Büyük Torbalı

Tecrübe ile teknolojiyi birlestirdiler

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Tecrübe ile teknolojiyi birlestirdiler
330 Görüntüleme
17 Nisan 2011 - 20:50
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

17 yildir insaat sektöründe taseron firma olarak bir çok binanin yapimina imza atan Metin Aslan’in sahibi oldugu Metaskar Insaat Muzaffer Kebapçigil Korulugu mevkii ve Ertugrul Mahallesi mevkiinde yeni insaatlarin temelini atti.

TORBALI’DA uzun yillardir insaat sektöründe boy gösteren Metin Aslan, yeni kurdugu Metaskar Insaat firmasi ile ilçeye yeni yatirimlar yapmaya hazirlaniyor. Konut sektörüne iddiali bir sekilde giren firma, Muzaffer Kebapçigil Korulugu mevkii ve Ertugrul Mahallesi mevkiinde yeni insaatlarin temelini atti. Yapilacak olan binalar son teknoloji ile insan hayatina konfor katacaga benziyor. 17 yildir insaat sektöründe taseron firma olarak bir çok binanin yapimina imza attiklarini söyleyen Metin Aslan, Metaskar Insaat adi ile Torbali’ya birçok yeni proje ve konut kazandiracagini söyledi.

SEKTÖRE HIZLI GIRDI

GELISEN insaat sektörü ile her geçen gün farkli yatirimcilara ev sahipligi yapan Torbali, Ege bölgesinde yildizi en parlak ilçeler arasinda gösteriliyor. Insanlarin konut ihtiyaçlarina cevap verebilmek için Izmir basta olmak üzere birçok bölgeden yatirimcilar yatirimlarini ilçeden yana kullaniyor. Hizli nüfus artisinin yani sira hizli tren ve yeni Devlet Hastanesi gibi projelerinin de oldugu ilçeye insaat firmalari yatirim akin ediyor. Torbali’da uzun yillar insaat sektöründe taseron firma olarak birçok binanin yapimina imza atan Metin Aslan ve kardesleri 1 ay önce faaliyete koyduklari Metaskar Insaat firmasi ile birçok konutu Torbali’ya kazandirmaya hazirlaniyor. Taseronluk yaptigi dönemlerde Saray Mobilya, Osman Ekinci, Koca Kardesler, Çakan Insaat, Emin Yesilbas gibi firmalari taseron islerine imza atti.

AMELELIKTEN PATRONLUGA

ERTUGRUK Mahallesi Necati Doganoglu Caddesi’nde 1 ay önce hizmet vermeye baslayan Metaskar Insaat firmasi Torbali için birçok proje ile insaat sektörüne ‘merhaba’ dedi. Firma, sektörüne hizli bir sekilde girerek Ertugrul Mahallesi ve Koruluk mevkiinde yeni binalarin temellerini atti. Yapilacak olan binalarda insan hayatina dair bütün konforlar düsünülmüs durumda. 165 metrekareden baslayacak olan daireler dogalgaz, merkezi aydinlatma sistemi, günes enerjisi, laminant parke, katlanabilir cam balkon sistemleri ile oldukça göz dolduracak. Insaat meslegine amelelik ile basladiklarini dile getiren Metin Aslan: “Bu meslege 17 yil önce amelelik ile basladik. Kardeslerim ve ben insaat sektöründe kendimizi yetistirerek ustalastik. Simdi tecrübelerimizi yeni yapacagimiz konutlarimiza aktariyoruz. Her seyden önce insaatin ne oldugunu biliyoruz. Buna göre daireler ve konutlar yapiyoruz” dedi. Torbali’da insaat patlamasinin yasandigini söyleyen Aslan, ilçenin Ege bölgesinde yildizi parlayan tek bölge oldugunu belirtti. Hastane ve hizli tren projelerinin sektöre can suyu oldugunu dile getiren Aslan: “Egede birçok ilçe ve ili dolastim. Hiçbir bölgede Torbalida oldugu kadar bir gelisim görmedim. Konut ihtiyaci ilçede her geçen gün artiyor. Gelecek 3 yil içerisinde Torbali Izmir’in en gözde ilçesi olacak” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web