Büyük Torbalı

Vekil de isyan etti

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Vekil de isyan etti
177 Görüntüleme
03 Eylül 2010 - 21:52
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

DEGERLI okurlarim AK Parti Ilçe Teskilati’nin ilçede git gide sönük basladigini kaleme aldi-gim 2 köse yazimdan sonra Ilçe Baskani Adnan Yasar Görmez bana tepki gösterdi. Ben Adnan Yasar Görmez’in kisiligine asla laf söylemem. Çok da sevdigim bir insandir. Sadece parti ça-lismalari ile ilgili kamuoyunda konusulanlari köseme tasidim. Ben asla düsünmeden yazi yazmam. Gözlemlediklerimi yazarim. Sadece ben degil birçok kisi benimle ayni fikirde. Nite-kim son olarak ilçemizi ziyaret eden AK Parti Izmir Milletvekili Ibrahim Hasgür’ün de ayni düsüncede oldugunu bir yerel gazetenin habe-rinden ögrenmis bulunmaktayiz. Bakin ne diyor ‘Görmez’e sitem etti’ baslikli haberde, “Tera-vih namazi sonrasinda Alpkent Camisi’nin he-men yanindaki bir kahvehanenin önünde parti-lilerle bulusan AK Parti Izmir Milletvekili Ibra-him Hasgür, gürültüden rahatsiz olunca AK Parti Torbali Ilçe Baskani Adnan Görmez’e si-temde bulundu. Kendisinin kahvehane prog-rami degil miting organizasyonu gibi bir prog-ram bekledigini, ancak hayal kirikligina ugra-digini belirten Hasgür, “Eskiden Torbali’da tes-kilatimiz mitingler yapardi. Buradaki organi-zasyon iyi olmamis. Bir ses düzeni kurulmasi gerekirdi. Ayrica gördüm ki, teskilatimiz bir araba bile giydirmemis. Surada sandigin gelme-sine kaç gün kaldi, bu isler simdi yapilmaya-caksa ne zaman yapilacak? Torbali teskilatimiz en çaliskan teskilatimizdi, ne oldu böyle bu teskilata anlamadim” dedi. Yorum yapmaya bile gerek yok. Milletvekiline bu sözleri ben söy-letmedim, mevcut durum söyletti..

BENIM PATRONUM KIM?

ZAMAN zaman bazi art niyetli kisiler beni ber-ber koltuklarinda veya kahve köselerine çevirip “Senin patronun kim, gazetenin patronu kim” gibi saçma sapan sorular soruyorlar. Ama ben herkese saygili oldugum için bu soruya yanit veriyorum.
Benim sanatkârim, mimarim ve patronum Allah celle celalühüdür. Gazetemizin patronu ise halktir. Bu gazeteyi ayakta tutan, yasatan vatan-dastir. Ben halktan (benim patronum) ve halk-tan (gazetenin patronu) aldigim güçle vicdansiz ve cüzdansizlara savas açtim. “Bana kaç para aliyorsunuz” diyenlere cevabim sudur: 60 yildir kimse beni para ile imtihan edemedi.
Simdi gelelim bana bu soruyu sorduranlara. Sizin rant için, para için, bes kurusluk menfaat için nasil egilip büküldügünüzü cümle alem görüyor. Âlemin gördüklerini ben yazmam. Ben âlemin görmediklerini yazarim. Ben yazmasam da münkir ve nen kir melekleri yaziyor. Benden saklayabilirsiniz, halktan da saklayabilirsiniz ama Hak’tan asla…
Ben günde bir kez tras olurum. Karizmatik biri olarak 2 kere tras olmam. Kendini güzel gös-termek için günde iki kez tras olanlara sunu söylüyorum. Lütfen cildiniz tahris etmeyin. Benim yasima geldiginize suratiniza hiç kimse bakmaz.

HEY GIDI KOCA YUSUF!

REFERANDUM ile ilgili görüsmelerim kap-saminda dün Arslanlar Köyü’ndeydim. Kurt de-mokratlar Hasan Varlik, Özgür Gün ve Sezai Ibisoglu ile birlikte Arslanlar’in eski muhtari Koca Yusuf’u ziyaret ettik. Koca Yusuf benim baba dostumdur. DP Ilçe  Teskilati’nda da sözü geçen bir isimdir. Koca Yusuf hayir oyu verme karari alan DP Genel Merkezi’ne ragmen evet oyu verecegini açikliyor. Çok da sert konustu. Haksiz da degil. Demokrat Parti, demokrasiye sahip çikmasi gereken bir parti iken simdi darbe anayasasinin degismesini istemeyen parti konu-muna düstü. Çok yazik. Böyle olmamaliydi. Koca Yusuf çok sey söyledi, “Yüz bin kere evet’ dedi. Katilmamak mümkün degil…

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web