REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Büyük Torbalı

slot

Alman usulü insaatlarla zirveye oturdu

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Alman usulü insaatlarla zirveye oturdu
440 Görüntüleme
22 Şubat 2011 - 21:57
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Almanya’da uzun yillarda insaat alaninda faaliyet gösteren Mahmut Kiziltoprak, Torbali’da 5 milyon civarinda yatirim yaparak 100’e yakin dairenin yapimina imza atti.

TORBALI’DA 3 yil önce faaliyete giren Yeni Umit Insaat, sektöründe amin adimlarla ilerleyerek büyük basarilara imza atti. Ilçeye simdiye kadar 5 milyon civarinda yatirim yaparak 100’e yakin dairenin yapimina imza atan firma alaninda dürüst ve kaliteli isler yaparak lider olma yolunda hizla ilerliyor. Yapmis oldugu luks daireler ev sahibi olmak isteyenlere uygun fiyatlarla sunan Yeni Umit Insaat, 2011 yilinda yeni projelerinin temelini atmaya hazirlaniyor. Torbali Adliyesi mevkiinde 120 daireden olusacak yeni bir sitenin yapimina baslayacak. Firma sahibi Mahmut Kiziltoprak projesi devam eden ve yapacaklari yatirimlar hakkinda gazetemize genis bilgi verdi.

KENDI SEKTÖRUNDE DEVLESIYOR

GELISEN nüfusu ile her geçen yil nüfus sayisi artan Torbali insaat alaninda büyük ilerleme yasiyor. Kentlesmenin hizi bir biçimde ilerledigi ilçede birçok büyük insaat firmasi boy gösteriyor. Yapilan lüks konutlar ev sahibi olmak isteyen vatandaslara uygun kredi imkânlari ile sunuluyor. Hizli tren metronun ilçeye geleceginin duyulmasinin ardindan Torbali yatirimcilarin göz bebegi olmus durumda. Insaat sektöründe yolunda emin adimlarla ilerleyen ve yaptigi kaliteli isler ile alaninda adindan sikça söz ettiren firmalardan olan Yeni Umit Insaat, yaptigi lüks konutlarla ev sahibi olmak isteyenlerin hayallerini süslüyor. 2008 yilinda Ertugrul Mahallesi Mustafa Korkmaz Caddesinde faaliyete giren firma simdiye kadar birçok dairenin yapimina imza atti. Koruluk mevkinde 24 daire, Anadolu Lisesi yaninda 8 daire, Ertugrul Mahallesi’nde 25 daire ve Alpkent Mahallesi’nde 8 dairenin yapimina imza atan firma 2011 yilinda dev yatirimlar yaparak birçok projeyi faaliyete geçirdi. Hizmete girdikleri tarihten bu yana Torbali’ya 5 Milyonluk yatirim yaptiklarini dile getiren firma sahibi Mahmut Kiziltoprak, “Torbali yatirim için ideal bir yer. Önümüzdeki 5 yil içerisinde ilçenin hem nüfusu artacak hem de ismi ülke genelinde duyulacak. Disaridaki birçok yatirimcilar buraya gelmek istiyor. Biz ilçenin hak ettigi degeri vererek yatirimlarimiza hiz kesmeden devam ediyoruz” dedi.

ALMAN KALITESINI TORBALI’YA UYGULUYOR

MAHMUT Kiziltoprak firma olara insaat sektöründe yeni olmasina ragmen aslinda bu isin temelinden yetisen birisi. 1983 yilinda Torbali’da insaatlarda amele olarak sektöre adim atan Kiziltoprak ilerleyen yillarda kalfa ve usta olarak çalisarak birçok binanin yapimina imza atti. 1999 yilinda özel istek üzerine Almanya’nin Frankurt sehrinde faaliyet gösteren bir firmaya usta olarak giden Kiziltoprak, yurt disinda sayisiz dairenin yapimina imza atti. 8 yil boyunca yurt disinda çalisan basarili is adami Avrupa ülkelerinde gördügü sistemi en sonunda Torbali’ya uygulamaya karar verdi. Yeni Umit Insaati’ kurarak adindan sikça söz ettiren Kiziltoprak’in kurdugu firma ilçenin yildizi parlayan firmalar arasinda yerini aliyor. Yaptigi dairelerde hiç bir masraftan kaçmadigini dile getiren Kiziltoprak: “Yillarin vermis oldugu tecrübe ile yaptigimiz yapitlarda hiç bir masraftan kaçmiyoruz. Bizim için herseyden önce müsterinin memnuniyeti geliyor. Yaptigimiz daireler Avrupa ülkelerindeki dairelerin çok çok üstünde kalite ile yapiliyor” dedi.


TORBALI’NIN GÖZ BEBEGI OLACAK

YENI Umit Insaat, yapmis oldugu lüks konutlar ile her geçen gün farkli projeleri hayata geçiriyor. Firmanin suanda yapim asama-sinda olan birçok projesi bulunu-yor. Firma suanda koruluk mev-kinde 6 dubleks daire, Alpkent Mahhallesi’nde 5 daire ve Adliye binasi mevkiinde 120 dairelik bir sitenin temellerini atmak için ha-zirlaniyor. Önümüzdeki günlerde yapimina baslanacak olan sitenin ilçenin en gözde sitesi olacagini dile getiren Mahmut Kiziltoprak: “Suanda yapim asamasinda olan dairelerimiz ve yapimina baslaya-cagimiz sitemiz var. Adliye mev-kinde yapacagimiz daieler 2+1 ve 3+1 dairelerden olusacak. Bu dai-reler 100 merekare ve 150 metre-kare olacak. Sitenin içerisinde kosu parkurundan yasam alanla-rina kadar hersey mevcut olacak. Son sistem teknoloji ve en kaliteli isçilik ve malzeme ile yaptigimiz bu site ilçenin en gözde siteleri arasinda yerini alacak. Biz yillarin vermis oldugu tecrübe ile yaptigi-miz islerde herseyden önce ka-liteyi göz önünde tutuyoruz. Yap-timiz bütün dairelerde günes ener-jisinden dogal gazina kadar A’dan Z’ye hersey eksiksiz olarak yapi-liyor” dedi. Torbali’da 2 yil önce müteahhit hortlamasinin oldugu-nuda dile getiren Kiziltoprak: “Il-çede birden bire insaat yapan fir-malar çogalmaya basladi. Aslinda bu durum bizim isimize geliyor. Çünkü insanlar daha seçici olu-yor. Kaliteyi ve firmanin güvenir-ligini ögreniyorlar. Rekabet orta-minda her zaman kalite artar” seklinde konustu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web