REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Büyük Torbalı

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Yerel çiğköftecimiz Türkiye’ye açılıyor

Torbalı’nın ilk ve tek yerli çiğ köfte üreticisi Meşhur Çiğköfteci Berat Usta yurt genelinde de yaygınlaşıyor. 4 şubesi ve 5 bayisi bulunan firmanın 2 yeni bayisi de kısa sürede sonra hizmete açılacak. Hijyene önem veren firma ürünlerinde hiçbir katkı maddesi kullanmıyor

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Yerel çiğköftecimiz Türkiye’ye açılıyor
145 Görüntüleme
04 Kasım 2016 - 11:14
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

 

 

TORBALI’DA çiğköfte satışı yapan firma sayısı her geçen gün artıyor. Ancak lezzeti ile Torbalı’nın yerli markası olan Berat Usta dikkat çekiyor. İlçenin ilk ve tek yerli çiğ köftesi olan Meşhur Çiğ Köfteci Berat Usta, bir yandan markalaşırken diğer yandan da şubeleşerek büyüyor. Küçücük bir dükkânda kurulan işletme bugün 4 şubeye sahip. Ayrıca, franchising sistemiyle de 5 farklı şubeye her gün acılı-acısız olmak üzere çiğ köfte satışı gerçekleştiriyor. Son günlerde gıda ürünlerinde Çin tuzu kullanımı gündeme gelirken Meşhur Çiğköfteci Berat Usta ürünlerinde Çin tuzu ve hiçbir katkı maddesi kullanmıyor. 150 metrekarelik üretim tesisine sahip olan firma, günlük 200 kilogram çiğ köfte üretimi gerçekleştiriyor. TSE standartlarında üretimi yapılan yerli çiğ köfte aynı zamanda Helal Gıda sertifikasına sahip. İşletme sahibi Orhan Pamukci, hijyen konusunda çok titiz davrandıklarını ve markalarının yurt genelinde de yaygınlaştığını söyledi.

2 YENİ ŞUBE AÇILIŞ İÇİN GÜN SAYIYOR

Meşhur Çiğ Köfteci Berat Usta, 2 yıl önce ilk şubesini Sadık İleri Bulvarı’nda hizmete açtı. Orhan Pamukci ve Ender Koca ortaklığında kurulan işletme, kendi çiğ köftesini imal ederek yola koyuldu. Kısa sürede büyük bir beğeni toplayan marka, arka arkaya yeni şubelerini de hizmete açmaya başladı. İlk olarak ikinci şubesini Menderes’e açan firma, ardından da Ertuğrul Mahallesi ve son olarak da Torbalı Mahallesi’nde yeni şubelerini hizmete açtı. Sadece 1 yıl gibi kısa sürede 4 şubeye ulaşan firma, artık hem markalaşma hem de kurumsallaşma için gerekli adımları atmaya başladı. Markasının ve ürünün patentini alan firma, ardından da franchising sistemiyle büyümeye başladı. Şu anda Kuşadası, Turgutlu, Bornova, Ayrancılar ve Diyarbakır’da 5 bayisi bulunan firmanın 2 yeni bayisi de çok yakında farklı yerlerde hizmete girecek.

KENDİSİNİ YENİLEYİP GELİŞİYOR

Meşhur Çiğ Köfteci Berat Usta, kendi şubelerinin dışında yeni girişimcilere iş olanağı da sağlıyor. Bayilik sistemini hayata geçiren firma bu bağlamda da Kuşadası, Turgutlu, Ayrancılar, Bornova ve Diyarbakır olmak üzere 5 farklı bayiye sahip. Artan şube ve bayilerle birlikte, günlük üretilen çiğ köfte miktarını arttırmak ve daha kaliteli bir üretim tesisine sahip olmak için 150 metrekarelik yeni bir tesis oluşturuldu. TSE standartlarına göre üretim yapan firma bu konuda da ISO 22000-9001 belgelerine sahip. Gerekli üretim izin belgelerini de alan kuruluş, aynı zamanda Helal Gıda sertifikasına da sahip. Türk Gıda Kodeksi’ne uygun bir şekilde üretim yapan firmanın bünyesinde Barkod Sistemi de bulunuyor. Firma her geçen gün yenilenmeye ve kendisini geliştirmeye devam ediyor.

 

Serkan GÜNBAY

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web