Büyük Torbalı

Alfemo’nun kalitesini Avrupa tescilledi

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Alfemo’nun kalitesini Avrupa tescilledi
307 Görüntüleme
19 Aralık 2012 - 7:51
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

World Consumer Academy (Dünya Tüketici Akademisi) tarafindan Hollanda Amsterdam’da gerçeklesen 5. Uluslararasi Kalite Zirvesi’nde Torbalili Alfemo, ‘Avrupa Kalite Ödülü’ aldi

TURK is dünyasinin önde gelen isimlerinin Avrupali meslektaslariyla bulustugu 5. Uluslararasi Kalite Zirvesi’nde bu yil modern ve fonksiyonel ürün gami ile dikkat çeken Alfemo Mobilya, Avrupa Kalite Ödülü’nü almaya hak kazandi. Alfemo Mobilya Pazarlama Müdürü Süleyman Zoral, ödülü World Consumer Academy’nin Baskani Fahri Ustaoglu’nun elinden aldi. Torbalida gerçeklestirdigi üretim ile dünyanin birçok ülkesine mobilya ihracati yapan Alfemo, bu büyük ödülle kalitesini de tescillemis oldu.

KALITE BILINCI GELISIYOR

1315 Aralik 2012 tarihinde World Consumer Academy (Dünya Tüketici Akademisi) tarafindan Hollanda Amsterdam’da gerçeklesen 5. International Europe Quality Summit (5. Uluslararasi Kalite Zirvesi), kalite bilincini gelistirmek ve markalar için gelecegin habercisi olan ArGe’nin önemini konusmak için Amsterdam’da toplandi. 2012 Uluslararasi Avrupa Kalite Ödülü’nü Alfemo Mobilya adina alan Pazarlama Müdürü Süleyman Zoral, Türkiye’den birçok basarili kurumun ödüle layik görüldügünü söyledi.

ÖDUL ALAN TEK MOBILYA MARKASI

ZIRVE’DE ödül alan tek mobilya markasi Alfemo oldu. Mobilyanin zor bir sektör oldugunu ifade eden Zoral, “Bu alanda basariyi yakalamak için iyi bir üretim teknolojisi, tasarim bilgisi ve en önemlisi emek gerekmektedir. ArGe’ye ve kaliteye çok fazla yatirim yapiyor ve isimizi severek yapiyoruz, bu ödül de bunun bir neticesi. Bunun yani sira modern ve fonksiyonel mobilya üretiyoruz. Bunun için de sehirli ve batili bakis açimizi kullaniyoruz. Innovasyon, ileri teknoloji ve yüksek kalite Alfemo için olmazsa olmaz unsurlardir. Avrupali bir çizgiye sahip olmamiz ve 5 kitada 60 ülkeye ihracat gerçeklestirmemiz de ödülü almamiz da etkili oldu. Bizi bu ödüle layik gören World Consumer Academy’ye tesekkür ederim” dedi.

TORBALI’DAN 60 ULKEYE MOBILYA IHRACATI

GS ve ISO 900114001 kalite sertifikalari ve Turquality’ye sahip olan ve inovasyon, ArGe ve tasarim alanindaki basarilari nedeniyle bu yil ödül alan Alfemo, 1997 yilindan beri Türkiye’de dösemeli ve panel mobilya üretimi alaninda özgün tasarimlariyla dikkat çekiyor. Alfemo, Torbali’da 60.000 metrekaresi kapali, toplam 200.000 metrekare alanda yatak odasi, yemek odasi, genç odasi, oturma odasi ve yatakbaza ürün gruplariyla genis bir yelpazede üretim yaparak bir evin ihtiyaci olan tüm mobilya ve aksesuarlari tüketiciye sunuyor.

ULUSLARARASI STANDARTLARDA  URETIM

DUNYA  standartlarindaki üretimini tamamen otomasyona dayali, SAP sistemine entegre edilmis modern tekniklerle ve çevre kirliligine duyarli makinelerle gerçeklestiriyor. GS Sertifikasi, ISO 900114001 Kalite Sertifikalari ve Turquality ile üretim standartlarini ulusal ve uluslararasi kalite platformlarinda tescilledi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web