Büyük Torbalı

Torbalı’yı Bosna esintisi saracak

Antalya merkezli Bosna Kahvecisi’nin 9. şubesi Torbalı’da hizmete girdi. Bosna’nın birbirinden lezzetli yiyecek ve içeceklerinin de yer aldığı mekan, Bosna kültürünü yaşatacak.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Torbalı’yı Bosna esintisi saracak
191 Görüntüleme
12 Ocak 2017 - 9:27
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

BİR ülkenin kültür kodlarını kavramadan orada yaşamanın tadına hiçbir zaman erişemeyiz. Mimari yapılar, doğal güzellikleri görmenin yanı sıra geleneksel kültüre ait yiyecek ve içecekleri de tatmak gerekiyor. Bosna Kahvecisi, modern tasarıma sahip mekanlarında günümüz insanını geleneksel lezzetlerle buluşturuyor. Firmanın artık Torbalı’da da bir şubesi var. Firma, kendine has tatları, kaliteli hizmet anlayışı, uzman kadrosu, keyifli-nezih konsepti ile Torbalılıların karşısına çıktı.

BOSNA’NIN LEZZETLERİ
Türkiye genelinde adını duyuran ve Antalya’da 8 şubesi bulunan Bosna Kahvecisi, Ege Bölgesi’ndeki ilk şubesini Torbalı’ya açtı. Modern tasarımıyla kadim kültürün önemli bir parçası olan kahveyi birleştiren mekan, Sadık İleri Bulvarı üzerindeki 345 metrekarelik devasa yerini hizmete açtı. İşletme, Torbalılıların ilgi göstereceği mekanlar arasındaki yerini almaya hazırlanıyor. Hizmet vermeye başladıklarını, ancak resmi açılışlarını önümüzdeki haftalarda yapacaklarını söyleyen İşletme Müdürü Savaş Kahraman, müşteriye sundukları menüde neler yer aldığını açıkladı. Kahraman, “Bosna kahvemiz ve Bosna spesiyallerimizin yanında Boşnakların nefis lezzetlerinden olan Boşnak böreği, Boşnak mantısı ve Boşnak köftesini (Cevabi) de ekledik. Bunların yanında da birbirinden özel yemeklerimiz, içeceklerimiz de mevcut” dedi.

EN KALİTELİ KAHVE ÇEKİRDEKLERİ
Firmanın geçmişinden bahseden genç işletmeci Kahraman, “Atalarımızın Bosna Hersek göçü ile kültürümüzün o topraklara yayılması hızlanmış. Yıllar geçmiş Bosna’da halen o gün ne ise, bugün de aynı özen, aynı özveri, aynı kültür devam etmekte. Biz de geçmişte oralara göç eden o güzel kültürümüzü Bosna kültürü ile harmanlanmış bir şekilde topraklarımıza getirdik. Bosna Kahvecisi olarak; Afrika, Güney Amerika, Asya ve Orta Amerika gibi Dünya’nın çeşitli bölgelerinden en kaliteli kahve çekirdeklerini aldık ve Antalya’da kahvelerimizi öğüterek yola çıktık. 2013 yılında farkımızı farklı kılmak adına Ar-Ge çalışmalarımızı başlattık. 2014 yılında ismimizi tescilletip oluşumumuzu tamamladık” şeklinde konuştu.

NEDEN BOSNA KAHVECİSİ?
Bosna’da devam eden Osmanlı kültürü ile Bosna kültürünü birleştirip, içine Bosnalıların Osmanlı özlemi ve aşkından da bir tutam ekleyerek müşterilerine sunduklarını kaydeden İşletme Müdürü Savaş Kahraman, “Bu kaliteli ve başarılı sunumları ‘ben’ olarak değil, Türkiye’nin dört bir yanından dostlar edinerek ‘biz’ olarak yapma yolunda emin adımlar ile ilerliyoruz. Bu kapsamda Ege Bölgesi’ndeki ilk şubemizi Torbalı’ya açtık. Sadık İleri Bulvarı üzerinde bulunan işletmemizde Torbalılıların damak zevkine hitap edeceğiz ve müşterilerimize zengin menü seçenekleri sunacağız. Torbalı dışında Ege Bölgesi’nde de yeni şubelerle büyümemizi sürdüreceğiz” diye konuştu.

DİKKAT ÇEKİCİ MEKAN
Tarihsel ve kültürel mirasımıza sahip çıkan ekibiyle kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile bir dünya markası olabilmeyi hedefleyen Bosna Kahvecisi, bu alanda oldukça iddialı. Osmanlı motifleri ile dekore edilen Bosna Kahvecisi, Torbalı’da kahve müdavimlerinin adresi haline gelmeye hazırlanıyor. Verdiği kaliteli ve güler yüzlü hizmet, otantik havası ve keyifli ortamı ile Torbalılıların da sevgisini ve ilgisini kazanmayı hedefliyor.

GÖKHAN YALKALK

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web