Büyük Torbalı

20 yillik tecrübe ile Torbali’yi seçti

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
20 yillik tecrübe ile Torbali’yi seçti
1.305 Görüntüleme
03 Haziran 2011 - 21:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kisik sanayi Sitesi’nde araç üstü ekipmanlari sektöründe 20 yillik tecrübesi bulunan Efem Mak Itfaiye Araçlari Araç Ustü Ekipmanlari firmasi, 500 Bin liralik yatirim ile Torbali’da faaliyete basladi.

TORBALI Kemalpasa yolu üzerinde 3 ay önce faaliyete baslayan Efem Mak Itfaiye Araçlari, Araç Ustü Ekipmanlari firmasi, ürettigi ürünleri ile kendi sektöründe oldukça iddiali. 1000 metrekare kapali alanda üretimlerini gerçeklestiren Efem Mak üretmis oldugu hidrolik ve portatif merdivenli itfaiye araci, itfaiye arazözü, ilk müdahale ve kurtarma araci, öncü itfaiye araci, kombine kanal açma ve temizleme araci, vidanjör araci, hidrolik sikistirmali çöp araci, hidrolift araci, su ve akaryakit tankeri, damper kasa, eklemli ve teleskopik platform araçlari, et tasima araci, cenaze yikama ve tasima araçlarinin imalatlari ve tüm bu ürünleri kapsayan gezici yetkili servis hizmetleri ile kendi sektöründe büyük söz sahibi.

20 YILLIK TECRUBE TORBALI’DA BULUSTU

IZMIR Kisik Sanayi Sitesinde araç üstü ekipmanlari sektöründe 20 yillik tecrübesi bulunan is adami Mevlüt Incekar ve Pinarbasi semtinde Mercedes Özel Yetkili Servisi’nin sahibi olan Metin Kusadali’nin ortakligi ile kurulan Efem Mak Itfaiye Araçlari Araç Ustü Ekipmanlari firmasi, 3 ay önce 500 Bin liralik yatirim ile Torbali’da faaliyete basladi. Yüzde yüz yerli sermaye ile kurulan firma bünyesinde 12 personel görev yapiyor. Firma yeni kurulmasina ragmen 20 yillik is tecrübesi ile simdiden pazarda söz sahibi olmus durumda.

HEM YURT IÇI HEM YURT DISI PAZARINDA SÖZ SAHIBI OLMAYI HEDEFLIYOR

HIDROLIK ve portatif merdivenli itfaiye araci, itfaiye arazözü, ilk müdahale ve kurtarma araci, öncü itfaiye araci, kombine kanal açma ve temizleme araci, vidanjör araci, hidrolik sikistirmali çöp araci, hidrolift araci, su ve akaryakit tankeri, damper kasa, eklemli ve teleskopik platform araçlari, et tasima araci, cenaze yikama ve tasima araçlarinin imalatlari ve tüm bu ürünleri kapsayan gezici yetkili servis hizmetleri ile sektörüne damga vuran Efem Mak, 2011 yili içerisinde hem Türkiye pazari hem de yurtdisi pazarinda büyük söz sahibi olmayi hedef edinmis durumda. Firma belirtilen ana imalat konularin disinda ihtiyaçlara özel tasarim gerektiren her türlü araç üstü ekipman ihtiyaçlari konusunda uzman teknik ekibi ile müsterilerine ekonomik ve kaliteli çözüm üretiyor. Çalismalari ve ürettikler ürünler ile sektörde marka olma yolunda hizla ilerlediklerini söyleyen firmanin Pazarlama Müdürü Mehmet Erkek: “Biz yeni bir firma olmamiza ragmen su anda aldigimiz siparislerle büyük islere imza atiyoruz. Kisa zaman içerisinde pazar hakimiyetimizi iki katina çikartarak, sektörde söz sahibi olacagiz. 20 yillik is tecrübemiz ile  büyümeyi ilke edinerek yurt disi pazarina da ürün göndermeyi hedefliyoruz” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web