REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Büyük Torbalı

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Re/Max Hit güçlenecek

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Re/Max Hit güçlenecek
596 Görüntüleme
04 Kasım 2015 - 7:31
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Uluslararası hizmet veren RE/MAX Hit Ofisi, yeni gayrimenkul danışmanlar alacak. Ofis, yeni danışmanlarla gücüne güç katmayı hedeflerken, kişilere de limitsiz kazanç vaatediyor.

RE/MAX Hit Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri kısa süre önce hizmete girmesine rağmen Torbalı’da verdiği kaliteli hizmet ile sektörde aranan işletmelerin başında geliyor. Gerçekleştirdiği gayrimenkul satışlarıyla hem alıcı hem de satıcısını memnun eden bir politika izleyen RE/MAX, gücüne güç katmayı hedefliyor. Yeni gayrimenkul danışmanlarının alımlarına başladıklarını söyleyen RE/MAX Hit Ofisi BrokeriCelal Polat: “Hedefi olanlar, genç girişimciler, kendi işini kurmak isteyenler ve limitsiz kazanç isteyenleri bekliyoruz. Yeni gayrimenkul danışmanlarıyla gücümüze güç katacağız. Her türlü eğitim desteğiyle de danışmanlarımızın profesyonelleşmesini sağlıyoruz.Kendi işini kurmak isteyen, kazanmak ve geleceğine güvenle bakmak isteyenleri RE/MAX Hit Ofisi’ne bekliyoruz” dedi.

SEKTÖRE PROFESYONELLİK GETİRDİ

Emlak sektörünün kurumsallaşmış en büyük firmalarından biri olan RE/MAX Hit Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri, yeni hizmet anlayışı ve yeni kadrosuyla birlikte geçtiğimiz aylarda kapılarını hizmete açtı. Dünya çapında en çok gayrimenkul satışına aracılık eden şirketlerden olan ABD kökenli RE/MAX’ın halen dünyanın birçok ülkesinde binlerce ofisi ve on binlerce de gayrimenkul danışmanı bulunuyor. 1997’den bu yana Türkiye’de faaliyet gösteriyor. Geçtiğimiz aylarda da Torbalı’da ofisini açan RE/MAX, ilçedeki emlak sektörüne büyük bir hareketlilik ve kalite getirdi. RE/MAX çatısı altında faaliyet göstermek isteyen danışmanlar, aldıkları eğitim sonrasında aktif olarak çalışabiliyor. Tamamen profesyonel bir kadronun bulunduğu RE/MAX Hit Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri Ofisi, ilçede birçok önemli çalışmaya imza atarken, hem satıcılara hem de alıcılara en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

ULUSLARARASI SATIŞ

Kısa süre önce kapılarını hizmete açan RE/MAX Hit ailesi her geçen gün büyüyor. 1 yıl içerisinde gayrimenkul danışmanı sayısını 15’e yükseltmeyi hedefleyen RE/MAX, deneyimli gayrimenkul danışmanlarıyla hizmet veriyor. Güçlü ve dinamik bir kadroya sahip olan RE/MAX, bu gücünü daha da arttırmayı hedefliyor. Bunun içinde yeni gayrimenkul danışmanlarının alımına başladıklarını duyuran Broker Ergün Özen, bünyelerinde birçok meslekten danışman bulunduğunu ifade etti. RE/MAX’ın kurumsal mantığının profesyonel hizmete dönüştüğüne değinen Özen, “RE/MAX Amerika merkezli ve dünya çapında bir firma. Dünyanın birçok bölgesinde şubesi bulunuyor. Bu sayede gayrimenkullerin alıcısı yerel kalmıyor. Torbalı’daki bir gayrimenkule Türkiye’nin öbür ucundan alıcı çıkabiliyor” dedi.

LİMİTSİZ KAZANÇ İMKANI

Yaygın ofis ağı ile standart müşteriden ticari gayrimenkul pazarlamasına kadar her alanda hizmet veren RE/MAX, kadrosunu daha da güçlendirmeyi hedefliyor. Bunun için gayrimenkul danışman alımlarının başladığını ifade eden Ergün Özen: “Sahada satış yapabilecek girişimciler arıyoruz. Limitsiz kazanç isteyenlere, dünya çapında kurumsal hizmet veren bir şirkette çalışma fırsatı sunuyoruz. Az bir sermaye ile kendi işini kurmak isteyenler bu fırsatı kaçırmasın. Danışmanlarımız, ofisimizde bir ay staj görüyor. Yaptığımız gözlemden sonra eğitim alıyorlar. Her türlü eğitim desteğini veriyoruz danışmanlarımıza. Bu sırada sistemimizi de tanıyorlar” diye konuştu.

HER ŞEYİN BAŞI EĞİTİM

YURT dışında da gayrimenkul danışmanlığının profesyonel bir şekilde yapıldığını dile getiren Celal Polat: “Şuanda birçok ülkede gayrimenkul danışmanlık okulu bulunuyor. İnsanlar bu okullarda eğitim görüp diploma alıyorlar. Ülkemizde de bu alanda eğitim verilmeli. Gayrimenkul artık çok büyük bir sektör haline geldi. Gayrimenkul danışmanlığı, uluslararası geçerliliği olan bir meslek. Şuanda ülkenin dört bir yanında, ofislerdeki brokerler, gayrimenkul danışmanlığı kursu veriyor. Marka olanlar ayakta kalacak ve kazanacak” şeklinde konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web