RE/MAX’ın halen dünyanın birçok ülkesinde binlerce ofisi ve on binlerce de gayrimenkul danışmanı bulunuyor. 1997’den bu yana Türkiye’de faaliyet gösteriyor. Geçtiğimiz aylarda da Torbalı’da ofisini açan RE/MAX, ilçedeki emlak sektörüne büyük bir hareketlilik ve kalite getirdi. RE/MAX çatısı altında faaliyet göstermek isteyen danışmanlar, aldıkları eğitim sonrasında aktif olarak çalışabiliyor. Tamamen profesyonel bir kadronun bulunduğu RE/MAX Hit Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri Ofisi, ilçede birçok önemli çalışmaya imza atarken, hem satıcılara hem de alıcılara en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

EGE 1.’Sİ OLDU

Yaygın ofis ağı ile standart müşteriden ticari gayrimenkul pazarlamasına kadar her alanda hizmet veren RE/MAX gerçekleştirdiği gayrimenkul satışlarıyla hem alıcı hem de satıcısını memnun eden bir politikaya sahip. Emlak sektörünün kurumsallaşmış en büyük firmalarından biri olan RE/MAX Torbalı’da da Hit ofisiyle hizmet veriyor. 1 yılını dolduran RE/MAX Hit, kısa sürede gerçekleştirdiği satış ve sağladığı hizmet ile zirveye yükselmeyi başardı. Dünyanın en çok gayrimenkul satan şirketi RE/MAX’ın, ulaştığı cirolar ile başarı listelerinde yer almaya hak kazananlar bu kez Torbalı Hit ofisi oldu. 175 bin nüfuslu Torbalı’dan Ege Bölgesi’nin en başarılı ofisi olmaya hak kazanan RE/MAX Hit Ofisi, kısa sürede yakaladığı bu başarı ile sadece bölgenin veya Türkiye’nin değil RE/MAX Amerika’nın da dikkatini çekti.

RE/MAX AİLESİ YEMEKTE

Emlak sektörünün kurumsallaşmış en büyük firmalarından biri olan RE/MAX Hit Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri, yeni hizmet anlayışı ve yeni kadrosuyla yakaladığı bu başarıyı doyasıya kutluyor. Brokerlar Celal Polat ve Ergün Özen, bu başarı sonrasında gayrimenkul danışmanları ve ailelerini, büyük bir yemek organizasyonuyla ödüllendirdi. Geçtiğimiz hafta sonu düzenlenen yemeğe gayrimenkul danışmanlarının yanı sıra aileleri de katıldı. Büyük bir aile olduklarını ifade eden Brokerlar Polat ve Özen, “Ofis olarak sağladığımız bu aile bağı sayesinde başarıyı kısa sürede yakaladık. Bizde hem bu başarıyı hem de kuruluşumuzun 1. yılı dolayısıyla böyle bir organizasyona gerçekleştirmeye karar verdik. Umarım ailemiz her geçen gün daha da büyür ve daha büyük organizasyonlar düzenleriz. Ofis olarak elde ettiğimiz bu başarıların devamlı olması için çalışıyoruz. Bu başarı çıtasını her sene daha da yukarı taşıyacağız” şeklinde konuştu.

GÖKHAN YALKALK

 

 

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web