Torbalı’da iki mahallede 2 firari

133 Görüntüleme

Torbalı’da iki mahallede 2 firari

İzmir İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, suç ve suçlularla mücadele doğrultusunda düzenlediği operasyonda Torbalı’da iki firari yakalandı

İzmir İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, suç ve suçlularla mücadele doğrultusunda çalışmalarını sürdürüyor. Bu çerçevede, ilçe Jandarma Komutanlıkları ve Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) ekipleri, Cumhuriyet Başsavcılıklarının koordine ve talimatları doğrultusunda, 9 – 15 Haziran tarihleri arasında çok sayıda planlı faaliyet gerçekleştirdi. Yapılan uygulama ve operasyonlarda, çeşitli suçlardan haklarında kesinleşmiş hapis cezası bulunan toplam 10 şüpheli, ekipler tarafından kıskıvrak yakalandı.

FİRARİLER TUTUKLANDI

Yapılan operasyonlarda Torbalı’da 2 firari yakalandı. Hakkında “Kullanmak İçin Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Satın Almak, Kabul Etmek ve Bulundurmak” suçundan 2 yıl 15 ay 18 gün hapis cezası bulunan A.D. Yazıbaşı Mahallesi’nde, “Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapma veya Sağlama” suçundan hakkında 5 yıl 3 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan K.S. ise Türkmenköy Mahallesi’nde kıskıvrak yakalandı. Yakalanan zanlılar, çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.