Büyük Torbalı

Adliyenin nisanli avukatlari

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Adliyenin nisanli avukatlari
656 Görüntüleme
10 Ocak 2013 - 7:31
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Genç avukatlar Oguz Kurtuldu ve Kivilcim Tasçi, 4 yil boyunca Selçuk Universitesi’nde birlikte okudu. Ayni sinifta egitim gören ikili daha sonra nisanlandi. Ardindan da birlikte avukatlik bürosu açti

AVUKAT Oguz Kurtuldu ve Avukat Kivilcim Tasçi tarafindan geçtigimiz hafta hizmete giren avukatlik bürosu, çalismalarina hizli basladi. Tepeköy Mahallesi Baris Manço Caddesi 4505 Sokak’ta hizmete giren avukatlik bürosu, simdiden birçok müvekkil kazanirken, genç çiftin enerjisi dikkat çekiyor. Nisanli çift ilçe halkina en dogru hizmeti vermeyi amaçlarken, ailelerinden aldiklari tam destegin mutlulugunu yasiyorlar. Ilçenin en genç avukatlari olarak dikkat çeken ikili, adeta bir hukuk merkezi kivamindaki genis ve kapsamli ofislerinde halkin tümüne en kaliteli hukuk hizmetini vereceklerini söylediler.

ADLIYEDE BUYUDU
AVUKATLIK mesleginin aileden gelen bir gelenek oldugunu söyleyen 1986 dogumlu Oguz Kurtuldu, çocukluk yillarinin annesinin adliye zabit katibi görevi ve babasinin uzun yillar ilçenin taninmis avukatlarindan Dogan Turan’in yaninda görev yapmasindan ötürü adliyelerde geçtigini söyledi. Ilk ve orta ögrenimini Torbali’da tamamlayan Kurtuldu, yüksek ögrenimini Selçuk Universitesi’nde tamamladiktan sonra ilçeye geri döndü. Universite yillarinda tanistigi Kivilcim Tasçi ile geçtigimiz aylarda nisanlanan Oguz Kurtuldu, kendisi gibi avukat olan nisanlisi ile birlikte çalismanin büyük mutluluk verdigini belirtti. Böylesi bir hizmeti Torbali’da vermekten dolayi çok mutlu olduklarini belirten Kurtuldu, “Inaniyorum ki nisanlim ve ben birbirimize destek olarak bu yolda emin ve saglam adimlarla ilerleyecegiz. Ailelerimizin bizlere verdikleri destek oldukça fazla. Zaten her ikimizin ailesinde avukatlik neredeyse bir gelenek haline gelmisti. Biz de bu gelenegi sürdürerek ilçe halkimiza en dogru hizmeti verecegiz” diye konustu.

4 YIL BIRLIKTE OKUDULAR
1987 dogumlu, Babasi emekli devlet memuru olan Kivilcim Tasçi ise ilk ve ortaögrenimini Izmir’de tamamlayarak Selçuk Universitesi’nde yüksek ögrenimini tamamlamis. Nisanlisi Oguz Kurtuldu ile 4 yil boyunca ayni sinifta okuduklarini ancak birbirlerini okulun son senesinde tanima firsati bulduklarini söyleyen Kivilcim Tasçi bu durumu sinif kalabaligina bagladigini esprili bir sekilde dile getirdi. Nisanlisi ile birlikte çalismanin birçok avantaji oldugunu söyleyen avukat Kivilcim Tasçi, birbirlerine her konuda destek olarak bu meslekte iyi bir kariyer yapacaklarindan emin oldugunu belirtti. Ilçenin en genç avukatlari olarak en kaliteli hizmet anlayisini halka sunacaklarini belirten Tasçi, “Hayata geçirdigimiz bu is yerini, çok güzel noktalara getirecegiz. Bizler ilçenin en genç ve dinamik avukatlari olarak iddialiyiz. Bir kez daha belirtmek isterim ki, yakinlarimiz ve sevenlerimizin destegi ile Torbali halkina yardimci olacagiz”dedi.

 ALPLER BIRLESTI, ISLER BÖLUNDU
STAJYERLIK egitimini ilçenin taninmis avukatlarindan Asuman Tamtürk’ün yaninda yaptigini belirten Oguz Kurtuldu, bu sayede birçok davaya girerek pratik anlaminda önemli bilgiler edindigini söyledi. Stajyerlik egitimi kapsaminda özellikle icra davalarina girdigini belirten Kurtuldu, “Nisanlim ile yaptigimiz is bölümü kapsaminda dava dosyalarini paylasacagiz. Her ikimiz de birçok alanda bilgi birikimine sahibiz ve bu özelligimizi is bölümü yaparak ilçe halkina sunacagiz” diye konustu. Kivilcim Tasçi ise stajyerligini Izmir’in basarili avukatlarindan Çaglar Akbulut’un yaninda yaptigini söyleyerek, genelde bosanma davalari ve dilekçeler hususunda pratik yaptigini belirtti. Avukatligin cesaret ve özgüven isteyen bir meslek oldugunu belirten genç çift, bu yolda durmaksizin ve emin adimlarla ilerleyeceklerinin sözünü verdiler.

SANATÇI RUHLU
AVUKATLIGIN zor ve stresli bir meslek oldugunu söyleyen genç çift bu stresi hobilerini gerçeklestirerek üzerlerinden atiyorlar. Bos zamanlarinda basketbol oynayip gitar çaldigini söyleyen ve ayni zamanda karikatür çizimleri ve ITU sözlük yazarligi gibi sosyal aktiviteler yaptigini belirten Oguz Kurtuldu, ofiste oturmanin kendisini kötü hissettirdigini söyledi. Kivilcim Tasçi ise nisanlisinin tam tersine kitap okudugunu ve geçmis dönemlerde çesitli kompozisyon yarismalarinda önemli dereceler aldigini söyledi. Avukatlik alanindaki basarilarini sosyal etkinlik alanina da yayan genç çift simdiden ilçenin sevilen ve taninmis avukatlari arasina girmeyi basardi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web