REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Büyük Torbalı

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Yiğit’e bir tepki de Yadık’tan

“İzmir, Türkiye’den ayrılsın” sözleri ile tepkilere hedef olan Ali Yiğit’e bir tepki de Torbalı’dan geldi. AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Ali Yadık,  o sözlere tepki göstererek Ali Yiğit’e kendisine Atilla Kaya’yı örnek alması tavsiyesinde bulundu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Yiğit’e bir tepki de Yadık’tan
66 Görüntüleme
21 Kasım 2016 - 11:13
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

 

 

“İZMİR, Türkiye’den ayrılsın” diyen CHP İzmir Milletvekili Ali Yiğit’e tepki gösteren Atilla Kaya’nın ardından AK Parti Torbalı İlçe Teşkilatı da tepkisini dile getirdi. Teşkilat adına basın açıklamasında bulunan İlçe Başkan Yardımcısı Ali Yadık, “Ali Yiğit çok istiyorsa Avrupa ülkeleri orada. Zaten Türkiye’ye zarar vermeye çalışan herkese kucak açıyorlar. Ali Yiğit’i de bağırlarına basacaklardır” dedi. Sert sözlerle CHP’li vekile yüklenen Ali Yadık, “İzmir’de biraz fazla oy aldılar diye kimse kendini İzmir’in sahibi zannetmesin. Şehitlerimizin kanıyla sulanmış bu vatanın bir karış toprağını kimseye vermeyiz” dedi.

GÜÇLÜ TÜRKİYE VURGUSU

Türkiye’nin bütünlüğüne dikkat çeken Yadık, “Doğu ve Güneydoğu’yu nasıl böldürmediysek İzmir’i de, Türkiye’nin başka bir yerini de Allah’ın izniyle böldürmeyiz. 57 yıldır bizi kapısında bekleten, türlü bahanelerle, uyduruk gerekçelerle oylayan, almamak için her türlü şartı öne süren batılı o devletler bizi eski güçsüz, aciz, ekonomik açıdan zayıf Türkiye ile karıştırmasınlar. Memurun maaşını bile İMF ve batılı ülkelerin belirlediği, her türlü iç politikasına müdahale edilen, darbelerle sürekli geriye götürülen, terörle bölmeye çalışılan, başbakanların asıldığı, Cumhurbaşkanlarının zehirletildiği Türkiye yok artık. Şimdi Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde ne istediğini bilen, dik duran, güçlü bir Türkiye var. Bu saatten sonra batılı ülkelerin şartları değil, önemli olan bizim şartlarımıza uyulmasıdır” dedi.

ATİLLA KAYA’YI ÖRNEK ALSIN

Yaptığı basın açıklaması ile Ali Yiğit’e tavsiyelerde bulunan Yadık, “Ali Yiğit’e tavsiyem kendisine milletvekilimiz sayın Mahmut Atilla Kaya’yı örnek alsın. İzmir’in sorunlarıyla ilgilensin. İzmir halkının taleplerini, isteklerini, beklentilerini meclise taşısın. Bölücü politikaları bir kenara bırakıp, hizmet politikaları üretsin” şeklinde konuştu. CHP’nin Atatürk’ün çizgisinden çıktığını belirten Yadık, “CHP bir bakıyorsun PKK’ya arka çıkıyor, bir bakıyorsun FETÖ’ye arka çıkıyor, nerede devlet karşıtı bir yapı var, nerede millet karşıtı bir eylem varsa en büyük destekçisi CHP oluyor. Şimdi de Yunan’ın alamadığı, İngiliz’in alamadığı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün canı pahasına müdafaa ettiği güzel İzmir’imizi, Türkiye’yi bölmeye çalışan, teröristlere kucak açan, FETÖ’yü, PKK’yı koruyup kollayan batılı ülkelere peşkeş çekiyor. Atatürk’ün partisi teröristlerle aynı şeyleri savunur hale gelmiş. Bu mu Atatürk çizgisi?” dedi.

 BAHÇELİ’YE TEŞEKKÜR

Açıklamalarında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye de teşekkür eden Yadık, “CHP’yi de sayın Devlet Bahçeli ve ekibi gibi devletine, milletine, bayrağına ve toprağına sahip çıkan, memleketin birlik ve bütünlüğünü savunan bir çizgiye gelmelerini diliyoruz. Bu arada sayın Bahçeli ve ekibine milli cephede yer aldıkları için teşekkür ediyoruz” dedi.

 

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web