Büyük Torbalı

AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

Torkos’ta kongre günü

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Torkos’ta kongre günü
366 Görüntüleme
27 Ağustos 2010 - 21:49
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Bugün saat 18.00’da yapilacak olan seçimde Torbalispor’un yeni yönetimi belli olacak. Kirmizi Beyazli ekipte baskanlik görevi için suana kadar sadece Sabit Güldogan adayligini açikladi.

TORBALISPOR’DA beklenen gün geldi çatti. Tartismalarin, kavgalarin, istifalarin, yasandigi Kirmizi Beyazli ekip artik toparlanma sürecine girdi. Mevcut yönetim tarafindan alinan Olaganüstü Kongre karari sonucunda bugün saat 18:00’da yapilacak olan seçimde Torbalispor’un yeni yönetimi belli olacak. Kirmizi Beyazli ekipte baskanlik görevi için suana kadar sadece bir isim adayligini açikladi. Ilçenin taninmis is adamlarindan Sabit Güldogan, Torbalispor’un yeniden to-parlanmasi adina baskanlik için kol-lari sivadi. Yönetimini belirleyen ve dün listesini açiklayan Güldogan, kongre öncesinde adayligini açikla-yan tek isim.

ÇOK BUYUK BADIRELER ATLATTIK

SPOR Toto 3.Lig 3.Grup’ta bulunan Torbalispor sezon öncesinde büyük bir kaos yasadi. Eski baskan Hamit Karasu ve yönetiminin ‘destek gör-medik’ gerekçesiyle istifa etmelerinin ardindan kulübün kayyuma gitme-mesi için Mehmet Aktas son dakika listesi hazirlayarak seçime girdi. Kazaz Mehmet’in oy birligiyle bas-kan seçilmesinin ardindan olanlar oldu. Kulüpte yasanan maddi sorun-lar gün yüzüne çikarken birçok fut-bolcu paralarini alamadiklari gerek-çesiyle kulübü terk etti. Maddi im-kânsizliklar yüzünden takim kampa gidemedi. Bu süre içerisinde kavga-lar, tartismalar yasandi. Takima bü-yük zarar veren bu olay sonucunda Mehmet Aktas baskanligindaki yöne-tim kurulu üyeleri Olaganüstü Kong-re karari aldi. Kongre karari sonra-sinda baskanlik için birçok isim orta-ya atildi. Ancak sadece Sabit Güldo-gan resmi olarak baskan adayi oldu-gunu açikladi.

HERKES KONGREYE GELSIN

OLAGANUSTU Kongre karari taki-min yeniden toparlanmasini sagladi. Öncelikle giden birçok futbolcu yeni-den takima döndü. Ayrica bu süre zarfinda birçok oyuncu kadroya dahil edildi. Bugün saat 18:00’da kulüp binasinda yapilacak olan kongre ön-cesinde tek aday olan Sabit Güldo-gan seçimlere su listeyle girecek; Ha-san Yilmaz, Levent Canaytaç, Fesih Dilmaç, Tahsin Demirtas, Osman Bozkurt, Bekir Özel, Serif Tekinkök, Süleyman Akça, Özkan Özparilti ve Mustafa Kuruoglan. Önceki aksam yönetimdeki isimlerle Beyzade’de biraraya gelen Sabit Güldogan ya-pilacak olan çalismalar hakkinda is-tisare yapti. Bugün yapilacak olan kongrede tüm üyelerin hazir bulun-masi gerektigini açiklayan Güldogan: “Takimimizin ilk maçi 1 Eylül günü. Türkiye Kupasi maçi öncesinde mut-laka yönetim belirlenmeli. Eger ge-rekli çogunluk toplanmaz ve kongre ileri bir tarihe atilirsa, Torbalispor bundan çok büyük zarar görecektir. Bu yüzden herkesi bugün kulüp binasina bekliyoruz” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web