Büyük Torbalı

TTO’dan üyelerine yabancı dil fırsatı

Yabancı dil eğitiminde dünya standartlarında bir hizmet sunan Amerikan Kültür Yabancı Dil Okulları Torbalı Şubesi, Torbalı Ticaret Odası ile protokol imzaladı. Oda üyeleri yüzde 40 indirimli hizmet sunulacak. Ayrıca firmaların İngilizce ölçeme-değerlendirme hizmeti ücretsiz verilecek.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
TTO’dan üyelerine yabancı dil fırsatı
449 Görüntüleme
31 Ağustos 2016 - 9:58
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

TORBALI Ticaret Odası (TTO) ile Türkiye’nin en iyi dil okulu olan Amerikan Kültür Dil Okulu arasında imzalanan protokolle iş dünyasına İngilizce öğretilecek. Ticaret Odası Başkanı Abdulvahap Olgun ile Amerikan Kültür Yabancı Dil Okulları Torbalı Şubesi Eğitim Koordinatörü Eray Alkan’ın imzaladığı protokol gereği, İngilizce öğrenmek isteyen oda üyelerine yüzde 40 varan indirim yapılacak. Ayrıca, firmaların personel alımlarda İngilizce ölçme-değerlendirme hizmeti de ücretsiz olarak verilecek. Protokol 1 yıl boyunca geçerli olacak.

PROTOKOL İMZALANDI

Türkiye’nin ve Dünya’nın en etkin ve en yaygın Dil Okullarından biri olan Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları, köklü birikimi ile Yabancı Dil Eğitiminde Torbalı’da öncülük yapıyor. Uzun yıllardır Torbalı’da üst düzey hizmet veren kuruluş, daha iyi bir eğitim hizmeti sunmak için geçtiğimiz haftalarda yeni adresine taşındı. Ertuğrul Mahallesi Mithatpaşa Caddesi’nde faaliyet gösteren Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları, Hükümet Caddesi  Benim Çarşım Mağazası yanına taşındıktan sonra hizmet ağını daha da genişletmeyi hedefliyor. Bu konudaki ilk adım da Torbalı Ticaret Odası ile imzalanan protokol oldu.

BÜYÜK FIRSAT

Yabancı dil bilmenin günümüzde en önemli yetkinliklerin başında geldiğini belirten Torbalı Ticaret Odası Başkanı Abdulvahap Olgun, Torbalı’nın çok önemli bir geçiş noktasında olduğunu belirterek, iş dünyasındaki herkesin mesleğiyle ilgili olarak derdini anlatabilecek ve karşısındakini anlayabilecek düzeyde yabancı dil bilmesi gerektiğini söyledi. Amerikan Kültür Dil Okulu ile yaptıkları protokol ile oda üyelerinin yabancı dil eğitim hizmetinde ayrıcalıklı bir konuma sahip olacağını dile getiren Olgun: “Yabancı dil öğrenmek için büyük bir fırsat var. Üyelerimiz, bu fırsatı kaçırmasın. İngilizce uluslararası bir dil ve özellikle iş dünyasındaki herkesin bu dili bilmesi gerekiyor. Odamızın Amerikan Kültür Dil Okulu ile yaptığı protokol sayesinde, üyelerimiz çok daha kolay bir şekilde İngilizce öğrenecek” diye konuştu.

ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME ÜCRETSİZ

Amerikan Kültür Yabancı Dil Okulları Torbalı Şubesi Eğitim Koordinatörü Eray Alkan ise pratik ve akıcı bir yöntemle İngilizce öğreten bir dil kulübü olduklarını söyledi. Amerikan Kültür Dil Okulu’nda birçok farklı program olduğunu kaydeden Alkan, en kritik ve karmaşık gibi görünen dilbilgisi yapılarını çok hızlı bir şekilde öğrettiklerini belirtti. Alkan, “Eğitim modelimizin temel hedefi İngilizce konuşturmak olup, hiçbir şekilde öğrencilere ‘Türkçe düşünmeyin’ tavsiyesinde bulunulmaz. Protokolümüzün amacı da bu yönde. Ticaret Odası üyeleri, üye çalışanları ve üye yakınları yüzde 40 indirimden faydalanabilecek. Ayrıca, oda üyeleri personel alımında İngilizce mülakatı için ölçme ve değerlendirme hizmetini de 1 yıl boyunca ücretsiz olarak kurumumuzdan alacak” dedi.

 

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web