REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Büyük Torbalı

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Vergi haftasi kutlaniyor

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Vergi haftasi kutlaniyor
178 Görüntüleme
25 Şubat 2014 - 7:43
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

“Vergi Haftasi” kapsaminda Torbali’da bir dizi etkinlik yapildi. Etkinlige mali müsavirler ve ögrenciler katildi

 

“25. VER­­GI Haf­­ta­­si” Tor­­ba­­li’­­da kutlandi. Dün Atatürk Meydani’na çe­­lenk koy­­ma tö­­re­­ni ile baslayan etkinligin ar­­din­­dan Cen­­giz To­­pel Ilkögretim Okulu ög­­ren­­ci­­leri, ku­­rum­­daki bi­­rim­­le­­ri ge­­ze­­rek sorula­­ri­­na ya­­nit ara­­di. Yetkililer daha sonra “Vergi Haftasi” nedeniyle Kaymakamlik, Ticaret Odasi, ISKUR Sube Müdürlügü, Esnaf ve Sanatkârlar Odasi ile birçok resmi kurumu ziyaret etti.

ILK ZIYARET ÖGRENCILERDEN

TOR­­BA­­LI Ver­­gi Da­­i­­re­­si, “25. Ver­­gi Haf­­ta­­si”­­ni kut­­la­­­­di ve et­­kin­­lik­­le­­ri­­ne dün bas­­la­­di. Ver­­gi Da­­i­­re­­si per­­so­­ne­­li 09.30’da Ata­­türk Ani­­ti önün­­de top­­lan­­di. Ver­­gi Da­­i­­re­­si Mü­­dür­­ü Ra­­mazan Yil­­di­­rim ani­­ta çe­­lenk sun­­du. Say­­gi du­­ru­­sunun ardindan Is­­tik­­lal Mar­­si­­’nin okunmasiyla tö­­ren so­­na er­­di. Tor­­ba­­li Ver­­gi Da­­i­­re­­si Mü­­dür­­ü Ra­­ma­­zan Yil­­di­­rim, il­­çe­­de faali­­yet gös­­te­­ren ser­­best mu­­ha­­se­­be­­ci­­ler ve ma­­li mü­­sa­­vir­­ler ile  ög­­ren­­ci­­le­­ri­­ makaminda agir­­la­­di. Ar­­din­­dan kut­­la­­ma prog­­ra­­mi çer­­çe­­ve­­sin­­de Kay­­ma­­kam Ay­­din Me­­mük, Cum­­hu­­ri­­yet Bas­­sav­­ci­­si Atil­­la Ulu­­pi­­nar ve Belediye Baskanligi, Ticaret Odasi, Esnaf ve Sanatkârlar Odasi ve birçok resmi kurum zi­­ya­­ret edil­­di.

ETKINLIKLER ARALIKSIZ SURECEK

Tahakkuk edilen ve tahsil edilen ver­­gi­­ler­­le Tür­­ki­­ye’­­de re­­kor­­lar ki­­ran ve “Ver­­gi Rekortmeni Il­­çe” unvani­­ni alan Tor­­ba­­li’­­da Ver­­gi Haf­­ta­­si kut­­la­­ma­­la­­ri dün bas­­la­­di. 5 gün içe­­ri­­sin­­de “Ver­­gi Haf­­ta­­si” dolayisiy­­la Tor­­ba­­li’­­daki Cen­­giz To­­pel Or­­ta­­o­­ku­­lu’na zi­­ya­­ret gerçeklestirilecek. Zi­­ya­­ret kapsaminda Torba­­li Ver­­gi Da­­i­­re­­si Mü­­dü­­rü Ra­­ma­­zan Yil­­di­­rim, da­­i­­re­­le­­ri­­ne ka­­yit­­li 10 mü­­kel­­le­­fi de ye­­rin­­de zi­­ya­­ret ede­­cek­­le­­ri­­ni bil­­dir­­di. Zi­­ya­­ret­­ler es­­na­­sin­­da es­­naf­­la­­ra çe­­sit­­li he­­di­­ye­­ler ve­­ri­­le­­cek. Yil­­di­­rim, “Bu yil 25.’­­si dü­­zen­­le­­nen ‘Ver­­gi Haf­­ta­­si’, kut­­la­­ma­­lar­­la ve çe­­sit­­li et­­kin­­lik­­ler­­le de­­vam edi­­yor. Ilk ola­­rak dün sa­­bah sa­­at 09.30′­­da Ata­­türk Ani­­ti­­’na çe­­lenk koy­duk. Da­­ha son­­ra biz­­le­­ri zi­­ya­­ret­­ eden Cen­­giz To­­pel Il­­kög­­re­­tim Oku­­lu ögrencilerini agir­­la­­dik. Prog­­ra­­mi­­miz bu haf­­ta içe­­ri­­sin­­de et­­kin­­lik­­ler­­le de­­vam ede­­cek” dedi.

VERGI HAFTASININ ÖNEMI

“Vergi Haftasi”nin önemine de deginen Müdür Ramazan Yildirim, “Toplumun tüm kesimlerine 7’den 77’ye herkese bu anlamda sorumluluklar düsüyor. Hepimizin, her kesimin yapmasi gereken islemler olduguna inaniyorum. Bu durumda, kayit disi ekonomi ile yapacagimiz mücadelede sivil toplum kuruluslarina, mükelleflere vatandaslarimiza önemli görevler düstügünü belirtmek istiyorum. Defterdarlik çalisanlari olarak daha iyi bir Türkiye’nin olusumuna katkida bulunma amaci dogrultusunda mükelleflerimize daha nitelikli ve güler yüzlü kamu hizmeti sunmaya devam edecegimizi belirtir; çalisanlarimizin ve mükelleflerimizin vergi haftasini kutlar saygilar sunarim” ifadelerini kullandi. Amede ALPAGUT

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web