Torbalı’nın By Bekir’i ödül aldı

96 Görüntüleme

Torbalı’nın By Bekir’i ödül aldı

Torbalı’da engelli bireylere ücretsiz berber hizmet vermesi ile örnek olan Bekir Korkmaz, My Akademi Masterclass Jüri Mansiyon ödülünü almaya hak kazandı

Kuaför Osman Balcı tarafından düzenlenen My Akademi Masterclass organizasyonunda kuaför ve saç tasarımcısı Hasan Hüseyin Yılmaz, ekibiyle birlikte jüri mansiyon ödülüne layık görüldü. Ekipte Torbalı’da hizmet veren By Bekir Kuaför sahibi Bekir Korkmaz da yer aldı. Emeklerinden dolayı ekibinde yer alan Bekir Korkmaz, Emrullah Çimen, Numan Göker, Cihan Aktaş, Ferdi Yolal, Ahmet Aktürk, Ayhan Çağlıyan’a teşekkür eden Hasan Hüseyin Yılmaz, 9-12 Mayıs tarihlerinde düzenlenen organizasyonda kendilerine imkân tanındığı için kuaför Osman Balcı’ya da teşekkürlerini iletti.

“VİZYON KATMAK İÇİN ÇIKTIĞIM YOLDA”

Gerçekleştirmiş olduğu sosyal projeler ile dikkat çeken Bekir Korkmaz elde etmiş olduğu bu başarı ile Torbalı’nın ismini duyurmaya devam ediyor. Korkmaz, yaptığı açıklamada “Sizlere daha iyi hizmet vermek için ve kendimize vizyon katmak için çıktığım bu yolda bana destek olan büyüğümden küçüğüme hepinize sonsuz şükranlarımı sunuyorum… Bu muhteşem organizasyonu düzenleyip her şeyden önce binlerce meslektaşımızı bir araya getiren bizler için gecesini gündüzüne katan Osman Balcı, Arca Acar’a ve Muhittin Yuşan’a teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.