REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Büyük Torbalı

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Evinize gelen doktor

Albayrak İklimlendirme, klima denilince ilk akla gelen General ve Samsung gibi dünya devlerini ilçeye getirdi. En çok ilgiyi virüsleri temizleyen virüsdoctor ve üfleme yapmadan serinleten wind-free klimalar görüyor

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Evinize gelen doktor
160 Görüntüleme
06 Eylül 2017 - 14:04
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Torbalı’ya dünya devi firmalardan Samsung ve General Klimayı kazandıran Çağrı Albayrak,ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Albayrak Samsung’un ürettiği farklı klima sistemleri ile ilgi çekmeye devam ediyor. Samsung’un ürettiği Virüsdoktor isimli kliması, havadaki polen ve virüsleri elektrik ile yok edip temiz bir hava sağlıyor. Havadaki zararlı virüsleri yok eden son teknolojik klima çocuklarının sağlıklı bir ortamda yaşamasını isteyen aileler tarafından çok tercih ediliyor. Virüsdoktor isimli sistemde üretilen soğuk veya sıcak hava şeklinde ortama gönderen en çok tercih ettiği ürün oluyor. Wind-Free Rüzgarsız Serinlik Teknolojisi’ne sahip klima, rahatsız eden direkt rüzgâr hissini yaşatmadan, konforlu serinlik seviyesini etkili bir şekilde koruyor. Klima gövdesindeki 21 bin mikron delikten ortama salınarak verilen soğuk veya sıcak hava direk insanlara üflemediği için sağlıklı ve mükemmel iklimlendirme sağlıyor. Samsung tarafından üretilen bu 2 farklı teknolojiye sahip klimalar çok fazla tercih ediliyor.

KASET VE SALON TİPİ KLİMA TERCİH EDİLİYOR

Albayrak İklimlendirme Sistemleri Mithatpaşa Caddesi’nde bulunan işyerinde Samsung klimalar, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve fırınlar ile General klimaların satışını gerçekleştiriyor.Sıcak yaz günlerinde ilçe halkını serinleten split klimaların satışını ve montajını gerçekleştiren firma kaset ve salon diye adlandırılan sanayi tipi klimalarda da öncü olduğunu gösterdi. Torbalı’da birçok işyeri ve fabrikaya kaset ve salon tipi klima teslimatını gerçekleştiren Albayrak, gelen talebe göre istenen klimayı kısa sürede teslim ediyor. Albayrak İklimlendirme Sistemleri Torbalı’ya getirdiği hava perdeleri ile işyerlerinin enerji tasarrufu yapmalarına yardımcı oluyor. Enerji tasarrufu sağlamak isteyen işyerlerinin hava perdesini tercih ettiğini dile getiren Çağrı Albayrak “İşyerinin kapısına takılan hava perdesi sıcak veya soğuk bir perde oluşturuyor. Hava perdesi sayesinde işyerinin kapısı açık olmasına rağmen içerideki hava değişime uğramıyor. Böylelikle enerji tasarrufu sağlanıyor” dedi.

DÜNYANIN EN BÜYÜKLERİ ARASINDA

Dünyanın en büyük klima üreticilerinden olan General klimanın küresel ekonomik krize rağmen üretimini Japonya’da yaptığını dile getiren Albayrak “Birçok klima markası üretimini küresel ekonomik kriz nedeniyle daha ucuz işçilik ve maliyet yüzünden Çin’de üretim yapıyor. Ancak General Klima’nın tüm üretimi Japonya’da gerçekleştiriliyor. General Klima, klimanın generali olduğu kalitesi ile ortaya koyuyor. General Klima’nın ürünleri Avrupa standartlarına göre en yüksek enerji tasarrufuna sahip klimalar arasında yer alıyor. General Klimalar sessiz çalışmalarıyla ünlü. Klima çalışırken onun odadaki varlığını unutuyorsunuz. General, yüksek SEER ve SCOP sunan tüm ürünlerimiz çevreyle dosttur, ozon tabakasına zarar vermez ve küresel ısınmaya neden olmaz. Bu nedenle de General Klima oldukça fazla tercih ediliyor. Torbalı’da General Klimayı satan tek firma olduğumuz için yoğun bir talep ile karşılaşıyoruz” diye konuştu.

Serkan GÜNBAY

 

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web