REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Büyük Torbalı

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

RE/MAX eğitimle büyüyor

Gayrimenkul sektörünün en büyük oyuncularından olan RE/MAX, eğitimlerini sürdürüyor. RE/MAX ailesine yeni katılan danışmanlar, giriş eğitimi olan ‘Kariyeriniz’ eğitimini başarıyla tamamladı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
RE/MAX eğitimle büyüyor
91 Görüntüleme
11 Kasım 2016 - 14:47
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

 

 

GAYRİMENKUL ülkemizde her zaman en gözde yatırım aracı olarak yerini korudu. Özellikle profesyonel gayrimenkul pazarlaması yatırımcılar için son derece karlı bir işletme. 30 yılı aşkın tecrübeyi ve bilgiyi paylaşan RE/MAX, danışmanlarının hayallerine ulaşmasını sağlıyor. Torbalı’da 1 yılı deviren RE/MAX Hit ofisi, yeni danışmanlarıyla gücüne güç katıyor. Eğitime büyük önem veren firma, yeni danışmanlarına da RE/MAX Kariyeriniz eğitimini aldırdı. Fırat Yavaş, Şenol Güdücü ve Talat Okyay, 5 günlük eğitim ile resmen RE/MAX ailesine giriş yaptı.

SEKTÖRE KALİTE VE GÜVEN GETİRDİ

Dünya genelinde 100’e yakın ülkede profesyonel Gayrimenkul Danışmanlık hizmetlerinin öncülerinden olan RE/MAX 1998 yılında Türkiye’de de faaliyetlerine başladı. Kurulduğu günden bu yana 250 ofis ve 3132 danışmanı ile hizmet veren RE/MAX sanayisi ve ekonomisi ile Türkiye’de ciddi bir atılım gösteren Torbalı’da da geçen sene hizmete girdi. Sektöre kalite ve güven getirmeyi kendisine ilke edinen RE/MAX Hit ofisi, kısa sürede de büyük başarılara imza attı. RE/MAX, insan kaynağı ile eğitimi ve teknolojisi ile uluslararası gayrimenkul sektörünün önde gelen bir kuruluşu olarak dikkat çekiyor.

YENİ PROFESYONELLER

Uluslararası bir gayrimenkul şirketi olan RE/MAX, danışmanlarını sadece dünyanın en çok gayrimenkul satan kuruluşunun bir parçası olmakla bırakmıyor. Benzeri olmayan RE/MAX eğitimlerinin, teknolojisinin, etkinliklerin ve iletişim ağının avantajlarını da sonuna kadar sunuyor. Gayrimenkul sektörüne, yeni profesyoneller kazandırmayı hedefleyen RE/MAX kendi işinin sahibi olmak isteyen girişimciler ile buluştuğu ‘RE/MAXZ Kariyeriniz’ eğitimlerini de aralıksız olarak sürdürüyor. RE/MAX Kariyeriniz eğitimleri, gayrimenkul sektöründe yeni ve parlak bir gelecek arayanların, hem sektörü hem de RE/MAX sistemini tanıması için fırsat oluşturuyor.

5 GÜNLÜK EĞİTİM

Türkiye’de nitelikli insan kaynağına yönelik yatırımlarını geliştirerek, ‘paylaşarak büyüme stratejisini’ sürdüren RE/MAX, farklı sektörlerde deneyim ve başarı kazanmış iyi eğitimli girişimci profesyonelleri gayrimenkul sektörüne kazandırmaya devam ediyor. RE/MAX ailesine ‘merhaba’ diyen danışmanlar, gerçekleştirilen ‘RE/MAX Kariyeriniz’ ile sisteme dahil oluyor. 31 Ekim-4 Kasım tarihleri arasında Mövenpick Hotel’de gerçekleştirilen eğitimlere Torbalı’dan da 3 kişi katıldı. RE/MAX Hit Ofisi’nden Fırat Yavaş, Şenol Güdücü ve Talat Okyay, dünyanın en iyi eğitmenlerinden olan Barış Kılıçarslan’ndan eğitim aldı.

BAŞARILI KARİYERİN İLK ADIMI

Katılımcılara ilk olarak RE/MAX ve Türkiye’deki gayrimenkul sektörü hakkında bilgi verildi. Daha sonra bazı danışmanlar, RE/MAX’le tanışma hikayeleri, tecrübeleri ve başarılarını paylaştı. RE/MAX eğitmeni Barış Kılıçarslan ise RE/MAX ailesinin eğitimleri, bir gayrimenkul danışmanının alması gereken eğitimleri katılımcılarla anlattı.  ‘RE/MAX Kariyeriniz’ eğitimi, katılımcıların RE/MAX ofisleri bazında yaptıkları iş başvuruları ile onlara gayrimenkul sektöründe başarılı bir kariyerin ilk adımını atma olanağı sağlıyor.

‘EĞİTİM ÇOK VERİMLİ GEÇTİ’

Toplamda 76 kişinin katıldığı eğitimin çok verimli geçtiğini belirten çiçeği burnunda danışmanlar, “5 gün boyunca çok verimli eğitimler aldık. Müşteri görüşmeleri, portföy alma-satma, raporlama, pazarlama gibi birçok bilgi edindik. 21 pazarlama stratejisi öğrendik. Teknolojik alt yapı ve satış sonrası iyi ilişkilerin sürdürülmesi gibi konularda da önemli bilgi sahibi olduk. Öncelikle yaptığımız işte aldığımız paranın komisyonculuk değil hizmet bedeli olduğunu öğrendik” diye konuştu.

GÖKHAN YALKALK

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web