Büyük Torbalı

Anahtar teslimi Hastane dösüyor

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Anahtar teslimi Hastane dösüyor
461 Görüntüleme
29 Ağustos 2010 - 21:56
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Karakuyu’da geçtigimiz ay hizmet giren Demirtas Medikal ameliyat masalari, yogun  bakim karyolalari,  ortopedi  ürünleri, koltuk degnegi, boyunluk, varis çorabi, bileklik, kolluk, dizlik, hasta arabalari ve tüm hasta araç ve gereçlerini dünyanin dört bir tarafinda satisa sunuyor.

1997 yilinda Buca’da 150 metrelik bir dükkanda temelleri atilan Demirtas Medikal Hastane Malzemeleri, Gaziemir Kaynaklar ve Isikkent Sanayi Sitesinde faaliyet gösterdikten sonra Karakuyu’da 12.000 metre kare alana kurulu yeni fabrikasinda hizmet veriyor. Hastane araç gereçlerinden hasta araç gereçlerine kadar genis üretim yelpazesine sahip olan firma ürünlerini ülke geneli ve Türki Cumhuriyetleri basta olmak üzere birçok Avrupa ülkelerine ürün ihraç ediyor.

HASTANE VE HASTA ADINA HERSEY URETIYOR

KARAKUYU girisinde 12.000 metrekare alan üzerine ve 3000 metrekare 4 katli ve 5 üretim bö-lümüyle kapali alanda üretim ya–pan Demirtas Medikal, 80 kali-fiye personeli ile Türkiye’nin ve dünyanin dört bir tarafina hastane ve hasta araç gereçleri üretiyor. 1997 yilinda temelleri atilan fir-ma ameliyat masalari, yogun ba-kim karyolalari, ameliyat önlük-leri basta olmak üzere ortopedi ürünleri, koltuk degnegi, boyun-luk, varis çorabi, bileklik, kolluk, dizlik, hasta arabalari ve tüm has-ta araç ve gereçlerini dünyanin dört bir tarafinda satisa sunuyor. Ticaret hayatina 1983 yilinda atil-digini söyleyen Demirtas Medikal Yönetim Kurulu Baskani Tahsin Demirtas: “1983 yilinda Istan-bul’da Yahudi bir sarrafin yanin-da kuyumculuk ile  ticaret haya-tina atildim. Daha sonra kardesi-min tesviki ile insanlara is kapisi açmak için bu ise yöneldim. Has-tane ve hasta adina tüm araç ve gereçleri üretiyoruz” dedi.

TURKI CUMHURIYETLERI VE AB ULKELERINE URETIM YAPIYOR

ULUSLARARASI fuarlarda ül-kemizi ve ürünlerini tanitan fir-ma, Türki cumhuriyetlerinde anahtar teslim hastane dösüyor. Suriye, Libya, Bosna, Mekadon-ya, Ukranya’da toplam 54 has-tane yapan firma ülke genelindeki 81 ilin tüm hastanelerine de ürün-lerini satiyor. Insan sagliginin dünyada en önemli sey oldugunu dile getiren Demirtas: “Sektörü-müzde gelismeleri çok yakindan takip ediyoruz. Bizim için insan sagligi herseyin üzerinde. Çalis-malarimizda ticaretten önce insan sagligina ve insan yasamina önem veririz. Ben ve çalisanlarim in-sanliga hizmeti kendimize ilke edindik. Gücümüzün yettigi yere kadar topluma insanliga ve ülke-mize hizmet edecegiz. Kendi ülke degerlerime çok önem veririm” dedi. Basarili is kimliginin yani sira bir çok sivil toplum kuru-lusunda aktif faaliyet gösteren Dermirtas, tamamiyle kendini insanliga ve ülkesine adadigini dile getirdi.

FABIKADA HAYVANAT BAHÇESI OLUSTURDU

SOSYAL yönü ile de dikkat çeken firma sahibi Tahsin Demir-tas’in futbola olan düskünlügü-nün yani sira fabrika arkasinda kendisine ait hayvanat bahçesi bulunuyor. Özel dünyasini gaze-temize açan ve hayvanlari çok sevdigini dile getiren Demirtas: “Zamaninda yoklugunu çektigim herseyi simdi yasiyorum. Hay-vanlari çok seviyorum. Kendime ait hayvanat bahçemde suan 100 çesit hayvan var” dedi. Torbali’da bulunan büyük firmalarin buraya yatirima tesvik ettigini de vurgu-layan Demirtas: “Burada birçok büyük firmalarin olmasi hem de sanayiye elverisli olmasi bizi bu-raya yatirim yapmaya zorladi. Yaklasik olarak 1 yillik bir çalis-manin sonucunda 5 haftadir Tor-bali’da faliyete girdik” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web