Büyük Torbalı

Torbali’nin gizli baskani Yusuf Balik

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Torbali’nin gizli baskani Yusuf Balik
339 Görüntüleme
17 Nisan 2011 - 21:01
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sehitler’in alt yapi ve kilit tasi eksiklerinin önümüzdeki günlerde Torbali Belediyesi tarafindan çözülecegini söyleyen Ali Bulut, tek sikintilarinin Belediye Garaj Amiri Yusuf Balik’in muhtarlarin taleplerine cevap vermemesi oldugunu söyledi.

6 yildir Sehitler Mahalle Muhtarligi görevini sürdüren Ali Bulut, ayni zamanda CHP’liligi ile de ön plana çikiyor. Belediye Baskani Ismail Uygur’u daha yakindan desteklemek için 7 yildir CHP saflarinda siyaset yaptigini söyleyen Ali Bulut, 40 yillik da motosiklet saticisi ve tamircisi. Sehitler’in alt yapi ve kilit tasi eksiklerinin önümüzdeki günlerde Torbali Belediyesi tarafindan çözülecegini söyleyen Ali Bulut, tek sikintilarinin Belediye Garaj Amiri Yusuf Balik’in muhtarlarin taleplerine cevap vermemesi oldugunu söyledi. Balik’i sert sözlerle elestiren Bulut, “Belediye Baskanimiz çok dürüst, çok çaliskan ama etrafinda kraldan çok kralcilar var. Torbali’nin gizli Belediye Baskani Yusuf Balik’tir. Kendisi 14 yil önce Belediye’ye girdiginde bisikleti bile yoktu ama simdi villalari, devre mülkleri ve emrinde 3 makam arabasi var” dedi.

ALT YAPI VE KANALIZASYON EKSIGI GIDERILECEK

SUBASI’YA bagli köy iken beldelerin kapanmasi ile Torbali’nin mahallesi konumuna gelen Sehitler’in muhtarligini 6 yildir Ali Bulut sürdürüyor. Sehitler’in en büyük eksikliginin alt yapi ve kanalizasyon oldugunu söyleyen Bulut, önümüzdeki günlerde bu sorunun çözülecegini söyledi. Torbali Belediye Baskani Ismail Uygur’un kendilerine ayrica mahalle meydanini kilit tasi döseme sözü de verdigini ifade eden Bulut, “Kanalizasyon, alt yapi ve kilit tasi dösemeleri tamamlandiginda mahallemizin sorunlari büyük ölçüde tamamlanmis olacak. Park ve bahçe düzenlemesi de yapilacak” seklinde konustu.

BELEDIYEMIZ ÇALISIYOR
SEHITLER dahil olmak üzere tüm Torbali’nin Ismail Uygur’un baskanligi döneminde yogun hizmet aldigini söyleyen Ali Bulut, “Torbali Belediyesi çok güzel çalisiyor. Özellikle alt yapiya verdikleri önem ilçemizin gelecegi açisindan çok önemli. Kilit tasi dösenen caddeler de piril piril oldu. Sosyal tesislerin sayisi diger dönemlerle kiyaslanmayacak ölçüde fazla. Torbali, gün geçtikçe güzellesiyor” seklinde konustu.
Motosiklet tamiri ve satisi da yapan Ali Bulut, 40 yillik meslegi ile özdeslemis durumda. 11 yasinda basladigi meslekte en tecrübeli simler arasinda olan Ali Bulut, motosikletin bilinçli kullanildigi takdirde trafigi rahatlatan bir araç oldugunu ifade etti.

YUSUF BALIK’A AGIR ITHAMLAR

BIR muhtar olarak yasadigi sikintilari da anlatan Ali Bulut, “Çamlica Köy muhtari hariç tüm muhtarlar o-larak Belediye Garaj Amiri’nden sikâyetçiyiz. En basi-tinden bir kepçe bile temin edemiyoruz. Baskan Uy-gur’un tüm bu sikintilardan haberi oldugunu sanmi-yorum. Yusuf Balik, su anda Torbali Belediyesi’nin gizli Belediye Baskani gibi çevresine hükmetmekte-dir. Baskan yardimcilari bile Balik’a söz geçiremiyor. Tayyip Erdogan’a telefonla ulasabiliyoruz ama Balik’a ulasmiyoruz. Nasil güzel bir makami varsa emekli oldugu halde görevi birakmiyor. Buradan Sa-yin Uygur’u uyarmak istiyorum. CHP’yi ve Uygur’u bitirecek tek isim Yusuf Balik’tir. 4 Belediye Baskani geçirdim ama hiçbirisinin villasi oldugunu gör-medim. Balik tek maasla Torbali’nin en zenginleri a-rasinda. Kendisinden maasini açiklamasini bekli-yorum. Çamlica’daki villasinin köpeklerini besleyen isçiler bile Torbali Belediye’sinde çalisiyor” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web